Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Да си признае кой беше този с тъмния Преилюд на транвайното депо, дето замалко не згази едно куче. :dry: Също така и онзи пич с червен Сивик 4-та по пътя от Красна поляна към Овча купел. Неговия специлитет беше изпреварването от ляво в насрещното. :dry: Днеска ми върви на гонки с хора каращи любимата марка.

Редактирано от Antony
  • Нагоре 3
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиквай :plane: много народ се качи на хонди и аз вече не се учудвам когато някой такъв ме засече докато се опитвам да му се ухиля и да му покажа :hondarulez:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой беше с червения сивик седан 5-та снощи на Била Младост ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..................вчера и аз видях един сивик в Пловдив, кой беше с него?????????????????????????????? :ph34r:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си признае кой беше този с тъмния Преилюд на транвайното депо, дето замалко не згази едно куче. :bg: Също така и онзи пич с червен Сивик 4-та по пътя от Красна поляна към Овча купел. Неговия специлитет беше изпреварването от ляво в насрещното. :lol: Днеска ми върви на гонки с хора каращи любимата марка.

не сам бил аз,въпреки че понякога ми се случва :bg: моля колегите да ме извинат ако някой път бързам и направя такава простотия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой беше вчера вечерта на магистралата в сребърен NSX със софийска регистрация :bg: СА и повече не видях :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е лошо ,когато колата ти е малко по различна и запомняща се (А като гледам маняците тук съм сигурна,че на доста от вас са такива).Засечеш някой и той те помни доста дълго време.Случвало ми се е да ми се обясняват как преди месец,еди каде си,съм била направила еди какво си и т.н.

 

А кой беше вчера вечерта на магистралата в сребърен NSX със софийска регистрация :bg: СА и повече не видях :lol:

Бих искала да кажа аз ,ама уви не съм :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Била" червен Сивик трябва да съм бил аз!Дано не съм направил нещо лошо!

Редактирано от Aladin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да разровя из темата,а кои беше със зеления ШАТЪЛ(някъв интересен ван)тази вечер кам 22:15 на булеварда до инфекциозна болница,който ми правеше някакви знаци че сам бил ненормален? :rolleyes: просто ми е интересно колегата какво искаше да ми каже всъшност :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

Я да си признае кой беше юнака с червения рекс 1-ва генерация от Овча Купел 1. Имаше си и стикер. Наш човек е. :drunk::lol:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle
:drunk: Признавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой беше с лилавата 6та на светофара на бул.Акад.Иван Гешов и Гюешево в крайна лява лента в посока бул.Възкресение между 18.20 - 18.35ч.Да си признае :(Обеща да дойде във вторник на Екото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dakata

А аз тогава да попитам коя беше мацката с зелената 5-ка на Яворов онзи ден ? :(Всъщност аз ако взема да ги изреждам няма да ми стигне форумаBTW Ако още веднъж го редактирам ...... ще ми е за първи път

Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден се засякох с една Concerto със стикер на бул. "Мария Луиза" във Варна. Свирнах, махнах на драйвера, той ми отвърна и се водихме заедно до Морско Училище. Кой е тоя юнак?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден се засякох с една Concerto със стикер на бул. "Мария Луиза" във Варна. Свирнах, махнах на драйвера, той ми отвърна и се водихме заедно до Морско Училище. Кой е тоя юнак?

ха, тоз Юнак бях аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свиквай :lol: много народ се качи на хонди и аз вече не се учудвам когато някой такъв ме засече докато се опитвам да му се ухиля и да му покажа :blink:

и аз много се дразня така... :| Видя сивиче, зарадвам му се... а зад волана някой пич гледа да ми се доказва колко е велик и се опитва да ме обвие в дим и прахоляк.. ама хора всякакви
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се идентифицира варненски син Civic хеч 5-ца с angel eyes фарченца, мина покрай мен вчера следобед на ъгъла на "Доспат" и "Стара Планина", регистрацията е 2320. ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търси се черен сивик 5ген хеч в дружба 1 до езерото. Много добър двуглас се получи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да си признава кой беше този съфорумец с черно купе 5-чка, задни затъмнени стъкла, стикер на фен-клуба, беше спрял някъде към 20:00 часа на края на улица Балша в София, кв. Иван Вазов, срещу ING Bank. Да знае, че джантите и костюма му много ме накефиха :P;):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да питам аз кой ми сра в гащите :P:) :) Шегичка! Иначе засякох се със Сребристия изрисуван ЦРХ от Варна правен от "Веждин" мисля че беше, който беше публикуван в секцията Тунинг на сп. Ауто Билд. Момчето не знам дали е от форума, но колата му е с много изчистен тунинг. Преклон :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да питам аз кой ми сра в гащите :P:) :) Шегичка! Иначе засякох се със Сребристия изрисуван ЦРХ от Варна правен от "Веждин" мисля че беше, който беше публикуван в секцията Тунинг на сп. Ауто Билд. Момчето не знам дали е от форума, но колата му е с много изчистен тунинг. Преклон :):)

+ Turbo :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

постарали са се , ама бива ли такива огромни фуги да оставят м/у предната броня и калниците ... и така зверски си личат за снимките в Ауто билд :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка за тези, които не се сещат за кой Рекс говоря:

 

Публикувано изображение

 

На тази снимка фугите не дразнят толкова много сякаш? Ама в списанието снимките бронята виси доста наистина.

Редактирано от VitoEJ9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка за тези, които не се сещат за кой Рекс говоря:

 

Публикувано изображение

 

На тази снимка фугите не дразнят толкова много сякаш? Ама в списанието снимките бронята виси доста наистина.

Я дай още една снимка ,че ми стана интересно това "рексче",а пък от тази снимка нищо не разбирам...10х :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа май нещо сгафих с линк-а към снимката :rolleyes: Ето я пак, смятам че вече няма да има проблеми

 

Публикувано изображение

 

beneton4o за съжаление не намерих други снимки в интернет, имам списанието и ако намеря скенер веднага ще го сканирам за да видиш и други пози на колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

айде малко да повдигнем темичката ;) снощи един сивик 5-та хеч караше след мен при което ми пресветна а аз му цъкнаx с аварийкитепредполагам е от форума някой :) п.п. аа и днес след мен караше още един сивик 5-та само че купе. тъмно вишнев май беше и тоя път му видях лепенката на клуба :) п.п.п. абе дайте да видим колко сме от Ямбооол ее градъънапоследък все повече хондаци срещам с лепенки пък във форума не съм ги забелязалако има навити може и срещичка да си напраим в нашия МЕГАполис ;):P:P

Редактирано от Stancho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе Ямболиййживнете малко :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic1.6

Днес докато си купувах дюнер в голямто междучасие, на другия тротоар виждам 2 хонди 5ген сивик. Интересното беше че и двете бяха със стикер "Хонда фен клуб". Едната беше червена а другата светло синя кажете си кои сте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз вече често виждам една 4-та генерация пред УНСС бежова на цвят с потьмнени задни джамци кои е да си признае :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз вече често виждам една 4-та генерация пред УНСС бежова на цвят с потьмнени задни джамци кои е да си признае :devil:

http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=1436 тази ще да е :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на момчето, което ме поздрави вчера на Цариградско към 9 часа вечерта :cool:Винаги като се размина с някой от клуба и се поздравим без да се познаваме ми става едно такова хубаво :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз вече често виждам една 4-та генерация пред УНСС бежова на цвят с потьмнени задни джамци кои е да си признае ;)

http://forums.hondabg.com/index.php?showuser=1436 тази ще да е :)
мда сигурно е тази :P а може и да не е ;) щот мойта е сива ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а може и да не е ;) щот мойта е сива :P

тя и моята е сива според производителя , но според КАТ е бежова :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на момчето, което ме поздрави вчера на Цариградско към 9 часа вечерта :)Винаги като се размина с някой от клуба и се поздравим без да се познаваме ми става едно такова хубаво :)

Ами моля :);) И аз се кефя на поздравите, ама нещо рядко се случва да ги практикувам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та да си дойдеме на думата ти ли си колега с тая хонда която седи доста често пред УНСС виждах те поне 3-пьти даже последния пьт мислех да спирам при теб но тькмо обьрнах и ти беше отлетял беше един много дьждовен ден :):);)

Аз съм :) Редактирано от didone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сив Сивик 5та ген. хечбек с шуменска регистрация спрян из малките улички в центъра на Варна в събота около 17:00? Беше спрял пред мен и мернах стикер на форума и ми стана много приятно, но за съжаление не видях собственика :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да си признаят 2-мата хонда фена , които щяха да се помелят по обяд на зимния ...Един сивик 5-та хеч и един CRX 2-ра.ПС: Това щеше да е най-голямата излагация , почти както като ударят 2 служебни коли една в друга , а се е случвало вече при нас :P

Редактирано от RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

моля да се индефицира пловдивска Acura RSX с номер РВ0011 с червена лепенка на задния джам :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...