Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Пускам тази тема, за да може за в бъдеще да пишем тук и да се уговаряме за седмичните срещи, понеже доста хора одобриха идеята.Засега уговореното място е паркингът на втори пощенски клон на Пещерско Шосе, всяка сряда от 19:00. Паркинга е голям, вечер полу празен и в непосредствена близост има няколко заведения с достатъчно места.Идеята е уговорки за срещите, евентуални смени на място, ден или час да дискотираме в тази тема, за да не пълним раздела с излишни теми.Засега всичко най-най на всички и ще се видим на първата среща другата седмица.

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук ли да потвърждаваме или просто се събираме там без да флуудим темата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре значи остана паркинга на пощатата ... Чесът и мястото на срещатата са иделани !И аз ще присъствам на първата такава ! :wacko:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и точно място ако някои него знае!

Публикувано изображение

Публикувано изображениею

Ще сложим и снимка на самото място.. слет като го снимаме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там, но не мога да се орентирам къде е тази поща, ако дадете снимка и е сложите в първия пост ще е супер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е по план и аз съм там. А дайте повече инфо за мястото. Мисля че се сещам каде е но ако може качете снимки за по сигурно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на админите за прикачената карта в първия ми пост, а за колегите - мястото е мнооого лесно за откриване, разгледайте прикачената карта и влезте в www.bgmaps.com , поразгледайте картата и ще се ориентирате, като завиете от "Васил Априлов" по "Пещерско Шосе" карате само направо, ще подминете едно училище от дясната страна, веднага след него е заведението "Симфония" веднага след него има още едно и един магазин, като ги подминете има отбивка вход в дясно за паркинга на пощенския клон, паркинга е голям и едва ли ще го объркате.Утре след работа ще отида по светло да щракна 1-2 снимки на заведението, пощата и паркинга и ще ви ги кача тук в темата още на първия пост. А ако има някой мераклия утре след 15:00 съм свободен за по едно кафенце, може направо там да отидем тъкмо да огледаме по-добре какви места има в заведенията. :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До мястото се стига много лесно, няма как да го пропуснеш колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде на срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да дойдат повечко хора :D Аз ще присъствам за първи път, нов член на форума съм :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее браво за идеята за седмична среща... много ми е кофти че пропускам вече толкова месечни...другата сряда по това време съм свободен и съм там т.е. на 19,03... първата ми среща с фен клуб на хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде утре Пловдивчани заповядаите на Първата ни седмична среща ....19:30 паркингка на 2-ри клон на пощата . Пещерско шосе слет кафе "СИТИ" бившито "ФЛАМИНГО" 100 метра преди прелеза ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме 2-ма със сигурност, 6-та купе и 5-та хеч :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще ви ударя едно рамо като закача за две седмици темата ви като важна за да може седмичната ви да добие популярност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим :lol: Дано утре се съберем поне 10 коли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там с Акорда или сивика ще видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

капоне благодаря за издигането на темата :D А за довечера момчета е възможно да минете без мен, защото след работа ще ме мъчат с обиколки по технополиси, техномаркети и дрън дрън, че трябва да купуваме подарък за РД, ще пробвам да мина, но не обещавам нищо. Ако не се видим, приятно изкарване на първата седмична Пловдивска среща :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес си зех почивен ден.. и ще мина през сервиз за гарнета .. че хонделката е като жигула . :lol: после ще я сапонисам за довечера то е тъмно но митата кола се вижда винаги :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, евала батко ! тая вечер ще я пропусна, но другата седмица съм първи :) дано се съберете повечко и да бутнете града ! :D бмв-та се събират на стадиона кръговото всяка вечер почти ходя да ги дразня, може да минете оттам (само идейка :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Викторе, евала батко ! тая вечер ще я пропусна, но другата седмица съм първи :) дано се съберете повечко и да бутнете града ! :D бмв-та се събират на стадиона кръговото всяка вечер почти ходя да ги дразня, може да минете оттам (само идейка :D )

На гребната база ли имаш предвид? Редактирано от INCINERATOR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам, на стадиона на гребната, до едно сервизче/автомивка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, евала батко ! тая вечер ще я пропусна, но другата седмица съм първи :D дано се съберете повечко и да бутнете града ! :D бмв-та се събират на стадиона кръговото всяка вечер почти ходя да ги дразня, може да минете оттам (само идейка :) )

Аз уважавам колегите от БМВ форума и бих минал да разгледам баварците, след Хонда и Мазда, от европейските марки си харесвам БМВ ама май-повече харесвам по-старите модели, но кактои да е, да не спамя темата. Приятно изкарване довечера, на които ще ходят и чакам отзиви утре как е минало а с тебе приятелю Wolfcry скоро трябва да измислим да се видим на по едно кафенце, ако ли не ще се видим другата сряда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май съм първият прибрал се. Срещата бесе страхотна! Мн забавно смях мухабет и приятни хора! ;):D :D Паркинга е пот всякаква критика! няма осветление никакво ... колата ми работи 1 час да може да стои на фароре да се види че има някои! трябва да помислим по въпроса! Но Накрая се събрахме и стана супер :) колоната като си тръгнахме ми хареса сащо доста :D :D :P :P Ще продължаваме в същия дух .. :( :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че дойдоха момчета от близките населени места. От Пловдив до колкото видях бяхме само аз и Алекс (с автомобили). Дано следващия път се организират и малко хора от града... :( Беше приятно въпреки останалите неща. Другата сряда пак :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам, че не можах да дойда, но се имах проблеми точно към 7 часа и нямаше как просто. Минах покрай вас и наистина нищо не видях, според мен мястото също трябва да се смени, има и други големи паркинги, които са добре осветени :( Дори на полигона според мен е по-подходящ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да има и заведение, в това което бяхме няма как да се поберем много хора ... :lol: Трябва да сядаме на отделни маси всичките което е кофти. Иначе беше пък хубаво. Трябва да помислим за по-осветен паркинг обаче със заведение в близост до него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля за паркинга на гребната.. вътре до гребната .. светло е .. ходих на японска среща там не точно вътре но беше светло и после цялата таифа отидоха до р-т Чъдърите кадето има супер мн място големи маси .. ще го измислим..има една седмица :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля за паркинга на гребната.. вътре до гребната .. светло е .. ходих на японска среща там не точно вътре но беше светло и после цялата таифа отидоха до р-т Чъдърите кадето има супер мн място големи маси .. ще го измислим..има една седмица :lol:

Ами по принцип да, гребната е осветена. Ще платим по 1 лв вход, не е кой знае какво. Чадърите от както арнаудов го купи е доста по-добро място за каквото и да е било. Само че, не знам дали е удачно да ходим в ресторант или на кафе..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неможах да мина снощи,някои да пише как беше, имаше ли хора

Нали сме писали по-горе. 10-13 човека бяхме, 5 коли. Като изключим липсата на хора, беше добре :)Прочети горние постове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги съжалявам че не можах да дойда минах от там към 19:50 не можах да видя никой и реших че сте трагнали на някъде.пък и наистина паркинка е супер тъмен и трябва да измислим нещо по добре и там на гребната както казва колегата алекс май ще чудесно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги ще намина и аз на следващата срещичка, само да не ме върнете че съм Митсу... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолеги ще намина и аз на следващата срещичка, само да не ме върнете че съм Митсу... :)

Никой няма да те върне колега. Брат ми дойде с Хюндай в сряда. Важното е да си фен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата сряда пак ли ще е на същото място, защото смятам вече да присъствам :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета ако сте решили ново място обсъдете го сериозно, вярно е че паркинга на пощата е тъмен, макар че до месец няма да има значение понеже до 21:00 ще е светло и предложих мястото главно заради наличието на 2 големи заведения които в топлия сезон изкарват и много маси навън, но не ангажирам никой с моето мнение, не аз избирам къде, а всички заедно, затова ако сте харесали паркинга на гребната обсъдете го сериозно тези 2-3 дена защото сряда не е далеч. Каквото решите го подкрепям.Чао засега и хубав уикенд. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ... незнам паркинга на които бяхме нее лош - е че е супер тръмно и студено...иначе се сабирам там и тази седмица нека си остане .. фаровете са ми силни ще пусна и музика да съберем повече народ! :D няма да променяме мястото за сега пък ще видим ;) Сряда 19:30 паркинга на 2-ри клон на пощата на пещерско шосе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като си доида в българия веднага ще дофтасам ;) в пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...