Jump to content
Labbii

Новото попълнение

Recommended Posts

Сега по принцип тук трябва да опиша, колко е хубава колата, и да я снимам и т.н., но вместо това, ще Ви покажа, какво се случи днес: 

 

16195134_10154991345118804_6545616371603

 

16114839_10154991345113804_4959831246667

 

 

 

 

 

Точно я регистрирах в КАТ, взех си номера, отидох направих каско и по пътя към офиса на ДЗИ, да я снимат... Поне от Бултрако звъннаха, до 2-3 седмици ще е наличен ейрбега и ще ми звъннат, кога да отида.

Независимо от това, обожавам колата!

П.с.: Някой да знае горе-долу цени за стъкло? В кобра или оригинално да търся? Как седи въпроса със сензорите за дъжд?

Редактирано от Labbii

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се случи колега, злоумишлени действия? Много тъпо :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не, камъче предполагам. Тя беше на подземен, охраням паркинг снощи, като охраната я е гледал на камерите.

 

Дали ще може да се полира? Дупчицата не е много дълбока?

Редактирано от Labbii

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати гадния късмет :sad:.

 

И аз моята, като я взех, още на следващия ден се чукнах леко и правих задна броня. Тогава си казах "още от началото тръгна на карък", но пък от тогава до сега, да чукна на дърво, нямам други ядове.

 

Не се нервирай, пожелавам ти много безаварийни и това да е единствената ти щета.

 

Ето тук колегите са писали за смяна на стъкло http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=99570&hl=%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BA%D0%BB%D0%BE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не сменяй стъклото, а си купи лепило за стъкла. Супер е, не оставя следи и може да си го направиш сам. Цените им са до 20лв, в зависимост от алчността на продавача :). Успех!

post-22361-0-14237200-1485264971.jpg

post-22361-0-90385300-1485265019.png

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги.

@bobchoo за утре сутринта си запазих час при човека, от автостъкла ( има линк към сайта му в другите теми), да я погледне той. Така или иначе по ценоразпис взима 25лв и честно казано, за 5лв отгоре, предпочитам, "ако може" да се оправи (ДАНО), той да си го направи :).

 

 

Иначе покарах и вчера, и днес 100км градско..с..да кажем, достатъчно кикдауни. На същата колонка в Ромпетрол 13.7 разход даде, мислех, че поне 15 ще отиде.

 

 

Въпреки стъклото, цялото висене в КАТ, общо взето 2 дни не съм се прибрал в нас, просто всеки път, като натисна педала и се усмихвам, уникална кола :hondarulez::hondarulez::hondarulez:!

 

 

EDIT:

 

Забравих да разкажа най-интересната случка от деня:

Днес в КАТ, редя се, чакам, накрая влизам при г-н на около 45-50 години и човека има същата Хонда от 8 години. Заговорихме се, поне около 20мин, само погледна номера на двигателя и рамата и това беше, нито пожарогасители, нито аптечки, нищо. Голям образ :D.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Че ще те радва ни беше ясно, а "джам" случката си е битие нашенско :(. Съзнателният фен на марката е "друг тип" човек (това по повод КАТ) :). Остава да ни зарадваш със снимки и да си допълниш профила.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я наснимам, ама малко ме е страх сега да я мия по тези студове. Мислех да отида в някой мол, където има автомивка. 

Редактирано от Labbii

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ще я изсушат със сешоар ли? След автомивка и минусови температури, винаги има замръзнала вода по разни места, но не е чак толкоз страшно. Подсуши си гумените уплътнения на вратите и това е. Снимай, че да видим :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си е решил, нека изчака да се качат темп., няма лошо, тъкмо ще спести едно измръзване в повече на някой работник в някоя мивка. Работил съм го и на тия градуси направо оставаш без пръсти - и на крака, и на ръце.

 

Може и мръсна да е колега, важното е да има снимков материал :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително сложи едно тиксо, за да пази да не влиза мръсотия, докато отидеш да ги го оправят. По принцип става много добре, стига шуплата да е прясна и да не е проникнало нещо вътре. А в момента пръски има всякакви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, супер колега - 25 лева, тук просто дерат кожи, като отидеш до сервиз. Нали в "Европа" са добре платени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, малко да "повдигнем" темата.

Оправиха ми предното стъкло, остана една малка точица, едва забележима, също така оправиха и заключването на пасажерската врата.

Днеска бях при слави за цялостно обслужване + диагностика, Слави дори може да направи и диагностика на Автомата, ако някой го интересува. Каза, че всичко е перфектно, само след 1000км ще отида отново да сменя маслото на Автоматика, понеже това, което е изтекло, не е било ОЕМ масло, и имам някой интериорни светлинки за смяна, както и да се почисти уплътнението на шофьорското стъкло - общо взето след пълен преглед вече и диагностика, колата е перфектна. Дори накладките не са за смяна..   :punk:

 

Слави няма какво да го коментирам. Прекрасен човек, направо съм възхитен от отношение. Ставам му "абонат" ( да се надяваме само за масла и филтри) :D

Уикенда ще мия колата, и тогава ще има снимков материал.

Сега само остава Маркони да даде час да монтира ГИ-то :)

Редактирано от Labbii
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве да си я караш!

Любимият ми цвят, а със сити пакет боядисан в цвета на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ogo :)

Малко да повдигнем темата с един лек teaser :D Чакам си предната емблема, и дано да намеря време за по детайлна фотосесия :D

Също така успяха да ме подпрат отзад, малки драскотини са, ама трябва да се ходи до каското и после в сервиз за боя.. аман от некадърни шофьори!  :rant:  :rant:

post-35972-0-95489600-1491076741_thumb.jpg

Редактирано от Labbii

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...