Jump to content
Guest d15b2

Лампа за резерва

Recommended Posts

Guest d15b2

Въпросът ми е кои модели имат лампа за резерва? защото при мен чвно няма което ми се визда малко тъпо. Казах ми че на един и същ модел някои имали други не? А може ли да се сложи?става дума за сивик 5генерация хечбек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мисля че всички имат лампа,но може да е изгоряла.На Логото примерно има,ама като е изгоряло бушончето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Повечет нямат лампа,вече новите само имат май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

При пета генерация лампа имат само тези с 1.6 двигатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

мда малко тъпичко сякаш са го направили сякаш ама какво да се прави, ще мина на 1,6 щом трябва :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Аз ли се бъркам , но доколкото си спомням и 1.5 двигателите имат такава лампичка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sand0

Мойта няма. а е 1995та произведена 5та ген

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Мойта няма. а е 1995та произведена 5та ген

и моята е същата и пак няма лампа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest REDPOWER

Нека и аз споделя.Преди време карах Сивик d13b2 5ген 95г. и тази хубавица имаше такава лампа,сегашната ми е d15b2 5ген и при нея няма такава, а на таблото я има като опция, сега вие кажете защо е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Нека и аз споделя.Преди време карах Сивик d13b2 5ген 95г. и тази хубавица имаше такава лампа,сегашната ми е d15b2 5ген и при нея няма такава, а на таблото я има като опция, сега вие кажете защо е така.

Щото не харчат... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Да!Няма опасност да ти свърши бензина :P Не си оставяйте колите с малко бенз. че после проблеми само като засмуче от дъното на резервоара...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Аз не съм сигурен за лампата, но като свърши бензина в резервоара става кофти за помпата. Ако не се бъркам май си заминава. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Neven

преди 2 год. имах civic 5 gen. нямаше лампа за резерва....свалял сам сондата от резервоара имаше само поплавък за реостата....така че явно модела е такъв. Сигурен съм че и d15b3 сащо няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

по въпроса за лампата и моя Сивик 5 та ген ниама такава но да ви кажа не ми е свършвал бензина до сега просто си правиш сметка колко си сипал и колко си карал.ПП. Тиа сметки ги правете преди да ви свърши горивото :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

по въпроса за лампата и моя Сивик 5 та ген ниама такава но да ви кажа не ми е свършвал бензина до сега просто си правиш сметка колко си сипал и колко си карал.ПП. Тиа сметки ги правете преди да ви свърши горивото :pirate:

е да аз така и правя:pirate: долу-горе 10лв 100км. Ама друго си е да има лампа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g
Отговорено (Редактирано)

ТВА ПЪК С ЛАМПАТА ВЕРНО Е ДЕЕЕЕЕЕБА И ТЪПОТО - И АЗ ПРЕДИ ГЛЕДАХ 4Е НАБЛИЖАВАМ 4ЕРВЕНОТО ДАЖЕ СЪМ БИЛ И НА 4ЕРВЕНО И НЕЩЕ ДА СВЕТКА БЕ ДЕЕЕБИ И ЛАМПА И 4УДО - ВЕДНЪЖ РЕШИХ ДА СИ НАПРАВЯ ЕКСПЕРИМЕНТ , ДА ВИДЯ ЩЕ СВЕТНЕ ЛИ ТАЯ ЛАМПА ИЛИ НЯМА ДА СВЕТНЕ - ТА КАРАХ КОЛАТА ОКОЛУ ПОЛОВИН СЕДМИЦА СЪС СТРЕЛКАТА НА 4ЕРВЕНОТО ( ОТ НАС ДО РАБОТА И ОБРАТНО - ОКОЛУ 6км. ) ДОКАТО ЕДИН ДЕН БАЩА МИ ВЗЕ КОЛАТА ДА ХОДИ НА НЯКЪДЕ И КАТО ВИДЯЛ СТРЕЛКАТА , ГАЗ ВЕДНАГА КЪМ ПЪРВАТА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ , ПОСЛЕ ЗЕМИ ТИЯ 65 ЛИТРА БЕНЗ - БИЛА Е БУКВАЛНО НА ИЗПАРЕНИЯ - ТА ОТ ТОГАВА ВЕ4Е ЗНАМ 4Е ЛАМПАТА МИ СЪС СИГУРНОСТ НЕ РАБОТИ : ) !!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от gena_g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...