Jump to content
frizzante

Samsung Galaxy S7 edge - няма вибрация.

Recommended Posts

Здравейте. Имам странен проблем с този телефон. Не е изтърван/удрян /бит или каквото и друго екстремно преживяване си представяте. Просто не вибрира. Ок. Ще кажете моторчето на вибрацията е аут - да ама не. Вибрация има при вкл/изкл на телефона винаги, тоест работи. Само тогава обаче. В менюто си е активна, но не вибрира по никакъв повод (звънене, известия, аларми, смс, игри...). Другото странно е, че когато се опитам да избера тип вибрация, се чува от говорителя глух звук на мястото и - "beep beep". Не знам къде да търся проблема. Фактори рестор направих - не помогна. Идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и онези дето се палеха масово не бяха изтървани и/или удряни... Ако имаш гаранция носи го... 

-Кой е най-хубавия Самсунг?

-Продадения! 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията колега. Ще чакам някой да се включи с мнение евентуално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така както го описваш звучи като фърмуерен проблем. :)

Има ли ъпдейт за тая тухличка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С последния възможен е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както го описваш наистина ми се струва, че е нещо хардуерно, но щом казваш, че при включване работи наистина е странно. Занеси го тук според мен http://mobo.bg/samsung/ . Ще ти направят диагностика и ще ти кажат какъв е проблема. Много бързо работят, така че няма да се налага да стоиш без телефон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо в менютата нямаш ли?

При мен в 7.1.2:

Settings / Sound / Other sounds / Vibrator intensity

 

Можеш да го тестваш с Vibrate on tap - включено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това е пробвано. Вибрира само при вкл./изкл. На точно това което казваш, вместо вибриране се чува глух звук тип "beep" от говорителя. Тея дни май ще го нося. Сам явно няма да се справя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега опитвал ли си с връщане на фабричните настройки. Това с биипкането и на мен ми го правеше за няколко дни и изчезна само /мисля, че се получи при актуализазия на софтуер/, но не съм обърнал внимание за вибрацията. Аз съм с обикновенната S7.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...