Jump to content
Guest Martinez

Помощ за ел. огледала

Recommended Posts

Guest Martinez

Моля ако някой се е занимавал с ел. огледала да помогне.Интересува ме откъде идва масата за огледалата. Дали те самите трябва да бъдат замасени или минуса трябва да бъде вкаран дуректно в ключа?Мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Би трябвало машинката да си взима масата от болтовете на които се държи самото огледало (от корпуса на вратата). Провери и пиши.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Еми май не е така, защото когато пробвам самите машинки подавам и плюс и минус на огледалото директно от акумулатора, защото иначе не помръдват, т.е. самите огледала явно нямат маса. ;)

Редактирано от Martinez

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Е все пак маса трябва да идва до тях. Вземи мултицет и замери спрямо маса на кой от кабелите ще ти даде късо. Който ти окъси, той е минуса за машинките. И въобще колко кабела отиват до машинката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Мога да ви се похваля, че разгадах мистерията на инсталацията. Сега вече съм горд потребител на ел.огледала-та (не знам колко ще ги ползвам, но това е друг въпрос :rolleyes: ).След двуседмично умуване с баща ми разгадахме схемата, която се оказа съвсем проста :rolleyes:). Странното беше, че трябва да се подаде и + и - на самия ключ. От огледалата не идва нищо ?!?! - абе японска работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...