Jump to content
martins

Колко места има Honda Stream 1-ва ген. фейслифт?

Recommended Posts

Здравейте колеги. Предстои ми закупуване на Honda Stream и ме интересува колко места има на 2-рия ред седалки (колко на брой са коланите, 2 или 3)?

Благодаря!

 

honda_stream2004_21.jpg

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Проверих талона на подобен автомобил и се оказа че се води 6 места. За жалост няма да могат да пътуват 1 възрастен с 2 деца в детски кошчета на втория ред.

Редактирано от martins

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@martins - сигурно знаеш, но да пиша - Стрийм преди фейслифт 2ри ред е цяла пейка с оформени 2 седалки и с 3 колана, т.е. нормална задна седалка като на всяка кола. Ако те устройва една идея по стара кола ...

Редактирано от peres

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Годината не е решаващия фактор при избора на автомобила за мен. Проблема е че като цяло няма голямо предлагане и много трудно ще открия запазен екземпляр. Имаше един много запазен Стрийм Фейслифт, но за жалост това с 6+1 места не ме устройва.

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И по точно Стрийм преди фрйслифт е на втори ред е една двойна седалка и една единична - общо 3 места, трети ред седалката в багажника е с 2 места т.е. Колата е 6+1 места . 

При фейслифта няма промяна.

на третия ред съм возил двама възрастни без проблем. Ситстемата на седалките е уникална на втори ред защото се движат във всички посоки както предна дясна до шофера :) 

включително напред назад, наклон на гърба и бутони за бързо сваляне за влизане към 3 ред седалки:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейса е 5+1 заради втория ред, който вече е с 2 места и между тях барче. Коланите там също са 2.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, странно...

При старата моята - барчето е като подлакътник и се вдига сваля, тука барчето не се ли затваря или обръща ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай обявите в Мобиле-то. Фейса си личи по предницата и ще видиш как изглежда втория му ред седалки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...