Jump to content
nikyo

Повдигане на крило

Recommended Posts

Здравейте,Преди няколко дена видях един колега, който си беше вдигнал крилото (ако може да се нарече така за сивик хеч японка) под ъгъл. Та въпроса ми е как се прави така? Рових се, но не успях да намеря нищо по темата.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си поиграх малко и сатворих това извращение ,малко ламарина, малко кит, :punk:

post-27926-0-38715200-1392310289_thumb.jpgpost-27926-0-66426100-1392310736_thumb.jpg

...резолтат-не много доволен :/

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А оригиналното крило на 5-та може ли да се повдигне?Абе как изобщо се сваля,че ми е запушена пръскалката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отваряш задния капак-стъклото. и се виждат 4-те гайки 2 от ляво 2 от дясно тва е :rolleyes: , и маркуча за праскалката се вижда г/д в средата даже..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми е интересно на 5та хеч може ли да се повдигне стоковото крило ?  :ermm: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на 5та хеч също става, както пише и в темата отвинтват се 4-те гайки е се поставят ето такива гайки под него

Публикувано изображение

,но като го повдигнеш се получава луфт от двете страни и под него, и става много кофти, затова се отказах да го повдигам.

 

п.п.иначе на колегата Bender много добре се е получило Поздрави! 

Редактирано от sesk0y
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Bender -Много добре е станало. :) Това доработка на стоковото ли е или изцяло ново? Гледам, че много маняци се заиграват с фибростъкло и добре им се получава. Някой няма ли да се похвали с някакъв такъв проект. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доработка на старото е..и понеже имам 2 излишни крила реших да се погавра, и аз искам карбоново jdm крилце ама дядо коледа не ми го носи :santa:  :ranting:  и реших да деиствам ..ама понеже сим твърдоглав и със смола немога да се оправя реших че с ламарина и кит ще го правя уж за по лесно  :no: КО?НЕ!  post-27926-0-61746800-1392396389_thumb.jpgpost-27926-0-53902200-1392396413_thumb.jpgpost-27926-0-05318300-1392396432_thumb.jpgpost-27926-0-42024700-1392396454_thumb.jpg post-27926-0-18564900-1392397157_thumb.jpg post-27926-0-30715000-1392397180_thumb.jpg   post-27926-0-87030900-1392397196_thumb.jpg кит,шприц,боя, 

 въпрос на вкус се пак колеги :weirdo: се пак го правя за себе си и не се старах много..повече експериментирах! п.п. и напредвид че не съм правил подобни неща до сега !!  уча се ;)

Редактирано от Bender

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето как седи стоковото,преди да боядисам колицата  Публикувано изображение

 

а ето го повдигнат с новата боя Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

за да не хлопа в краищата,подпира се с някаква твърда черна гума за да не личи и готово.не са нужни тези издължени гайки от по горните снимки.просто човек трябва да свали спойлера и ще добие представа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тръгнах да повдигам на моята 6 ген, но не измислих с какво да запълня тази фуга която остава. Затова ако някой има предложения моля да ги сподели, че иначе е доста грозно с тази фуга. :punch:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно фугата може да се запълни с някакво гумено уплътнение. При мен проблема е варовика, който се показа на стъклото.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
 

И аз имам малко варовик и не знам с какво да го махна...  Също така съм вдигнал крилото на 6-тата ген амаа ме дразни фугата.. някакви предложения с какво да я запълня ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...