Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Тоя път времето не беше с нас, но важното е че все пак успяхме да се съберем. Следващия път дано повече хора се отзоват на поканата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се отварят нови и нови теми. Дайте за Търново да е една, и да е старата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,здрасти браточка ;) Като за начало добре се справяте ;) Вапрвки гадното и дъждовно време ;) Избрали сте добро място за срещи ;) Съжелявам,че нямах вазможност да доида ;) следващтя пат ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се отварят нови и нови теми. Дайте за Търново да е една, и да е старата.

Здравей и на теб пич ;) На срещтата всички решихме да отворим нова тема със тези заглавия и за напред всичко което става във В.Търново да се пише тук,а старата я забравяме понеже заглавието е неподходящо ;) От тук на татък това е нащта тема ;)  и няма повече да се пуска нова ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде хора. Аз отлитам за Свищов. Ще се видим в неделя. Дано има повече желаещи. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Следващата среща е идеалка ;). Ще гледам и аз да съм там вече ;) Сега ще разгледам снимките от днес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама си бях в Бургас за уикенда.надявам се сте си изкарали яко :)Колкото до това с флаерите,аз също съм зает по цял ден,даже по едно кафе с толс не мога да изпия в ласкала,но не ми е пречило да сложа флаер като видя хонда някаде спряна.Много се радвам че колегата започна тази инициятива, и вместо 4 хонди както преди,сега можем да сме повече.Матео надявам се колата ти да е готова за следващата среща и да се запознаем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Пешо :P:)  Топна ли дупето в морето :lol:  Добре си ни дошъл :)

Тази неделя да си на линия,4е идвам в Горна и......... :):lol::lol::lol:

 

 

Момчета направил съм нови флаери,както се разбрахме :)

ето как изглеждат....................... :)

 

Публикувано изображение

 

Така смятам,че по добре би се ориентирал някои нов в сайта :)

Който иска флаери нека се обърне към мен на лична ;)

Нека не превръщаме форума в чат :P

Благодаря на всички :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодариа на Matheo ,че забеляза грешката вав флаера ...... нови - ноиви прятели! :)

В бързината не сам обърнал внимание,че съм сложил "И" по погрешка :)

Флаерите които съм направил,грешката е поправена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iasho

преди година и повече неможехме да се съберем повече от 4 човека на среща.

И сега какво излезе , че Русенската група е виновна така ли :) , ако не бяхме дошли за празника и да направим шоуто пред "Ласкала" , tols , daddy и други все още нямаше да знаят за фен клуба :) Радвам се че се организирате така добре и не забравяйте за националната на Узана 6-8. 06.2008

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди година и повече неможехме да се съберем повече от 4 човека на среща.

И сега какво излезе , че Русенската група е виновна така ли :) , ако не бяхме дошли за празника и да направим шоуто пред "Ласкала" , tols , daddy и други все още нямаше да знаят за фен клуба :) Радвам се че се организирате така добре и не забравяйте за националната на Узана 6-8. 06.2008
Май, така излиза горе-долу :) Та, то тогава вие бяхте мнозинство :) пп: Цецо, кво си се закъхарил, че Сол-а реве, не реве, вади си много добър звук, не е силен, не бучи, а един такъв остър, много кефи даже :) Да не съм чул, че ще си слагаш катализатора обратно :) Ама, че припушва, верно е, като я напомпа днес на Лук Ойл-а, на високите обороти излизат сини облачета, по тоя въпрос трябва да поработиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iasho е прав за това,че ако не бяха Русенската група,едва ли сега щях да съм във фотума  :punk:

 

п.п: колеги от Русе ;)  имаме да ви връщаме жест и очакваите в скоро време и ние да ви гостуваме ;)

 

qearborn относно това,че моето бебе Хонда пушч :huh:  работя по въпроса  :)

а за бръмченето,радвам се,че ти харесва ;)  не ме питаи мен кво ми е :punk:

бръмчи ми главата,а като махна кабриото..... познаи ;)  рраамммм........аммм...амммм....! :)

ха ха ха! :punk::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама валеше и си помислин че ниама никои да додер поне винаги ставаше така като организирахме гонки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама валеше и си помислин че ниама никои да додер поне винаги ставаше така като организирахме гонки :lol:

Там бяхме, само на Междене не сме ходили, полафихме, пихме кафенце и айде... :P Тази неделя, да дойдеш, тоест всички да дойдат :lol: 12:00 на Лукойл-а до ДАП-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама валеше и си помислин че ниама никои да додер поне винаги ставаше така като организирахме гонки :)

Не се цупи колега :)  за друг път да знаеш,че дори и да е лошо времето сме на уговореното място :P или преди да тръгнеш за среща,влизаш във форума да се информираш дали е отложена :) п.п: В неделя да си на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как сте момчета?тази неделя очаквам наплива да е голям ;) п.п: брато искам нова лепенка,че моита се прецака ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази неделя очаквам наплива да е голям :)

А дано, че аз ще гледам да се откача от работа, поне за по кафе на Лук Ойл и да се запознаем, с тези с които не се познаваме :) Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей здравейте и аз ще съм там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така зна4е :lol: ве4е думата ФЛАЕР като я 4уя и ме връ6та назад в времето демек толкова много ми се видяха 30 флаера цхе не мойе да буде >не съм свикнал на кирилицааааа<=грешкииихора мисля 4е този път схте сме не много ама поне доста пове4е хора от по-рано и нали знаете ЛУЙОИЛ на пишмана абе до телферите 12:00пп. Цецо скоро и аз мойе да доида да пиина едно кафе у ЛаСкалла :lol: хора хаиде 4ао аз заминавам на хоузе в НЕГРО музик плеис ЦЯЛА нощ хаиде буууе3е3е3е3е3е3еззЗзЗз...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така зна4е :lol: ве4е думата ФЛАЕР като я 4уя и ме връ6та назад в времето демек толкова много ми се видяха 30 флаера цхе не мойе да буде >не съм свикнал на кирилицааааа:) хора хаиде 4ао аз заминавам на хоузе в НЕГРО музик плеис ЦЯЛА нощ хаиде буууе3е3е3е3е3е3еззЗзЗз...

Aбе, Стефчо, защо не се научиш да пишеш на БГ :lol: 30 флаера ти се видеха много, а? Искаше 100 :) lИ стига с това Негро, знаем, че шефката ше ни от секс :) Имаме си друг клуб с наш представител - "Деколте" :P Мале мноо съм пиян - едва виждам клавиятурата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mass.invite

ааа Лиубо не така тоВа не ми хареса...казвам ти 4е наистина ми се увидяха 30наистна изпеках се като...та както и да е заслужавам 1 БРАВО :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така зна4е :) ве4е думата ФЛАЕР като я 4уя и ме връ6та назад в времето демек толкова много ми се видяха 30 флаера цхе не мойе да буде >не съм свикнал на кирилицааааа:) хора хаиде 4ао аз заминавам на хоузе в НЕГРО музик плеис ЦЯЛА нощ хаиде буууе3е3е3е3е3е3еззЗзЗз...

Aбе, Стефчо, защо не се научиш да пишеш на БГ :) 30 флаера ти се видеха много, а? Искаше 100 :) lИ стига с това Негро, знаем, че шефката ше ни от секс :) Имаме си друг клуб с наш представител - "Деколте" :lol: Мале мноо съм пиян - едва виждам клавиятурата :lol:
Пиян значи! :dry: я кажи на хората що си пиян? :P:lol::lol::lol: Ако Skype ти не лъже днес си имаме РОЖДЕНИK����  :) Я си пизнаи без бой :):):):):) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Алкохолици :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не лъже скайп-а, вярно е, ама сутринта имах много лоша изненада и не ми се говори. :) А сигурно ще пропусна и срещата в неделя или поне няма да съм с моята кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

А честит рожден ден тогава :oops: Жив и здрав и още дълги години Хондичката да продължава да те радва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа Лиубо не така тоВа не ми хареса...казвам ти 4е наистина ми се увидяха 30наистна изпеках се като...та както и да е заслужавам 1 БРАВО :oops:

Браво на Стефчо :P Момчето много помогна да се разхварлят флаерите в града :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насам народеееееее....... ;) днеска има,утре няма.......... !!!

Ето,че батко ви Цецо си държи на думата ;)

Както обещах лепенките на Хонда-фен клуб са готови :lol:

Който дойде в неделя на срещата може да си вземе ;)

Ето как изглеждат............ ;)

Публикувано изображение

 

Искам да кажа,че дори и да е дъждовно срещата си остава неделя 13.04.08 Лукойл 12:00ч. :lol:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво. Най-накрая да се намери един сериозен човек. Радвам се, че има организация и дано хората оценят това и се съберем повечко !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам такава лепенка :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даи бате и на Габровци че ние няамаме :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даи бате и на Габровци че ние няамаме :)

Нямате никви грижи :music: Неделя Междене :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Нямате никви грижи :music: Неделя Междене :offtopic:

Не знам дали знаете но пътя през Донино е затворен,минава се под моста и може би не може да стигнете до отбивката за Междене.Трябва да влезете чак в Габрово и оттам вече към Междене :) .Ако има друг път ще е хубаво някой от габровците да каже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по предната неделя минах през Дряново и некво село със "С" :music: пътя си беше ехстра :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите,съжалявам че не можах да доида на срещата ама валеше и си помислин че ниама никои да додер поне винаги ставаше така като организирахме гонки :P

Не се цупи колега :P за друг път да знаеш,че дори и да е лошо времето сме на уговореното място ;) или преди да тръгнеш за среща,влизаш във форума да се информираш дали е отложена :P п.п: В неделя да си на линия :rolleyes:
което не мойе да бьде това отлагане не не не немога да си го представя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mass.invite

ooooooooooo spi mi seeee...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо Любчо, ти изтрезня ли? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо Любчо, ти изтрезня ли? :rolleyes:

Да съм трезвен, се случва толкова често, колкото ти да си измиеш колата :P;):P
Е значи не се случва :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Остава още малко до срещата  :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ooooooooooo spi mi seeee...

Малък Стефчо пиши глупости,но ще му простим :P  Днес циял ден пича кисни на светофара за София и раздава флаери на минаващтите Хонди ;)  Браво Сефчо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...