Jump to content
buddi5

питане за резервна гума

Recommended Posts

Извинявам се предварително за малко тьпия вьпрос ама кьде се намира мястото за резервната гума в стрима .Под третия ред седалки или одолу на купето като при някои от баничарките примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под третия ред седалки отдолу на купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега значи ако се сложи газова бутилка в формата на гума там , бутилката ще е извьн(под) купето. което ми се вижда доста по-добьр вариант ,защото се двоумя за закупуване Стриим или Honda Shuttle ама при нея ще е ватре в купето което не ме радва особено.

Редактирано от buddi5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на мястото на резервната гума става,проблема остава че на гумата трябва да търсиш място.Двоумиш се между двата модела, много плюсове за Стриима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на мястото на резервната гума става,проблема остава че на гумата трябва да търсиш място.Двоумиш се между двата модела, много плюсове за Стриима.

Да в интерес на истината много се чудя между стриим ср-в и Shuttle .Какви са другите плусове на стриима Редактирано от buddi5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е рядко срещан модел и ако ти затрябва някаква част ще ти малко по-трудно :)Ако няма да позлваш всичките редове седалки на Стрийма горещо бих ти препоръчал ЦР-Вто колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За частите може да спорим. А плюсовете са много както ти казах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ек собственик да кажа ,че бях много доволен за 1 година каране на стрийма ,добра динамика и изолация на купето ,за 2002г 156к.с. автоматик + газ говоря ,причината за да я продам беше ,че се ядосах колко малко части се предлагат в България и пустото му чакане за доставка на частите , за сравнение давам тампоните на двигателя - 4бр. нови струват от 700лв + + + ,за рециклиране стават само 2 от тях ,което ми струваше 160лв с труда :)успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ек собственик да кажа ,че бях много доволен за 1 година каране на стрийма ,добра динамика и изолация на купето ,за 2002г 156к.с. автоматик + газ говоря ,причината за да я продам беше ,че се ядосах колко малко части се предлагат в България и пустото му чакане за доставка на частите , за сравнение давам тампоните на двигателя - 4бр. нови струват от 700лв + + + ,за рециклиране стават само 2 от тях ,което ми струваше 160лв с труда :)/>/>успех

Колега може и да чакаш ама поне знаеш че идва оригинално,ако искаш части веднага тогава има една марка Opel. 700 лв. не са много за тези тампони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...