Jump to content
Guest graf BENKOWSKI

търся читаво Vti

Recommended Posts

Guest graf BENKOWSKI

искам да си замеря колата с читава vti ка ,ако има такава да свирка някой и да направим една гонка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Ако ще идваш на почивка към морето може да се обадиш да се пуснеш с моя црх читав е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще идваш на почивка към морето може да се обадиш да се пуснеш с моя црх читав е :P

Той Дани само това чака,ей сега ще избръмчи да се надбягваме!Дани идвай на месечната 27.07.08 и ще има много бегачи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще идваш на почивка към морето може да се обадиш да се пуснеш с моя црх читав е :P

Той Дани само това чака,ей сега ще избръмчи да се надбягваме!Дани идвай на месечната 27.07.08 и ще има много бегачи.
там мястото не е подходящо за такива цели . ако говорим за София а за Бургас ако е ще гледам да дойда ,надявам се да успея :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре бре няма ли поне една vti ка в София ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш ли с една нечитава и невървяща, от тия запушените?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GRUNEWASER

Искаш ли с една нечитава и невървяща, от тия запушените?

ako говориш за твойта ела да се пуснем тамън в движение да ми видиш емблемата Honda fan club :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много ти е бавна колата няма смисъл :DЕдин приятел с Голф като моя каза, че те разцепил петък ;) , а колата му била почти сток и била с 16ки 95бензин с 50кила в багажника .Вярно ли е това или само ме лъже копеленцето ?

Редактирано от huizel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) тук на базик го подкарахте ;):lol::huh:;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре стига смехорий говоря сериозно искам да се пусна с втй ка ,не с голф ,трабант или друга немска каска !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аре стига смехорий говоря сериозно искам да се пусна с втй ка ,не с голф ,трабант или друга немска каска !

Ти се ебаваш ама тая кола има нечовешко 0-100км/ч, чесно ти казвам знаеш ли как скача на други коли на 1-ва и 2-ра скорост направо се плаша с 3ма човека и багаж си пълни километража :D Та той ми казва, че те дърпа вярно ли е, щото съм чувал че твойта хонда е много сериозна, а той биел ВТИ-айки :D само че от тия дето били по новите, а от старите е опъвла два седана :)МОже да се замериш с моя ама е сток и е с две врати не върви лошо, ако искаш пиши :D Редактирано от huizel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aбе пич вчера на Омв вечерта се пусках с нико от летящ старт и после Нико дойде да ме поздрави ,което му прави чест !тегля го с над кола нико се е пускал с един колега тука от форума с 6 генерация червена вти ка ама тя бате е зле от към мотор и момчето има работа по нея и не върви така както би трябвало Парадоксе ела да те издухам бре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Парадоксе ела да те издухам бре :)

А нещо вързано ще има ли или само за слава?Да взема да пробвам на есен мойта,ама с друг пилот,че не ми е ясна тая дисциплина 402м.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за оф-топика Гриин.Момчето с голфа верно е пичага,и се пускахме горе и ме дърпа на по-висока скорост но наистина колата ми имаше проблеми,които са в процес на отстраняване и после искам пак да се пуснеме да видя дали има разлика или колата ми нещо не е наред като цяло..А по темата,и аз бих се пуснал със седана след ремонта,ако вече не е свършил работата де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стана ми интересно какъв е тоя ГОЛФ по точно дето бие VTI ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно това исках да кажа,че моята кола в случея не е критерии..защото мотора не ми беше добре а и все още не е..!Плюс това се пускахме само на летящт..абе как и да е.според мен някоя читава вти-ка добре подържана ще го отупа.поне аз така мисля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а този дето сте се пускали какъв е ??? с какъв мотор и ГОЛФ 1 2 3 4 5 ?? просто ми е любопитно за лично сравнение

Редактирано от Iskren

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм колегата :) голф-3 2.0 150 к.с(абф маиче..)

Карал съм такъв голф,ако не е пипан ще му скъса шортите vti-то.Просто е пипана колата и после се кълне ,че е сток!

Не се връзвайте,просто турбото е надуто на малко повече налягане и готово.Елементарно и ефектно.

А и колко други още номера има...... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Само дето тоя голф нема турбо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво турбо е ? кви 5 лв.?голфа е абф 3 150 коня с чип и некоя и друга шукарийка и върви найстина прилично .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво турбо е ? кви 5 лв.?голфа е абф 3 150 коня с чип и некоя и друга шукарийка и върви найстина прилично .

Да бе,помислих че става въпрос за GTI.Sorry.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то пак е ГТИ ;) имаш предвид 1.8 т :);) а тук става дума за АБФ 2.0 150 (гти)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво турбо е ? кви 5 лв.?голфа е абф 3 150 коня с чип и некоя и друга шукарийка и върви найстина прилично .

Дани да не става дума за голфа на Нико бре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZUM_SPEED

Хора няма шанс тоя голф каквото и да му е правено просто вти-то нещо не е на ред.Дъпал съм се поне с 5 такива голфа единия даже имаше чип.Карам crx 2-ген. д16з5 до сега такав голф не ми се е опирал поне 5 коли разлика им правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен за Голфа ама темата не е за това май май ;):) Zum Speed изхвърли се малко с тия "поне 5 коли" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен за Голфа ама темата не е за това май май ;);) Zum Speed изхвърли се малко с тия "поне 5 коли" ;)

малко ??????според мен много ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа GTI 150к.с. върви но е малко тежък.Непипан VTI 160к.с. го бие,но като се пипне не се знае.Зависи кой колко се е заиграл.Стандартно голфа няма турбо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кво се оказа накрая ,че в София няма нито една читава вти ка баси не мога да си замеря колата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани ела я замери с мойта бре :D в Пелина аз съм готов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov
Отговорено (Редактирано)

Малко пояснения за Тазз и Зелената вода-стоков АБВ си пада от Рекс 2(Д16З5 също стоков) с около 20 метра,което е от 4 до 6 коли в зависимост от модела.От там насетне в зависимост от това колко нестокови неща са сложени на двете коли,може да се спори кой ще е победител.

Редактирано от BoykoBorisov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кво се оказа накрая ,че в София няма нито една читава вти ка баси не мога да си замеря колата :)

Че ти до тоя момент не си отправил някаква реална покана, че да се оказва каквото и да е. Земи си плавници, може и да ти помогнат :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко пояснения за Тазз и Зелената вода-стоков АБВ си пада от Рекс 2(Д16З5 също стоков) с около 20 метра,което е от 4 до 6 коли в зависимост от модела.От там насетне в зависимост от това колко нестокови неща са сложени на двете коли,може да се спори кой ще е победител.

:) Колега незнам кви са тия метри...пускал сам с с читав рекс 150кс преди да си продам колата и разликата беше 2-3 коли наи-много!! :P Пускал съм се и с един нечитав и си го взимам :rolleyes::P Стари коли са и много зависи от състоянието на машините1 А за автора на темата да иде да си замери време на абажура там читаво вти си е в 15-ките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божурище май вече не работи.Пък колегата ,ако има конкретно предложение да заповяда,Vt-i е в София,седан от далечната 1992г. и е доста тежка.

нека само поисъхне ,че днеска е ужас Божурище вече не работи ,така ,че вече не може да се пускаме там :rolleyes:Парадоксе ако колата ти е читава ела като исъхне или кажи кога ти е удобно да ги пробваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Редакция на по-горния мой пост-АБВ-то да се чете АБФ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C
Отговорено (Редактирано)

Данка... с Д15-ка да направиш едно стартче искаш ли...????? :rolleyes: да се замериш малко :)

Редактирано от C_I_V_I_C

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данка... с Д15-ка да направиш едно стартче искаш ли...????? :) да се замериш малко :P

нямаш никви грижи тамън да видя с колко ще ме бие турбо кола :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данка... с Д15-ка да направиш едно стартче искаш ли...????? :) да се замериш малко :P

нямаш никви грижи тамън да видя с колко ще ме бие турбо кола :P
абе и една ВТИ-ка да има... ше стане ебати бузата в тая гонка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...