Jump to content
EMJ

Вентилация CRV 2 ра генерация

Recommended Posts

При пускане на вентилация по решетките се натрупват мъх и малки парчета като дунапрен. Въздушните филтри са сменени. Някой има ли схема на въздуховодите и клапата, и какъв материал са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с дунапрена, този материял е само около филтрите за купето. При теб се с сгъбясал и се рони, респективно не уплътнява и около фитрите, което пък пропуска боклуци от вън. С малко гъзене и псувни, можеш да си ги подмениш с дунапрен или гума за прозорци, за домашни нужди, от тези с двойно лепящия скоч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! А сигурно ли е, че е само там дунапрен? При клапата какъв е материалът?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и там да е, надявам се да споделиш ако намериш още някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дунапрен има и на въздуховодите на клапите на двата отвора, на централната конзола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро е от двете централни духалки, свалял съм ги и там има дунапренен уплътнител, който се рони. И при мен е така, цялото табло става в малки прашинки дунапрен, ама не съм се занимавал да разглобявам, че може по-лошо да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също се разхвърчаха разни парчета дунапрен от отворите пред стъклото. След това забелязах, че не мога да спра въздуха през средните духалки, въпреки спортният вентилатор. Силата на съдията е правопропорционално на скоростта. Единствения начин е като обърна циркулацията да е само в купето.

Някой да знае как се ремонтира това, че иде студ и не ме радва постоянно да ми духа студ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...