Jump to content
Guest d15b2

Не мога да си отваря фара!

Recommended Posts

Guest d15b2

Забелязах че не ми свети десният фар, свети само на габарити и на дълги, мъчих се да го отворя ама не можах и се предадох. Та кажете как се отваря тая джаджа, нали има една гума, мъчих се да я завартя ама не ставакажете как да стане че много мразя така с един фар....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso
Отговорено (Редактирано)

Та кажете как се отваря тая джаджа, нали има една гума, мъчих се да я завартя ама не ставакажете как да стане че много мразя така с един фар....

Трябва да има начин да го отвориш не знам при теб как е ама при мен има само гумена ръкохватка на която е и крушката стисксш здраво и завърташ така сменяш крушката. Няма капак или нещо такова.А може и да извадиш с дърпане на зад само таза клема и да видиш крушката как е захваната???? Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

ЗАЩО ЩЕ ОТВАРЯШ ФАРА ????? ПРИ МЕНЕ СА (АКОРД) КРЪГЛИ ГУМЕНИ ОПЛЪТНЕНИЯ КОИТО СТОЯТ ЗАД ДЪЛГИТЕ И КЪСИТЕ - МАХАШ БУКСАТА КОЯТО Е ЗАКРЕПЕНА ЗА САМАТА КРУШКА ПОСЛЕ ОПЛЪТНЕНИЕТО - ОТ ТАМ СЛЕДВА ДА СЕ БУТНЕ НАДОЛУ НЕЩА КАТО ПЛАСТИНКА И СИ ГОТОВ - ПОНЕ ПРИ МЕНЕ Е ТАКА - ПРЕДПАЛАГАМ ЧЕ И ПРИ ТЕБЕ НЯМА ДА Е КОЙ ЗНАЕ КАКВО!?!?!?!?!?!? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

ОТ ТАМ СЛЕДВА ДА СЕ БУТНЕ НАДОЛУ НЕЩА КАТО ПЛАСТИНКА

Да бе точно така чудех се какво беше а то едно нещо като палче натиска се на долу и готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

днес ще я мъча пак, снощи пътувах и нямах много време.На една безниностанция се мъчих, ама....бтв, чести рожден ден gena g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

чести рожден ден gena g

МЕРСИ :( МЕРСИ :(!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

ами ко да те посветвам,и така ако не стане с4упи го,ште извадиш крушката много лесно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos
:D)Удобно е така а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

ами да ако има каско дори ште му купят нов ште сложи крушките и готово нови крушки нов фар ко по хубаво и сте му свети по хубаво :D:D:D:D:D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...