Jump to content
stanchevvv

Хубави Филми

Recommended Posts

Колеги не намерих такава тема за хубави филми , които са ви грабнали по някакъв начин. Моля споделяйте , че често имам нужда да си изтегля филми и не знам какви.Сега например имам такава нужда , трябва да тегля доста филми. П.С. В търсачката търсих "филми" и "филм" не ми излезна друга такава тема.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не намерих такава тема за хубави филми , които са ви грабнали по някакъв начин. Моля споделяйте , че често имам нужда да си изтегля филми и не знам какви.Сега например имам такава нужда , трябва да тегля доста филми. П.С. В търсачката търсих "филми" и "филм" не ми излезна друга такава тема.

темата е безмислена според мен,защото резултатът ще е същия като това да се водиш по рейтингите на самите филми откъдето ги сваляш.всеки ще си пише за някакви негови си интереси и получаваш точно отръжение на рейтингите в сайтовете
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по същата логика и темите за музика са безмислени...мнението ми за този форум е , че има доста инелигентни хора, по тази логика бих гледал филми препоръчвани тук , вместо на не знам си кой препоръките и оценките.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами правилна ти е логиката-безмислени са темите:yes:този форум отдавна се обезмисли и до голяма степен това е обвързано с броя членове и комерсиализирането му.тези интелигентни хора за които говориш са такъв процент , че очаквай флъд с безмислени препоръки:yes:успех все пак де,моят глас отива за Терминатор 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:yes: това твоето е песимизъм и негативизъм относно форума. и все пак нека си има теми за всичко (ОФФТОПИК) моят глас е за Смъртоносен противник (2009)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз все се затруднявам при избора на филм, така че няма да е лошо всеки да сподели кой филм е гледал напоследък, койта да му е харесал :angry:p.s. Относно това, че форума се е обезмислил смятам, че трябва да спрем да го повтаряме във всяка тема, защото става банално. Тези които следят форума са го разбрали, така че нека спрем да го обсъждаме навсякъде :angry:

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук никой ли не е гледал "Avatar"? Аз препоръчвам него, просто е невероятен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аватара нещо не ме изкефи след средата(като взеха да се бият)Препоръчвам:Смъртоносен Противник - в пъти по добър от Аватар поне за мене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един не дотам популярен филм от преди няколко години - "Непростимо" (Unforgiven) със Клинт Ийстууд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз горещо препоръчвам филма "Аватар" както един колега горе го спомена, страхотно изживяване е гледано на 3D, който има възможност да не я изпуска. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и една комедийка от мене - Epic Movie :angry:

Редактирано от Hot Sauce

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук никой ли не е гледал "Avatar"? Аз препоръчвам него, просто е невероятен.

Аз го препоръчвам да го гледате на кино.Ето филми от мен.1-Jumper2-Mr.and.Mrs.Smith3-Wanted4-American pie /Последната част/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз предлагам за гледане филмите препоръчани от @Valio_ , като American Pie е почти все тая коя част гледаш - във всички е трагедия (яко смях и простотии)Да добавя:G.I. Joe: The Rise of CobraX-Men: The Last StandIron ManKnowingSwordfishDoomsdayThe CovenantMiami ViceStreet KingsCrank 1,2 (High Voltage)Beerfest :) Harold And Kumar (всички филми) ;) Let's Go to PrisonМатрицата, Властелинът на пръстените и Бързи и яростни - всички части ;) Имам много фаворити, но повечето са ми на дискове и не ми се рови.Трябва да си направя списък, че като ме пита някой да съм подготвен ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Resideni Evil всичките части

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и няколко от мен:Hard Candy-много добърForest GumpBeyond BordersSlumdog MilionaireThe OrderНашумелият Dorian GrayCarrieSAW 6Final Destination 4The time machineThe Butterfly Effect 1,2,3StigmataSchindler's ListCatch me if you can-мн якGangs of New YorkChangelingThe curios case of Benjamin Button-ако не сте гледайте гоThe English patientValkyrieRoad to perditionThe DepartedФилмите са избрани на база субективна оценка.Не са най-новите ,но са наистина хубави филми. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно място дето има дълъг списък в който почти 90 % са супер ТОП 250 Мисля че там всеки може да намери точно филма който на него ще допадне :)

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реджеп Иведик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти виж от коя година са тия филми. Повечето такива топ филми са с измислен и напомпан рейтинг. Все едно да има български филм и цяла България да го оцени високо, а филма да не струва. (не че има такъв филм :) )

Редактирано от mihou

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка класацийка колега.Оттам ще взимам филми, които все още не съм гледал. :)

Редактирано от 3AgHuK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Колеги,Има един много зарибяващ"не сме ангели 2".сръбски брутализъм режисиран от един ангел и един дявол.много е як. има една велика сцена"На един приятел му се роди дъщеря,той я гушна и плачейки каза"Щерко,и тебе някой ще те чука"" :);):D голям смях е ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера гледах RED KLIfнещо невероятно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди си записвах всеки филм, които ми хареса. Ето го листа, ама не е ъпдейтван от доста врeме:Fight ClubCube 1+221 GramsIdentityMementoAmerican PsychoKill Bill 1+2Azumi 1+2The Boondock SaintsLock Stock And 2 Smoking BarrelsSnatchThe Usual SuspectsEquilibriumSAW 1+2Cruel Intentions 1+2Brave HeartThe PatriotGattacaSerenityThe Godfather 1+2+3Aeon FluxMan on fireFinal Destination 1+2+3Independence DayTwisterEternal Sunshine Of The Spotless MindThe BeachThe Butterfly EffectSin CityHeathersHeatLord of WarFace OffHide and Seek911 FahrenheitThe CorporationBowling for ColumbineIce Age 1+2Shrek 1+2LOTRThe IncrediblesRobotsWallace & Gromit in The Curse of the Were-RabbitLeonKingdom of HeavenDrop Zone8 mileTaxi DriverCrashForrest GumpFinding NemoDonnie DarkoV vor VendettaLords of DogtownTraining DayThe MachinistMatchstick MenPiJarheadUnderworld 1+2ChaosDerailedThe InterpretorInside manSecret windowTais-toi!Cinderella ManCheaper By The DozenThe Thomas Crown AffairWhat The Bleep Do We KnowRevolution OSBasic11:14American Pie 1+2+3+4Back to The Future 1+2+3Star Wars 1+2+3+4+5+6The MatrixNational TreasureLegend Of EarthseaExtreme OpsIndiana Jones 1+2+3Crocodile Dundee 1+2+3П.С Рокаджийте във форума 100% ще се накефят на The Boat That Rocked :)

Редактирано от prozium

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама наистина е безмислена темата.Някой замисли ли се че всеки си има вкус и ако един е гледал един филм и го е харесал-100 други няма да го харесат

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е идеална и никой не кара никого насила да харесва или споделя вкуса му. всеки торент си има описание-който не му харесва, да не тегли. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драги скиптици , всички теми са безмислени, по вашата логика абсолютно всяка тема може да се изкара безмислена! "нещо ми тропа от дясно" - ами отиди да видиж какво е , няма как в интернет да ти го оправят!като търсите да си купите нещо - има гугъл и много други сайтове тунинг проекти - мен са ми изключително безинтересни , само , че не влизам в тях просто , а не да влезна и да пиша само "темата е безмислена"на който му е тъпа темата толкова ли е сложно да не я разглежда ? на мен примерно ми е полезна и си изтеглих няколко филма от споменатите вече!а сега се сетих за най - смислената тема , беше от рода "сгоних се ама..." айде моля ви се на който не му е интересно просто да не я отваря и много се съмнявам , че ще му пречи по някакъв начин темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е идеална и никой не кара никого насила да харесва или споделя вкуса му. всеки торент си има описание-който не му харесва, да не тегли. :)

хаха,само дето тая е по-безмислена щото ще стане 30 страници и едва ли някой ще гледа дори на предната да види какво е писано:lol:да не говорим за субективният фактор.ще допринеса с още един глас за Смело сърце,не лош и годините не му влияят както на повечето от споменатите до момента.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо и от мен: Loaded (2009)Blood and Bone (2009)Before i self destruct (2009)The Fift Commandment (2008)The Tournament (2009)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ви харесват приказки може да гледате The Fall (2006)

ако ви се гледа комедия - The ugly truth (2009)

...и един глас за The dark knight (2008)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аватар! Най-добрия филм който съм гледал до сега:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-те части на Борн - уникални филми за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JumanjiТоку що го гледах.Най-добрия филм от детството ми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Collapse 2009 - скритата истина за 2012год. Страхотен филм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The lost room

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е супер :(

За феновете на сръбското кино:"Ране","Черна котка бял котарак"(мноо яка балканска комедия)

Вече на по-друга вълна:"Trainspotting","Lock, Stock and Two Smoking Barrels(много любим)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Grand Prix / Голямата награда (1966)филмуникални кадри от пистата в Монако и от колите изобщо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...