Jump to content
Bayilijan

Май никой не купува вече...

Recommended Posts

Не съм 100% сигурен, ама напоследък като гледам май никой не купува нищо скъпо. Като гледам отношението на тъсещи и предлагащи във форума на Хонда (раздел Купува/продава автомобили) е много много продаващи и най-много 1-2 търсещи :D Я някой да се похвали че си е купил някое чисто ново моделче Civic, че да се успокоя малко :P

Редактирано от Bayilijan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За някой от нас покупката е свързана преди това с продажба! А, за да те зарадвам ще ти пиша, че предния месец си купих компютър, а сега ще си поръчвам нов телефон, че ми омръзна :D !

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага те открехвам...в този форум не става :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си ЦРВ 2003та ако това те успокоява :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина в този форум е много трудно, пробвай някъде на друго место.Как няма да е така ,като средната цена на караните автомобили тук е 2500лв.И на мене не ми се иска да го призная ,но е така - как някой ще даде 1200 лв за телефон ?.Та това си е една що годе читава Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм 100% сигурен, ама напоследък като гледам май никой не купува нищо скъпо

...приятел,ако не си забелязъл последно време се влошиха нещата в Бг някой работят на половин ден други са съкратени хората станаха препазливи в харчовете аз примерно имах мерак за някой нещица ама вече 3-та седмица ми бавят заплатата а имам заем да изплащам предполагам има вече доста хора с подобна съдба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Криза,как да купуваме? Няма работа,няма пари :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си телефон АСУС с GPS за 1000 лв. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз реших да ползвам падането на долара и си купих тва онова ;) ... Е, не мога да си позволя кола за 20к и нагоре, но аз и не искам :D ! И тая криза ще я изкараме... изкарвал съм и с три лева на седмица преди време, сега не мога :D , но ако се наложи, пак ще избутам... Радвайте се на това което имате и се стремете към повече :D , нещата обикновено се оправят ;) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Англия положението е трагично, аз съм без работа 3 месеца, и много хора са без работа.За сега оцелявам благодарение на кредитната карта, ама няма да е за дълго.А как се бях наточил за едно CRV....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите се хвалят кой какво си е купил,но наблюденията са ти много реални!Почти нищо не се продава,само неща които са супер изгодни.Аз имам дългогодишни наблюдения в област покупко-продажби и то за най-различни стоки,включително и коли и ти казвам,че така не е било от 1991-1992г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лошото е че правителството не взима никакви, ама никакви мерки и ще фалира държавата.Слушайте ми думата.Кризата ще засегне и без това малкото ни производства и това ще е краят.Даже и на народа не му пука и си я кара по старому,НО........Пример:Промоция на апартамент в Надежда 350Е/кв.м.Промоция в Овча купел 550Е/кв.м.Ще има фалити в строителството,чакайте да пукне пролет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално с апартаментите си беше чиста спекула в чистия смисъл на думата "спекула". Простете за повторенията.Такива пикове в цените и в Москва няма, която е може би сред първите 5 по скъпотия на имотите. А нали сами разбирате, че Москва няма нищо общо със София, Пловдив или Варна :D Но е хубаво да има промоции :D Туко виж по време на криза се стигнат едни нормални нива, които съответстват на стандартът в страната ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой хора се хвалят с "Купих хляб и днес. Децата ми ще има какво да ядат". Вие за телефони и коли ревете. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой хора се хвалят с "Купих хляб и днес. Децата ми ще има какво да ядат". Вие за телефони и коли ревете. ;)

Много си прав колега!Но като дават статистиките за оборотите от големите хранителни вериги,май и там вече има проблем с покупките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как би те успокоило колега, аз на 3 пъти исках да я продам моита да си купя по нова, но след като никакъв интерес, за тези пари дори бих спестил затова си я оставих за по-добри времена, не само в този форум, а във всички, фотоапарати....телефони, никой нищо не купува, и не е от кризата ами от параноята която гледат всички от телевизията всеки ден...тоест всеки сам си го прави, като затваряш пазара затваряш хляба на другите те на теб и всички в мизерия....всичко има по магазините, цените дори падат...хората вземат повече но ...всичко е в главата, не се успокоявай че не купуват или не...чакаме всички по-добри времена... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой нищо не купува, и не е от кризата ами от параноята която гледат всички от телевизията всеки ден...тоест всеки сам си го прави, като затваряш пазара затваряш хляба на другите те на теб и всички в мизерия....

Точно така, обаче това се случва при пазарна икономика.В БГ икономиката е монополна или картелна.Не може една спалня от 1500лв да ми я намалят на 800, щото била на промоция, това е абсурд, невреоятен.Или бензина в Италия да е 1,40лв, а в Македония 1,50 и го взимат от Лукойл :dry: !ВРЕМЕ Е БЪЛГАРИНА ДА СЕ ОПОМНИ И ДА НАКАЗВА ПЕЧЕЛБАРИТЕ КАТО НЕ ИМ КУПУВА СТОКАТА.Просто и ефективно.Пример:Пилешкия грип внесе паника в народа, спряха да купуват и цената стигна до 2,80/кг.Изводи обаче никой не си направи и не си знаем силата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българина е човек страхлив за и на действия и мн смел на приказки; доказал го е през вековете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВРЕМЕ Е БЪЛГАРИНА ДА СЕ ОПОМНИ И ДА НАКАЗВА ПЕЧЕЛБАРИТЕ КАТО НЕ ИМ КУПУВА СТОКАТА.Просто и ефективно.

Просто и ефективно е, ако си енергийно независим. Или поне ако произвеждаш нещо. Така като гледам в България процъфтява търговията, а не производството, което е позорно. Търгаши сме и мисля, че е излишно да се опровергава. Всичко живо в тази страна е вносител. Колко са производителите? И на какво? И най-вече кой стои зад тях.Така че страната ни с "некупуване" наказва единствено и само себе си. Никой друг.Видя какво стана с газовата криза, нали? Имахме запаси само за 4 дена :dry: В същото време изостаналата Италия има запаси за 40-60 дни! Само че те са 60 милиона, а ние скоро и 6 ще станем. Имат си икономика. Може би затова са се презапасявали :o Пък ние нали умни - как ще замразяваме толкоЗЗЗ много париии... ;) Коментар?А че кризата ни е насадена от медиите - то е ясно. Редактирано от Oto Kluge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А че кризата ни е насадена от медиите - то е ясно.

Не съм съгласен с теб кризата е насадена и създадена от нас самите - защо ми ние не работимми реално не харчим наши пари /а чужди пари се харчат най лесно/реално ние българите се изхвърляме доста ... брой и качество на колите, къщи апартаменти вили и какво ли още не да земем да се научим да работим първо викам аз :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дариус - за бензина обяснението е просто , колко е населениетона Македония и колко на Италия , колко от населението си зарежда редовно колата с гориво :o Просто това , което ние нямаме е голяма количествена покупна способност на хората . Нормално е в Италия цената да е по-ниска , защото решават да продават с по-малка печалба , но пък много повече , а в страни с малък брой население тази разлика се избива с повишаване на цената и пак не е достатъчно , за съжаление :o Сега ще ми дадете пример със Словения , а аз ще ви отговоря , че нямаме нищо общо като манталитет , икономика , политика , съседи и политици :dry: В крайна сметка мислч , че за всичко сами сме си виновни , световната криза просто помага нещата да са още по-зле ;) Или иначе и аз си купих телефон за 1000+ лв защото знаех , че ще имам приход на средства отстрани на заплатата , която получавам , но уви ... и сега съжалявам , дано обаче не съжалявам още повече :)Съгласен съм с ГКБ , преди една година купуваме две чисто нови коли за служители на фирмата , които да вършат работата си с тях и т.н. - резултат единия напусна защото не му е кеф след 3-4 месеца , а другия е далече от вършене на работата , която се очаква да върши . В магазина ни в Мол ъф София , който го имаме от малко повече от година , само един месец през този период е бил в пълен състав и график , все някой напуска , все някой не е доволен или го мързи - а не плащаме малко !!! Във всяка фирма има ебати текучеството , рано или късно ще им уври главата дано дотогава да има фирми , които да ги взимат на работа , че както е тръгнало ......

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино най-хубавото на кризата е че вече няма текучество такова хората си седнаха на задника и се замислиха крайно време е вече да се замислим какво правим за да си изкарваме заплатата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино най-хубавото на кризата е че вече няма текучество такова хората си седнаха на задника и се замислиха крайно време е вече да се замислим какво правим за да си изкарваме заплатата

Дано да си прав :dry: рано или късно ще се разбере , но като спре да има фирми където да работят .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Batko бачкам на 2 работи и пак не смогвам сигорно щот ме мързи айде стига глупости. Проблема ни е в нерешителността да се борим и отстояваме правата си а не че много ни мързи просото чакаме друг да започне наща борба в момента всеки се пази да не е той на мушката а да е камшията като е било и ще бъде затова и данъци високи и заплати мизерни и престъпници ни управляват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Batko бачкам на 2 работи и пак не смогвам сигорно щот ме мързи айде стига глупости. Проблема ни е в нерешителността да се борим и отстояваме правата си а не че много ни мързи просото чакаме друг да започне наща борба в момента всеки се пази да не е той на мушката а да е камшията като е било и ще бъде затова и данъци високи и заплати мизерни и престъпници ни управляват.

Това което казвам е по принцип не мога да знам дали работиш или не работиш на 2 работи и как .. не се засягай - аз говоря за болшинството от българите за работливостта на българите май - това е вече само мит :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А че кризата ни е насадена от медиите - то е ясно.

Ами въобще не е ясно :o1. България не произвежда почти нищо.2. Парите в България идват от банките и инвеститорите, които са "от фнос".3. Заради алчността си, големите банки-майки на нашите, изпаднаха в криза. По време на кризата се опитват да съберат където и какъвто кеш им е останал, респективно в нашите банки не остават кой знае колко кинти(издърпани са от мама) и което е по-тъпото спряха финансирането на каквото и да било. Пробвай да вземеш кредит. ;) 4. По този начин на така или иначе келявата българска икономика още повече и се е...а майката. Безработицата расте. Пазара се свива още повече. При такъв вял пазар не ти остава нищо друго освен да сваляш цените и то с много, дори и на загуба(така се получава спалня от 1600 на 800) за да можеш да си платиш вноска по кредит, заплати, осигуровки, наем, ток или каквото и да било, без което загиваш.5. В Европа и Америка лихвите са много ниски за да може икономиките им да се оправят колкото може по-бързо и никой не го интересува какво се случва или ще се случи в Булгаристан, където живеят мангали, турци и малко българи, които така или иначе от 20 години са си в криза и не искат или не могат да излязат от нея. Нашите лихви-най-високите лихви.6. Докато не си стабилизират собствените икономики, банките няма да ни дадат пари, та ако ще и Централа за термоядрен синтез да измислим как се прави така, че скоро кинти няма и да видим. А без кинти нищо не можем да оправим. КРИЗАДо тук някъде да видя медиите замесени. Въпреки, че може и да се търси тяхната вина в широкото релкамиране на "Купи си имот сега, защото цените непрекъснато се качват и никога няма да се набуташ. А и банките ще ти дадат кредит ей така, както си седиш."В общи линии кризата я има и големия к.р тепърва ни чака. Все още има някой и друг лев по змиярниците и това ни спасява за сега, но и те ще свършат и на пролет или летоска........ :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дариус - за бензина обяснението е просто , колко е населениетона Македония и колко на Италия , колко от населението си зарежда редовно колата с гориво ;) Просто това , което ние нямаме е голяма количествена покупна способност на хората . Нормално е в Италия цената да е по-ниска , защото решават да продават с по-малка печалба , но пък много повече , а в страни с малък брой население тази разлика се избива с повишаване на цената и пак не е достатъчно , за съжаление :( Сега ще ми дадете пример със Словения , а аз ще ви отговоря , че нямаме нищо общо като манталитет , икономика , политика , съседи и политици :( В крайна сметка мислч , че за всичко сами сме си виновни , световната криза просто помага нещата да са още по-зле :( Или иначе и аз си купих телефон за 1000+ лв защото знаех , че ще имам приход на средства отстрани на заплатата , която получавам , но уви ... и сега съжалявам , дано обаче не съжалявам още повече :(

Tino, цената на бензина, който се потребява в Eвропа зависи предимно от данъците и акцизите, които всяка една страна определя. Конкретно за Италия (изт. италианското издание Volante) при ценообразуването на цената на бензина цената на петрола има влияние с около 30-%ен дял. Т.е. скачането/падането на цената на петрола с 10% няма да има същия ефект (10%) в/у цената на бензина. Големината на пазара не влияе. Още повече петрола е борсова стока, до която имат достъп всички (поне на теория), имаш пари - купуваш, нямаш - гледаш. :D Т.е. не зависи от оборота. По-голям - по-голяма отстъпка и обратно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето да не забравиш , че цената на горивото колкото и да е еднаква на всички има допустими граници , в които собственика на бензиностанции може да варира :( в този случай по-ниската цена с 5 ст. е средство да подмами потребителите да дойдат при него и отстрани на горивото да си купят вафла , напитка или нещо друго където печалбата на бензинджията е доста по-голяма :( Сега ще ми кажете , че не всички са луди да плащат 40-50% по-скъпа стока от хранителните магазини , да така е , но има не малка група от хора , които не си правят сметки на дребно и за тях важно е какво си купуват или какво искат да си купят на цената на която са готови да го платят. Айде стига толкова , че влизаме в коренно различна тема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с Тино аз. Имало текучество, еми има. Докато работодателите разсъждават като тебе ще има. БГ работдателите не се научиха и май няма да се научат че най ценния им капитал не са стоките и колите а именно работниците. Докато мислят: Ще му платя малко, той кат се махне друг будала ще доиде и тка за по няколко-месеца за по няколко месеца, за кво са ми отдадени и квалифицирани хора, като така ми излиза по евтино, ще има и текучество. И понеже както вече казах българина е страхлив и се продава евтино, номера минава. Аз не съм мотивиран да работя при такова отношение, а съм го виждал и съоветно съм си тръгвал не от една и две работи по тая причина. И сега съм на път ако продължава така. Новите коли и пр са плюс но не са всичко. АКо очакваш някои да си продаде душата за работата заради нова кола. Понякога само високата заплата не стига. Оправдаваш се с нея до еин момент и накрая ти писва и не ти пука за заплатата или за новата фирмена кола или за служ. GSM.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24часа от днес е публикувал сравнителна таблица за хранителните продукти в Европа.В събота имаше рецепта как се прави сирене без млеко.А и киселото млеко също е без млеко.Останаха ни само имената!

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това се работи със средна цена. Разлика м/у бензиностанциите има, даже (в Гърция) от една и съща верига също съм виждал разлика в цената на бензина.Иначе за кризата. Смятам, че в БГ ще се усети по-слабо. Поне според мен България винаги е работила в условия на криза. Нямаме нормална пазарна икономика сравнима със средноевропейското ниво (заплати, начин на живот, икономическа активност и тн). Кредитната задлъжнялост на населението не е в такава степен каквато е в САЩ, Канада, Зап. Европа и тн. Не са много хората в БГ, които държат спестяванията си в акции. Не са много хората в БГ, които разчитат на частните пенсионни фондове.В световен мащаб. Балона ще изпусне парата. Ще има преразпределение на световната икономика. Някои гиганти ще си заминат, други ще дойдат. Някои нации с водещи позиции ще изпаднат от лидерски позиции, други ще дойдат на тяхно място и тн.Бъдещето принадлежи на Азия (според мен). И тази криза ще потвърди думите ми.

Редактирано от Concerto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазина ни в Мол ъф София , който го имаме от малко повече от година , само един месец през този период е бил в пълен състав и график , все някой напуска , все някой не е доволен или го мързи - а не плащаме малко !!! Във всяка фирма има ебати текучеството , рано или късно ще им уври главата дано дотогава да има фирми , които да ги взимат на работа , че както е тръгнало ......

Любопитно ми е дали си забелязал някаква закономерност във възрастта на "течащите" служители? На практика всичките ми млади (20-25г) познати си сменят доста често работата, а тези над 30 доста по-рядко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна темичка се заформи - специални поздрави към автора и дано все повече хора (не само членове на форума) се замислят защо, как и какво се случва. А отговора не е никак сложен.Прочитайки всичките мнения до момента, ясно се вижда цялостната ситуация в страната, а и не само в БГ.Кой купува - какво и колко?Риторичен въпрос с прост отговор: Купува този, който все още може, който има скътани парички, или все още бизнеса му върви, който все още може нещо да открадне, или да припечели - с труд, ум и с каквото може.Какви са нивата на заплатите в тази държава (не само в последните месеци)? !!! Според официалната статистика и НОИ средно за страната заплатите растат. ОК, а колко сектора работят в страната? Колко сфери на производство имаме/останаха работещи (доста мнения се изказаха по този въпрос), колко пари влизат в хазната, а колко в работодателите? Колко фирми работят с едно, а не както е масово с двойно счетоводство? Всичко това формира средната НИ работна заплата в милата ни родина. А спрямо цените, покупателната способност с тези работни заплати намалява. Какво означава това? Може би стагнация, или просто свиване на пазара заради масова психоза от световна финансова криза.Кой предизвика финансовата криза и какво представлява самата тя? Анализа беше направен много преди нова година. Най-силно се усети в Щатите и Англия? Нормално, всичко тръгна от техните финансови политики. Правителствата им субсидират и дотират големите финансови институций. Защо ли? Може би и там съществуват корупционни модели и хора от високите етажи на властта имат участия в подобни институций.Кой разреши на тези огромни и реномирани банки такъв хаос с имотните ипотеки? Колко фалирали фирми са последицата на това безумно разхищаване на милиони долари?Логично когато фалират крупни производители в Европа, Азия, Сащ, то фалират и малки предприятия в мижави държавички като нашата. Аз никога не съм си пазарувал от "Кремиковци", или "Стомана". Но техния пазар загина заради тази криза (измислена, или реална). Подобно е положението и в другите сектори на производство.А относно търговията и големите вериги магазини. Има едно просто правило.Не може да се оскъпи продукция от един производител в рамките на ЕС, предлагани от една верига магазини с определен количествен процент, съобразно транспортни разходи, и/или форсмажорни обстоятелства.И тук е логично - бензин А 95 е съизмерим в цена приблизително 1:1 за БГ и за Испания. С разликата от валутата. Съответно техния бензин е по-скъп за нас ... нали?Много може да се обсъжда, нонаиситна е важно да спрем да бъдем роби и да чакаме някой да ни оправи.Определено ни оправят, но май все от към заднешком вече 19 години.Съжалявам за дългия пост. Но определено темата ми хареса :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

БГ работдателите не се научиха и май няма да се научат че най ценния им капитал не са стоките и колите а именно работниците.

Научиха го и работодателите и работниците! Това е пазарна икономика свободен си да договаряш. Когато предлагах заплата от най-високите във сектора в който имам бизнес - никой, повтарям НИКОЙ не пожела да започне работа при мен. Като заплата си е заплата а бонусите са си бонуси. И условията които предлага бяха много добри. Ще ме питаш ама защо така. Просто бях сложил всички изисквания в обявата. От заплата и бонуси до пълно описание на работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с Тино аз. Имало текучество, еми има. Докато работодателите разсъждават като тебе ще има. БГ работдателите не се научиха и май няма да се научат че най ценния им капитал не са стоките и колите а именно работниците. Докато мислят: Ще му платя малко, той кат се махне друг будала ще доиде и тка за по няколко-месеца за по няколко месеца, за кво са ми отдадени и квалифицирани хора, като така ми излиза по евтино, ще има и текучество. И понеже както вече казах българина е страхлив и се продава евтино, номера минава. Аз не съм мотивиран да работя при такова отношение, а съм го виждал и съоветно съм си тръгвал не от една и две работи по тая причина. И сега съм на път ако продължава така. Новите коли и пр са плюс но не са всичко. АКо очакваш някои да си продаде душата за работата заради нова кола. Понякога само високата заплата не стига. Оправдаваш се с нея до еин момент и накрая ти писва и не ти пука за заплатата или за новата фирмена кола или за служ. GSM.

Уважение към работника липсва тук.И това го няма никъде собственика да пие кафета цял ден и да вика като ненормален :(.Ще дам пример в САЩ -собственика работи наравно с работниците .Така по тоя начин има контрол и следи процеса,а тук какво е........още феодалния строй.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

така е :( като при нас се пишат обяви с много странни изисквания , което ме подсети за една обява шега , който доста от вас са виждали:

Ако обявите за наемане на шофьори на работа например се съставяха и пишеха с изискванията така както това се прави за наемане на програмисти, ето как ще изглежда обявата:

 

Длъжност: шофьор

 

Изисквания:

[*]

[*]Професионални навици на управление на леко и тежкотоварни автомобили, тролеи, трамваи, влакове на метро, трaктори, багери, БМП и съвременни леки/тежки танкове състоящи на въоръжение в страните от НАТО.

[*]Навици на ралийно и екстремно управление са задължителни. Опит във Формула 1 - препоръчва се.

[*]Знания и опит на ремонт на бутални и роторни двигатели, автоматични и ръчни трансмисии, системи за запалването, бордови компютъри, АБС, ГПС и автомобилни аудио системи на водещи световни производители - задължително.

[*]Опит в провеждане на тенекеджийски и бояджийски работи - плюс.

[*]Кандидатите трябва да притежават сертификати БМВ, Дженерал Моторс, а също дипломи за участие в големи международни ралита но не по-стари от 2 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарик май нещо не ме разбра :( Не съм от работодателите / фирмата ни / които плащат малки заплати , а обратното , плащаме нормални заплати , НО изискваме също не малко :( мисля си , че това е нормалната практика в света !!! Аз лично никога няма да изисквам много от служител , който получава малко - все пак съм човек ! Ал Капоне гледам , че се е зблъскал със същия проблем , защо ли ? Няма такъв вариянт хем да плащаш много , да осигуряваш коли , телефони и т.н. , а пък да не изискваш нищо или малко , мисля си , че са много ,ама много малко фирмите в България , които могат да плащат на такива работници :( Виждам и мнението на колегата Гоуст - колега съгласен съм с тебе , но недей да забравяш , че има работодатели и шефове , които ако са достатъчно кадърни , точни , коректни и умни без проблем могат да възлагат на добрите им служители задачи , които те да изпълняват , а шефовете да извършват контрол ! Не казвам служителите да вършат работата на шефовете , за това също съм страшно против - най-малкто един шеф е страшно уязвим тогава :D Но моето мнение е частен случай , защото просто съм минал през всяко едно стъпало в йерархията и трудно работник може да тръгне да ми обяснява кое , как и защо ;)Рестлес , опасявам се , че възрастовата граница едвам минава 20 години :( просто е някакъв ужас

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това се тренирам за криза от 1-2 години... не работя. пари не изкарвам, живея ден за ден и не ми пука особено .... Малко дългове имам ама че ги опрайм и тях .. някой ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино какво разбираш под "нормална заплата" са софия и за българия и изобщо? Въпроса е и към останалите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...