Jump to content
kurti7912

Компресор за климатика

Recommended Posts

По снимките, които съм виждал изглеждат еднакво, но все пак, ако някои се е сблъсквал на практика да пише и дали има смисъл да поправям моя или да взема на риск друг , защото за ремонт искат 130, а втора ръка са между 60- 90, които намирам, без значение дали е 6 или 7 генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждащите еднакво са поне 10 модела.Вадиш си от номера на рамата твоя модел и търсиш по него.Съвпадения могат да ти излязат даже от Акорд и ЦРВ.

Компресор от морга 90% е за ремонт ако не е съхраняван правилно,а тук няма една морга ,която да го прави.

130 лв за смяна осово уплътнение е добра цена.В София взимат по 200 :).В провинцията цените започват от 100-на лв. В тях имаш 60 лв части и консумативи.Нов компресор е около 1100 лв

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,

Markony, а за нов и дума не може да става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че пиша в твоята тема,аз съм с 6-та генерация.Значи взех комплект клима от една ударена,монтаж ,пълнене и работи ,обаче от компресора има един неприятен шум,като го изключа климата шума чуствително намалява ,но пак звука не ми харесва.Знам как работеше кола преди монтирането на климата,ясно е че ремъка минава през компресора и той върти и когато не е пуснат.Маркони,какви са тия цени на нови,те колите целите са толкова?!Не може ли проблема да е в лагер или нещо друго?Какво дефектира в тия компресори?Дали мога да го карам с тоя шум докато тотално се строши?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С шум може да го караш, но компресора започва да задържа и вдигаш разхода, защото тормози двигателя. До един момент, в който замине я ремък, я компресор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...