Jump to content
bull.bg

Фарове Honda Jazz

Recommended Posts

Здравейте колеги. Мъчи ме един въпрос, а именно - стават ли фаровте от фейслифт модела на кола от преди фейслифта. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да спомена, че моята кола е 2002г, а въпросните фарове 2006г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Не мога да ти помогна с отговора на този въпрос, но искам да те попитам: Ти вече ги имаш тези фарове и искаш да ги използваш или си намерил евтини такива, които искаш да вземеш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да купя фарове, а това са единствените, които намирам. Ако някой продава фарове, да свирка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Може ли някой да ми каже как мога да различа фарове за лява и дясна дирекция автомобили(ляв и десен волан)? Ако не представлява трудност, някой колега може ли да снима фар/фаровете, където са написани обозначенията с процентите наклон и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо? Супер спешно ми е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Търси през OLX обяви за коли на части, мобиле, карс :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за поръчването е ясно. Моята кола е англичанка и предстои регистрация в Бг. Проблема е, че има вероятност да си купя фарове от друга англичанка, и да не мога да регистрирам. Фарове поръчах и пристигнаха. Чисто нови за 240лв. Уж "ДЕПО"- произведени в Тайван. Просто ми се сториха много евтини и ме беше страх да не са "обратни". Имах друга оферта, за чисто нови фарове и цената им беше 540лв. Утре предстои смяна на фаровете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те тия фарове не могат ли да се обръщат ? Отваряш самия фар и вътре има една пластина. Поне на повечето коли е така. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея дали става на рефлекторен фар. Не съм сигурен, че ще се обърнат "лястовиците". Фарове за десен волан \__ \__ , фарове за ляв волан __/ __/. Имах Ауди, с лупи на късите и там си имаше палче за обръщане на посоките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам още един въпрос- къде се намира номера на двигателя на нашите хондички?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че питаш за VIN номера - в сервизната книжка; на една табелка на предната броня (като вдигнеш предния капак и трябва да я видиш); под предното стъкло, най-долу също има един стикер (при мен от шофьорската страна).

Редактирано от vanax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак. Вин номера ми е ясен. На предния прозорец ми е. Питам за двигателя. Той също има номер. Ще регистрирам и трябва да го изчистя преди да влезна на канала за регистрации. Не искам да ме връщат от опашката и да ми мрънкат некви сърдити чичковци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще ти помогне ли???

037750700.jpg?r=0

 

Като отвориш капака ще видиш табелката!

Редактирано от daniel-atanasov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз не съм се изразил правилно. Номера на табелката ми е ясен. Обаче в КАТ ще искат да сравнят номера от табелката, дали съответства на номера на самият двигател. Т.е дали не е подменен. Аз искам да ми кажете: къде да търся щампования номер - върху самия двигател ; върху самия блок. Този номер върху блока трябва да намеря и изчистя за регистрацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е тяхна работа! Да, не се изрази правилно.

Иначе, номера беше набит на кофти място. Пада се челно и от дясно, като застанеш срещу колата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Дани. Днес ще го търся и чистя. Иначе, то си е тяхна работа, но КАТ Враца са друг ЩАТ. Това е зоната на здрача, братле. Четири коли съм минал там в годините и съм виждал какво ли не. Винаги си виновен за нещо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...