Jump to content
stanislavhdj

Разглобяване на кардан на CR-V 1 98г.

Recommended Posts

Здравейте колеги. Някой може ли да ми каже как се разглобява (по точно изважда) средното каре на кардана където е висящия лагер.

Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

за изваждането няма проблем издърпваш го и то си излиза. Проблема е в маншона, той за мен няма как да се разглоби без да се скъса. Преди седмица оглеждах точно това и не установих начин да се разглоби, сглоби или подмени гумения маншон. Ако имаш проблем с кардана може би варианта е с подмяна от морга има много такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два кардана единия е с разбито предно каре а другия е с блокирало задно и мисля от двата да направя един, но колкото и да ги дърпам не се разглобяват. Мисля че има някакъв чалъм защото ако се скъса гумения маншон наистина няма как да се смени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече като спомена, че имаш проблем с каретата е друга работа. Те се продават и се сменят и не бяха скъпи по спомен. Избиват се и се подменят с нови и си в играта. Стига леглата да не са много разбити, но и това се лекува ако има желание.Така както си го написал спокойно можеш да си имаш два читави кардана.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не знам колко разбираш, но преди да правиш каквото и да е по кардана, прочети тази тема - може да ти е от полза!

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=91124

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...