Jump to content
Luboslav

Проблем с музиката, започва да пука.

Recommended Posts

Здравейте. От няколко дни имам Honda Civic 8-ма ген. и имам следния проблем. Не мога точно да го опиша а и не разбирам много. Та значи: Когато си пусна музика около 30мин. всичко е ок, но след това се показва един дълъг  текст относно навигацията, който се показва и в началото след като запаля колата, та след като се покаже този текст почва да се бъгва нещо. Музиката изчезва и започва едно много дразнещо и силно пукане непрекъснато. Ако рестартирам двигателя изчезва и след малко започва пак.

(При студена кола пукането се появява по бавно, отколкото ако рестартирам двигателя и колата вече е топла тогава пукането започва след по малко от минута), и да не забравя диска става много топъл като го извадя.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, мисля че не съм се изказал правилно и не можете да ме разберете и за това ще се опитам отново.

И така:

Когато е студена колата радио, дискове като пусна всичко е ОК но това за около 30 мин.

След което изписва надписа на навигацията.

На малкото екранче  където изписва кое е радиото или коя песен е ( под часовника), започва да премигва, музиката спира (на големия екран) изписва надписа за навигацията и започва едно постоянно и много дразнещо пукане!

Снимката не е от моята кола но надписа е същия 

Публикувано изображение

 

Ако натисна ОК забива на навигацията и нямам достъп до CLIMATE,AUDIO и другите опции и пукането продължава.

Дисковете са страшно топли като ги извадя.

Пробвах да рестартирам двигателя, но след около 30сек. започва отново(това като е топла), като изстине пак свири за около 30мин и пак музиката спира и започва пукането

 

От Хонда ми казаха, че може да е от handsfree-то, но не мисля, че от него дисковете са толкова горещи (ще се разтекат още малко).

Ако може да дадете идея от какво може да е и къде да отида на сервиз. ( Ако може да е някъде в София и да не е в Хонда)

 

 

Благодаря предварително ! :)

Редактирано от Luboslav

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имам проблем от скоро с пукане във високоговорителите, след като колата се движи за период от 1час и вече по-често след като е доста топло времето. Системата е с навигационен модул в жабката. Устройството е Панасоник cq-mh5879g . Подобен модел е cq-mh5670k, доколкото попаднах на теми този модул има и проблем с управлението на дисплея. Ако някой има такъв проблем или го е решил , може да помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 19.02.2015 г. at 1:37, Luboslav написа:

Здравейте отново, мисля че не съм се изказал правилно и не можете да ме разберете и за това ще се опитам отново.

И така:

Когато е студена колата радио, дискове като пусна всичко е ОК но това за около 30 мин.

След което изписва надписа на навигацията.

На малкото екранче  където изписва кое е радиото или коя песен е ( под часовника), започва да премигва, музиката спира (на големия екран) изписва надписа за навигацията и започва едно постоянно и много дразнещо пукане!

Снимката не е от моята кола но надписа е същия 

Публикувано изображение

 

Ако натисна ОК забива на навигацията и нямам достъп до CLIMATE,AUDIO и другите опции и пукането продължава.

Дисковете са страшно топли като ги извадя.

Пробвах да рестартирам двигателя, но след около 30сек. започва отново(това като е топла), като изстине пак свири за около 30мин и пак музиката спира и започва пукането

 

От Хонда ми казаха, че може да е от handsfree-то, но не мисля, че от него дисковете са толкова горещи (ще се разтекат още малко).

Ако може да дадете идея от какво може да е и къде да отида на сервиз. ( Ако може да е някъде в София и да не е в Хонда)

 

 

Благодаря предварително ! :)


Здравейте, имам същия проблем, успяхте ли да го решите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Имах същия проблем и наскоро го реших с помощта на един добър човек в мрежата

Трябва да се смени ценер диод за 0.20 лв- BZX55C5V6

Специални благодарности на Ивайло Ковачев, чийто клип ми помогна

Моя телефон е 0898415605 ако искате снимки на вайбър....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...