Jump to content
Guest Martinez

Кабели под седалката?

Recommended Posts

Guest Martinez

Здравейте момчета!На мояа акорд скоро му сменях тапицерията и като свалях предните седалки видях, че отдолу под всяка една има изтеглен по един кабел с някъкъв конектор накрая. Личи си, че кабелите са фабрично поставени там, обаче нямам никаква представа за какво могат да служат. Ако някой има някаква иде я за какво са или е срещал нещо подобно моля да сподели, че току виж японците са превидили и затопляне на седалките пък аз да не знам :plane:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

ми според мен или затопляне на седалките или електрически седалки за друго не се сещам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

На модел '86 ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

e все пак това е акордне е от средния клас, пък и е японски автомобилтака че не бих се у4удил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

На модел '86 ?!?

Човече, няма нищо чудно.Аз съм виждал Опел Аскона 1984-та с пълен ел пакет - фабричен и затопляне на седалките, нака че няма какво да се чудиш. Може и за това да е. А и този Акорд е 1000000 пъти по-класен автомобил от Опел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Aми съмнявам се да е затопяне на седалки , защото по принцип кабелите за ел.закюяването и разни му там джеджафки мианават или под седалките или отгоре .Така че няма какво да се чудиш , ама недей ги барай че ако стане нещо , после може да не можеш да го оправиш :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Трябва да е за подгряване на седалките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Или за Компютъра моя е под седалката

Редактирано от BOGIE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Или за Компютъра моя е под седалката

За кой комп?И ако са за подгряаване, някой има ли представа дали може да се направи нещо с тях, защото така или иначе вече доста неща съм подобрил по нея та защо не и това :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Ами ако ги имаш пластините е добре ако ги нямаш ще трябва да търсиш евентуално разтапицираш монтираш и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Ами ако ги имаш пластините е добре ако ги нямаш ще трябва да търсиш евентуално разтапицираш монтираш и тн.

А какво представляват самите нагреватели?. Защото като разтапицирах преди време не видях никакви в седалката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Пластинки широки са около 2 пръста маиче твоите са уребрено но не съм 100 %сигурен ще погледна тия дни и ще ти кажа с точност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...