Jump to content
Guest lefthanded

Pak Da Vi Pitam Bratia

Recommended Posts

Guest lefthanded

Моля помогнете! Преди два месеца ви питах за парното.Проблемът ми ще е сериозен след два месеца(зимата). Значи отново:Акорд 5 ген. много я обичам.Значи врътката на парното не ходи нито до мин. ното до макс. положението, стои в средата и се движи ако я завъртиш до лако след това, в смисъл хода на врътката е около 30 градуса.Кво става.Климатикът работи нормално.Отдолу откъм страната на аудиосистемата се вижда един щтифт, който се движи по една релса. този щифт се движи заедно с врътката, предполагам чрез некво жило, но ако щифта е в крайно дясно то положението на врътката е в средата и ако я придвижа до въпросните 30 градуса до които се движи, щифта пък стига до 1 см. от началното си най-ляво положение. Какво да правя братчета, във Филибе ни9кой не е виждал такава кола ;) , дори АНАСТАСОВ искат да свалят таблото преди да са разбрали какъв е проблема . Ами сега-а-а-а?НЕ искам да ми потрошат колата преди да са разбрали какъв е проблема.Приемам абсолютно всякакви идеи.До ОМБРЕ МОЛБА Кажи ми моля те как се сваля жилото от кранчето в двигателния отсек, може пък кранчето да е заяло нешто а ? :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Нещо със жилото ще да е... Май няма да мине без разглабяне... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...