Jump to content
Makc

Accord 2005 2.0 Sport - тъкмо регистриран, най-накрая

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Искам да споделя с вас- най накрая се сдобих с Хонда Акорд 2.0 бензин!!! Много хубава кола, не дава да и бутнеш педала.

Снимки ще кача възможно най- скоро, просто имах нужда да се похваля.

 

След дълго лутане и слушане на всевъзможни коментари- от типа на "Който си купува японско, много страда, ако нещо стане", "Вземи си ама да е дизел, че харчи малко", "Ааа Хонда- трябва да е бензин, ама много харчи, газова ще трябва да слагаш, пък те кви проблеми създават...", "Що не си вземеш един Опел- знайш кви са му евтини консумативите".

 

И така- планирах си ходене до Германия и си я докарах. Видях я на сервиз, вдигнаха ми я- ръждица има, но като видях двигателя, как наистина мърка, онемях. Салона все едно не е пипан. Климатроник, двузонов, темпомат- това ми е достатъчно. Нормалните нокти около дръжките на вратите, доста одраскана пластмаса в багажника. Покарах, пазарихме се малко и край взех двата ключа и толкова. Свързаха ме с един руснак, за транзитните номера и след 40 минути бях готов. Преспахме с жена ми в града и газ наобратно.

 

Билет до Берлин- 100 Евро, с влак до града- на 180 км от Берлин- 30 евро.

Като цяло 250 евро за гориво ( в Германия 1.20-1.26 евро за литър, в Австрия- 1.36 и в Румъния, не мога да кажа)

Нощувките ни бяха бая, ама то си беше семейно пътешествие. Спокойно си мисля че с 2 нощувки може да се прибере човек до България.

Номерата със застраховката- 172 Евро за 9 дни.

 

Имам само един проблем- задната ми врата не се откллючва от централното, но ще го оправя.

 

Та така от много време си мислех за такава и най-накрая се сдобих.

 

Поздрави!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си със седан, провери дали не подлежи на безплатна смяна от Хонда Бюлетин. Погледни темата "Дефект във въдушните възглавници", нещо подобно е, там има линк през който се проверв ВИН-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

 

Имам само един проблем- задната ми врата не се откллючва от централното, но ще го оправя.

Това е горе-долу симптоматично за модела. Най-вероятно актуаторът си е заминал. Сменя се с нов и няма да има повече грижи с тази врата. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито със здраве да си я караш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и със здраве да си я караш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен адмирации и чакаме снимки -та и ние да те похвалим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито  и от мен. Радвам се че не си се вслушал в наговорените глупости за японските коли и си направил най-добрия избор 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и да се слушкате много . 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Ама тва е безобразие, 2 дена чакаме снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги,

 

Дано има дълги моменти на радости.

Безобразие е че толкова време няма снимки, но днес ми е първият свободен ден, откакто се прибрах..ужас, а от работа не мога да вляза в кой да е сайт.

 

Та така ей го и моя "Патладжан". Изпълнението Алкантра - малко кожа малко текстил- темпомата е голямо удоволствие. Успях да си калкулирам среден разход от 7.5 след 270 км, ама то няма никакво удоволствие да караш такава кола с цел пестене. Имам чувството, че стоя на пътя.

 

Мисълта за газификация не на дневен ред, но думите на един познат със същия мотор, само че на Стрийм, че не е имал никакъв проблем за 4 години ми се въртят из главата. Ще видим, за сега се наслаждавам :)

 

post-32433-0-97645200-1460290508_thumb.jpg

post-32433-0-51428300-1460290676_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ей тук ме снима жена ми до Метро в Крайова- ейй няма минаване таз Румъния- цял ден, село след село. 

post-32433-0-98278600-1460292300_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колко пари я взе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...