Jump to content
aylakmann

проблем след смяна на ремък

Recommended Posts

здравеите колеги,наскро претърпях късане на ангренажен ремък закарах колата на майстор погледна е отвори е и за щастие се разминах само с 1 ударен клапан поправи ми колата смени масло гарнитура и всичко по реда си оправи е но като я запалих първоначално като е изфорсирам и прекъсваше после бърна нещо по делкото и се оправи НО сега ми се появи друг проблем колата загуби мощност и забелязах че когато е загряла и е пусна на свободна колата се мъчи и ниските обороти играят слизат на 500 после пак се качват но не гасне моля кажетекакво е според вас какво да направя за елкон ли плаче или?колата е civic 1997 1.5 втеk d15z8 моля дайте ми съвет какво да правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш при друг майстор,казваш му какво е сътворил стария и оставяш новия да ти оправи центовките по колата.Ама новия майсто трябва да е читав.Не че стария не е,просто не е успял и е барал където не трябва.Гледам,че си от Пловдив,намери темата от "срещи и мероприятия" и завържи контакт с хората и те ще ти кажат кой разбира и при кой се спира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност имаш един зъб грешно зацепване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги,наскро претърпях късане на ангренажен ремък закарах колата на майстор погледна е отвори е и за щастие се разминах само с 1 ударен клапан поправи ми колата смени масло гарнитура и всичко по реда си оправи е но като я запалих първоначално като е изфорсирам и прекъсваше после бърна нещо по делкото и се оправи НО сега ми се появи друг проблем колата загуби мощност и забелязах че когато е загряла и е пусна на свободна колата се мъчи и ниските обороти играят слизат на 500 после пак се качват но не гасне моля кажетекакво е според вас какво да направя за елкон ли плаче или?колата е civic 1997 1.5 втеk d15z8 моля дайте ми съвет какво да правя

Съгласен съм с колегите - иди при друг майстор да провери дали ремъкът е натегнат коректно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегите - иди при друг майстор да провери дали ремъкът е натегнат коректно.

 

Симптомите при некоректно или по-скоро пренатягане на ремък при Хонда са съвсем различни колега, както и последствията от това!

 

aylakmann, ако още не си намерил сервиз на които да се довериш пусни си тема в "Сервизи и магазини" и колеги от твоя регион с впечатления могат да те насочат.

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=13078

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=35072

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за информацията ще потърся предложените майстори за ремонтлоще веднъж БЛАГОДАРЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...