Jump to content
Norex

Проблем Хонда CR-V

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем със Ср-в отпред се чува едно тропане последния месец се позасили ходих при майстор и той ми каза,че рейката е отишла,свалихме я и днес я носих на ремонт,но ми казаха че рейката си е наред.Та питането ми е от какво друго може да е тоя шум чува се по неравности по пътя? Биалетките са сменени всичко друго е прегледано. Възможно ли е да е амортисьор или макферсон? Благодаря предварително. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също имаше тропане по неравен терен и се оказа, че е от двата тампона на стабилизиращата щанга. Преди това ходих в два сервиза и майсторите казаха, че всичко по предницата ми е ОК, но тропането си стоеше. Когато свалих двата тампона те вече не бяха гумени, а се бяха втвърдили, бяха станали като пластмасови. Ако не си ги сменял до сега най-вероятно те са отишли.

Редактирано от Hanchko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям Hanchko в началото като я взех всичко беше добре, но после се яви едно тропане.

След четене по форумите разбрах, че тампоните на предната щанга са хроничен проблем и ги смених и всичко утихна.

Други части които съм сменил защото ми е тропало и след смяна се е оправяло са:

-Шарнир

-Втулки на горен носач

Огледай ги, носача лесно се проверява, хващаш го с ръка (първо от ляво после от дясно на всеки носач) на място и клатиш напред назад яко. Ако е от тях ще усетиш луфт.

Редактирано от koko__2002

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията днес успях да купя  тампоните за щангата и утре ще ги сменяме ще прегледам шарнира и втулките на носача,но си спомням че ги гледахме началото на година и бяха оки,но ще им хвърля едно око.Благодаря още един път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж и тампона на двигателя който при предна дясна гума на гредата под въздушния филтър...

 

Sent from my GT-I8262 using Tapatalk

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако скоро са ти сменяли биалетките е възможно и да е от не добре стегната биалетка ... поне при мен така се случи ... смених  тампоните на предната стабилизираща щанга и предните биалетки и след 3 дни взе да попритропва яко .. стегнах биалетките и всичко заспа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...