Jump to content
weapon R

House Music-мания

Recommended Posts

Слу4айно попаднах на он лайн радио,денонощно само яки сетове-къртииииииииииииииииииииииииииииииииииии

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Слу4айно попаднах на он лайн радио,денонощно само яки сетове-къртииииииииииииииииииииииииииииииииииии
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwater
:);):) добро е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Как немога да си го кача тоя сайт в колата....... ;):);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как немога да си го кача тоя сайт в колата....... :D:D:dj::D

Можеш,ама ти тряа една голяма чиния на покрива............ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй ся по цял ден ще си го слушам в офиса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък преди две седмици попаднах на едно много добро радио и не го сменям 88.40 ново е и по цял ден само качествена музика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако спрете да се заяждате с гоуфаджиите по форумите,ще ви дам адреса на още едно подобно убийствено виртуално радио :ph34r::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе,дъ бест е радиото,аз го слушам от 2 год.,но ме беше срам да си кажа :) иначе за други радиа - proton.com, tribalmixes.org и pure.fm слушам също :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв срам бе колега,може ли да те е срам от това 4е слушаш музика.Аз предлагам тази тема да стане едно малко форум4е,в което всеки да споделя удовлетворението си от електронната музика.Да покажем истинска клубна култура в нашия форум. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клубната култура предполагам е като автомобилната ни :D ,все пак караме ХондаСъщо така може да се уведомяваме за предстоиящи събития,партита,Open Air-и и тем подобни. Отдавна исках да отворя такава тема,но не се престраших,понеже нензаех как ще се приеме от членовете и дали има изобщо достатъчно фенове на електронната музика - да не вземе да сме 4-5 човека само и....нищо!? А може и цяла секция за даунлоуд да направим :) Лично моите предпочитания откъм стил в хаус музиката са специално към deep & melodic progressive, progressive/breaks. Като по-малък в младежките си години :D слушах tribal ,но се уморих от тези думканици с нарастването на възрастта и сега се рея в по-спокойните води.Но стига съм дрънкал,споделете и вие нещо - какво харесвате,ходите ли по клубове,партита и т.н.

Най-много ми допада Drum'n'base,но с удоволствие слушам от вси4ко.Идеите ти са супер,и те подкрепям напълно,но като за на4ало може да се организираме за Метрополис.Около мен няма хора които да слушат такава музика и се 4увствам малко изолиран.Не понасям 4алга... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Метрополис много добре,но аз няма да мога да присъствам,понеже в събота ще ходя в СтЗ на парти на Kintar & Rex(Argentina) - големи мои любимци в момента. А пък и това техно и Свен Вет ми идват малко hard.По въпроса за изолирането - напълно познато чувство,съчувствам ти,дано си намериш съмишленици за Метрополис.А като каза за дръм енд бейс точно в момента си дръпнах и слушам един сет на P.B.K. - първото нещо което слушам от този стил, досега не бях обръщал особено внимание на него,незнам защо....направо нямам думи,ебати лудата музика :ph34r:

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ще се съберем съмишленици тука..........Свен Вет и на мен не ми допада........утре в ялта ще е Катанеоно няма да мога да отида за съжалениеПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Утре Свен Вет,зала Х.Ботев,22лв.Там сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да покажем истинска клубна култура в нашия форум. :)

В този форума има доста силно присъствие на :) но ще ги научим на хубава музика. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този форума има доста силно присъствие на :) но ще ги научим на хубава музика. :D

.....Кво кайш чадо... :):) ....аз лично слушам всичко без чалга....нооо РОКА си остава "висшата лига" дарагие друзя ! Нема кво да се заблуждаваме ! Аре пийс ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Let the BEAT control your BODY!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз какво да кажа колеги :P ,освен да ви информирам за вси4ки Dj Party nights в PR Club това лято за Златните говоря..... :fun::fun::fun: ако някой е по северното 4ерноморие да свирка ... :dj: имаме също и Beach Bar ..там ми е най яко да пускам ..всеки ден от 16:00...докато има парти ..облеклото ..не е задължително :cool:

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо тва лято и аз съм при тебе......ще се виждаме често

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз какво да кажа колеги :P ,освен да ви информирам за вси4ки Dj Party nights в PR Club това лято за Златните говоря..... :punk::lol::lol: ако някой е по северното 4ерноморие да свирка ... :dj: имаме също и Beach Bar ..там ми е най яко да пускам ..всеки ден от 16:00...докато има парти ..облеклото ..не е задължително :worthy:

Ще наминем като отидем на моренце. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Ами аз какво да кажа колеги ;) ,освен да ви информирам за вси4ки Dj Party nights в PR Club това лято за Златните говоря..... :lol::lol::dj: ако някой е по северното 4ерноморие да свирка ... :P имаме също и Beach Bar ..там ми е най яко да пускам ..всеки ден от 16:00...докато има парти ..облеклото ..не е задължително :worthy:

Палавникооооо,едвам ме нави :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех тази тема от друг форум и я пускам специално за хаус-феновете в нашия форум:Споделете кое електронно пар4е свързвате с вашия на4ин на живот,или по друг на4ин казано-от кой саундтрак настръхвате :rolleyes: Моят глас е за WESTBAM-Can't stop living this way. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимото на жената е Trafic на Tiesto, а на мен един уникален сет на Tony B.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз в момента много се кефя на Mark Knight & Dirty South vs. The Police-Black Spot On The Sun :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

john acquaviva pres. swen weber-first stroke.Дръпнете и слушайте-направо месомела4ка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тия дни носталгия ме гони и слушам един старичък сет на Deep Dish (Live from Toronto) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тия дни носталгия ме гони и слушам един старичък сет на Deep Dish (Live from Toronto) :D

We gonna feel it- много добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало, хаусаджиите, минималисти гадни, цикликати с цикликати :unsure: дайте някое онлайн радиице с gabba иначе чат пат изпростявам на HMSU ама като ги избие на чилаут и го спирам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest at_chuchev

Аз не че знам какво e gabba ... Ама може да пробваш на www.live365.comУж има над 10000 станции ..ама знам ли .. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало, хаусаджиите, минималисти гадни, цикликати с цикликати :rolleyes: дайте някое онлайн радиице с gabba иначе чат пат изпростявам на HMSU ама като ги избие на чилаут и го спирам....

Eто те тука пускат яко дръм енд бейз и габа.Само внимавай да не се взривиш. :rolleyes: www.powerfm.org

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

Ако трябва да съпоставя някое парче с настроението или начина ми на живот през последните месец-два,то ще да е нещо меланхолично и dark,но аз неискам да ви развалям настроението. Иначе за момента няма нищо друго което да ме вдига толкова като това: Yvel & Tristan - "Eastern Evolution" (DJ Tarkan & V-Sag remix)Прослушай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало, хаусаджиите, минималисти гадни, цикликати с цикликати :) дайте някое онлайн радиице с gabba иначе чат пат изпростявам на HMSU ама като ги избие на чилаут и го спирам....

M.N.M.L.ZM. :) Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:punk: браво на мен чак сега видях темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

M.N.M.L.ZM. :punk:

нещо не се оправям... дай линк към сайта или радиото

M.N.M.L.ZM. :lol:

ахаааааа, на 5-тия прочет мая разбрах какво каза :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M.N.M.L.ZM. ;)

нещо не се оправям... дай линк към сайта или радиото

M.N.M.L.ZM. ;)

ахаааааа, на 5-тия прочет мая разбрах какво каза ;)
В самото "съкращение" е идеята,то по свой си на4ин визуализира минимализма като стил в музиката. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За феновете които няма да идват на Националната и ще скучаят вкъщи - това е 2-ят рожден ден на предаването Immersed по Frisky Radio "водено" от БГ ди джея d-phrag. Моя най-голям любимец от две години насам до този момент,човека който ме накара да залитна в този стил на хаус-а именно тогава,когато чух първото му предаване. М/у другото може да се похвали със завидна популярност в DJ средите без дори да се е изявявал наживо - впрочем и това се случи преди 2 месеца на Miami WMC(Winter Music Conference)2007. Първия ти LIVE да е на това събитие само говори що за артист е.

Стига съм се мазнил,просто слушайте предаването в събота и се наслаждавайте на 24 часа страхотна музика. А за тези като мен които ще го пропуснат,всички сетове ще бъдат пуснати за download!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Най-после да си дойдеме на думата хаус и drun_n_bassa са ми любимите стилове хауса и drun_n_bass rulezzzzzzzzzzzzzzzzzz )))))))))Особено парчетата с стил drun_n_bassa доста добре свират на братчет ми на тубата която ми я е дал да я карам временно якоооо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най-после светът се сети за нас :)

 

Публикувано изображение

14 JULY @ 10AM PST | 01PM EST | [With a special encore broadcast at 06PM TOKYO TIME]

 

d-phrag

DJ Versus

DJ Chovec

DJ Sinai

Yeahman

DJ Keekos

Escodero vs PHM

Kalin aka Maiz

Kliment

DJ Muggsy

Timetourist

DJ Zon

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...