Jump to content
jagobi

HONDA ELEMENT

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ ПИЧОВЕ

Нов съм във форума и не знам дали тук е мястото за тази тема но ако трябва модератор да я измести.Има ли някой с такъв модел ?Ако знаете нещо специфично за тоя модел ше се радвам да го споделите.Моята е 2,4 мотор 2006 автомат сложих и газ ама си мисля че мелко повече гори сега я засякох 12,7 газ ама върви като звяр.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с този модел вече 6 години.Карам само на бензин.Подържам го в Хонда Апостолов Бургас.Няма нищо специфично по модела.

Вашият Елемент е син на цвят,лятото го видях пред р-т Емона.Там работех и аз.Добре изглежда,със здраве да го карате.

Ако нещо конкретно Ви интересува питайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, всеки ден минаваш покрай нас и много се радвам, че в Несебър има такъв автомобил. Супер е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

днес ходих напред назад и по едно време паля, и мига една лампа maint req", и се притесних. Отивам при един френд, дето има сервиз, закача едно тамагочи и вика -нямаш грешки. Ми сега, кво да правя, дайте акъл,за кво мига тая пущина? ледам в тубата има клипове как се чисти, ама тя за да светне, може да има причина? Не само да я изгася и после да стане нещо по-лошо. Моля, дайте акъл, благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдя по написаното от теб, те подсеща че иска обслужване - масло, филтри и т.н. Ако пък си я обслужил наскоро, най-вероятно от сервиза не са занулили компютъра, който те подсеща, че е време да смениш масло ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених масло и филтър и я занулих, пък квото стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове, реших да си сменя ремъка и се оказва, че е седем канален пистов на дължина 1765. Пробвах с 1760 , не мога да го наместя, търся 1765. Няма никъде. Моля, ако някой знае от къде мога да взема, да помага.

Поздрави.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Дайко имам 1766 и на Джапан партс 1765.Утре мога да ти кажа цени /но са символични/ следобед ,че съм болнични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще съм благодарен, ще чакам.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Дайко имам 1766 и на Джапан партс 1765.Утре мога да ти кажа цени /но са символични/ следобед ,че съм болнични.

??????забрави ме??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив. Сега ставам, след 15 мин съм в сервиза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой да знае, какви по-големи джанти мога да сложа на Елемента, за лятото ? 18-ки, примерно с какво J, с каква гума ?

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...