Jump to content
goldbyrk

Сервиз в Русе

Recommended Posts

Някой да препоръча сервиз в Русе, в който могат да ми профилактират/ рециклират спирачни апарати и помпа съединител?

 

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги, никой ли не е опирал до такива услуги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Markony е твоя човек - в профила му има тел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е моя. Писах му ЛС, но явно е под нивото му да се занимава със такива ремонтчета, даже не върна отговор. Може да е добър, незнам, но с такова отношение, не бих го потърсил никога за нищо повече!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е бил в невъзможност. Ако не се познавате, причината едва ли е свързана с теб. Не че не е особняк, но си струва да звъннеш един тел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гледам доста е активен във форума. Едно ЛС с две думи не изисква много време. В една подобна тема, сам е написал, да го търсим на лчини. Както и да е, мен това не ме бърка. Искам да си реша проблема и търся решение - сервиз/човек.

Редактирано от goldbyrk
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е моя. Писах му ЛС, но явно е под нивото му да се занимава със такива ремонтчета, даже не върна отговор. Може да е добър, незнам, но с такова отношение, не бих го потърсил никога за нищо повече!

Колега щом има телефон защо се занимаваш на лични ? Доста по-лесно е да звъннеш и да питаш, а не да даваш определения и да обиждаш, без да познаваш някой. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вината наистина е в мен,защото личните ми съобщения се обърнаха на чат и освен ,че не мога да обхвана всичко,за да отговарям на въпроси трябва да чета и тех.документация....

Искрения извинения на колегата от  Русе.

Сега прочетох съобщението много внимателно  и ще се радвам ако можем да поправим грешката.

Отговора ми на въпросите му за мой срам:

1.Не няма да рециклирам помпа,която струва 50 лв.но ще ти я сменя безплатно

2.Да ,абсолютно безплатно

Офертата ми е сериозна с молба да е извън работно време ,че сервиза е зает до края на юни.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз се извинявам за недоразумението! Понякога стават грешки. Не, не искам нищо безплатно. Всичко(почти) на този свят си има парична еквивалентност, особено трудът. Търся някой който просто да ми извърши тази услуга, защото където и да обиколих из сервизите, всеки те гледа с насмешка и ти казва сори ама сменяме със нови. Не е  проблем, ама нов единият спирачен апарат струва към 200лв. На едно място ми казаха приблизителна цена за 1бр. между 100 и 150 лв. без монтаж/демонтаж ( за рециклиране)?!?! Това е нелепо просто и днес си мислех, да се хвана и сам да си свърша тая работа. Ремонтният комплект е към 30лв. с буталцето... Спира ме единствено това, че не съм го правил до сега, а и става въпрос за спирачки все пак. Благодаря колега, извинявам се още веднъж и... не съм обиждал никого, а изразих разочарованието си, защото форумът понякога е последна надежда за разрешаване на даден проблем! 

 

Ще се чуем тези дни! Поздрави!

Редактирано от goldbyrk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...