Jump to content
rexman

ЦРХ турбо биели ?

Recommended Posts

Здравеите след 2ри потрошен мотор вече трябва да взема мерки. Въпросът ми е какви биели да взема за Д16З5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че стават ,но не съм сигурен на 100 % .Има много по компетентни хора от мен тук..нека се изкажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросните биели стават да, но леко се припилва долния край на ризите защото болтовете на биелите закачат. Не е кой знае колко страшно в цял свят го правят това. Относно счупените мотори може би не са биелите виновни а може би мапер или алчност за много без подготовка. Едни обикновени B20 биели биха били достатъчни за доста силна стрийт Д серия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават биелите както каза Сако ,но трябват и бутала а с тия биели в комбинация с едни "витари" степента е прекалено ниска, трябва да дадеш пак едни пари от сорта на 400$ за бутала който са за едновалов втек но за голяма степен. Така ,че пак Сако ти е казал Б20 биели на стокови бутала и си свиркаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер мн ви благодаря за помоща .По принцип колата съм я взел така мапната, момчето каза че е правена в Шумен .Когато отворих мотора беше с криви биели и биелни лагери като ношче за бръснене направо ги нямаше а се кара на 0,4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замери всичко що се върти из мотора да ти стане ясно как е и решавай вземаш б20 биели преправят се набиваш втулки и надувашПомисли за мазането! Този мотор както и всички двувалки от д имат лошо мазане!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неговата маслена помпа достатачна ли е .Какво се преправя на биелите по точно ако може да ми обясниш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0.558mm от всяка страна на биелата доло от към коляновия вал.П.с. помпата я замери дали е в стойности поне...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за вниманието и помоща .Ще пробвам с б20 биели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...