Jump to content
Veseliq

Промени в раздел Civic - since 1972

Recommended Posts

По модел на раздела на Accord, Civic се преорганизира по генерации. Желанието ми това да се случи в Акорд е от няколко години - породено от това, че колите и проблемите на хората с различните генерации автомобили са коренно различни и ако си имал само определен модел на марката, повечето от проблемите на по-новите и по-старите автомобили са ти непознати. Така често отваряш форума, за да прегледаш теми, на които не можеш да помогнеш. Друг проблем е, че голяма част от хората нямат културата да уточняват автомобила си в заглавието (или под-заглавието) и отсяването на интересни теми е трудно. Отзивите от промяната на Accord бяха крайно позитивни и така Civic се преструктурира по следния начин:

 

- Има секции за всяка генерация (4та и предишни са в едно).

- Технически въпроси се заключват за нови теми и такива ще се задават само за съответната генерация.

- Двата под-раздела на тунинг (оптичен и силов) се сливат в едно. 

- Общи приказки за сега остават отключени. Там принадлежат теми, които наистина засягат няколко генерации на Civic.

- Моят Civic остава мястото където да качите снимки на автомобила си, какво сте направили по него и да му се порадваме

 

Предстои с месеци техническите теми да се разпределят по разделите. Призовавам активните потребители на Civic да организират теми с най-важна и търсена информация за всяка генерация, а аз ще направя темите важни във всеки раздел. Теми като често срещани проблеми и прочее.

 

Ако имате въпроси или предложения свързани с новата организация - тази тема е за това! :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви промените се правят, за да улеснят хората, които имат какво да кажат в конкретна тема. Не за тези, които нямат какво да кажат, но пишат във всички теми ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздела за Civic 9та ген. (2012-2017) няма нищо, а има открита тема тук:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=81701

Ако прецените, може да я преместите в раздела.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично малко разхвърлено ми идва като погледна примерно раздел "Сивик" от долу започва едно луда изреждане на генерации, години, някак си не изглежда прилежно подредено, дали как ще изглежда ако всяка генерация е на нов ред? Скролването ще се увеличи малко, но ще изглежда някак си по издържано, според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В раздела за Civic 9та ген. (2012-2017) няма нищо, а има открита тема тук ...

И още една, според мен по-важна от преброяването, заради подробното ревю на модела:

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=78720&do=findComment&comment=1057307557

 

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посочените теми са разместени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...