Jump to content
atoma

Атомната кола :)

Recommended Posts

25.08.2011

Здравейте,
все се каня да пусна една тема за колата ми, или по скоро това което беше. За съжаление ръждата я метна и не ми се занимаваше да я кърпя, боядисвам и т.н.
Та ето от къде се почна:
чакане за номера пред КАТ - Враца:
Публикувано изображение

Последва смяна на радиатор защото стария и оригинален издаде багажа пред вкъщи след първия тест драйв. След което потеглих към Варна, с тия 16-ки колата едвам набираше ама пък на визия беше чудна Публикувано изображение
Ето и първи снимки на морето:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

След като порових малко по форуми, поогледах се, запознах се с тоя, оня и след като ми пуснаха мухата дойде време, това:
Публикувано изображение
да бъде заменено с това:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
след това добавих и това за по мощен саунд Публикувано изображение тъй де като не става с вървеж поне нещо да бучи.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

След което последва закупуване на:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
и последва монтажа на гърнето. За съжаление тогава малко ма застигна безпаричие и продадох колектора, но пък купих 4 железни 15" от Мини Купър за предстоящата зима:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Амбърите са неделима част от тЮнинга :)
Купих и нещо което липсваше:
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Замених 16-ките от първите снимки за 15-ки, поради причината че 16-ките бяха много меки за нашите пътища особено Варненските такива Публикувано изображение
Публикувано изображение
за това:
Публикувано изображение
На тази снимка, отпред е с червено кони, което впоследствие се оказа не много кораво за Варненските пътища. Отзад оставих стоковиците.
Известно време само карах, но нещо не ми харесваше. Посъбрах некой лев и сложих генерация на 50мм, колата осезаемо се отпуши. Естествено не закъсня и първия акт за шумна кола, който мислех че няма и да платя никога, но за съжаление общината си взе своето Публикувано изображение
Подариха ми и едни калобранчета и ги сложих и тях:
Публикувано изображение паснаха перфектно.
По едно време ми изпадна и това:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
но за съжаление неможах да монтирам заради по голямата генерация и слизащия малко по надолу колектор. Ето и още малко глезотийки които сложих:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Понеже работех на място на което се строят кораби, опитах да си изрежа Tow Hook но плазмата не се хареса много със малките детайлчета и ето какво се получи:

Публикувано изображение
тия не ми харесаха и моя приятел Трънчо ми подари това с едни емблемки за разкош :) :
Публикувано изображение.
бях взел и това:
Публикувано изображение

с  идеята да слагам D16Z6 глава но нещо се разкандардисах и като дръпнах чертата се отказах да слагам глава.

06.11.2011

А ето и какво чакам скоро, макар че на никой не му харесват, важното е че мен ме кефят Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Те пък зеха и че дойдоха (спечелени на търг) 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

 

21.03.2012

 

Посъбрах още някой и друг лев и реших да освежа визията на коша отпред. За целта боядисах капака на клапаните :D Кода на цвета на боята е B16A2 :D

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Хиляди благодарности на MIYAMOTO без който нищо от това по-горе и по-надолу нямаше да се случи.

 

 

Покарах така известно време и за мое огромно съжаление стана това:

Публикувано изображение

 

Стопено бутало на 3-ти цил.  :(

 

След кратки размисли и страсти дали да стържем и да слагаме кована карантия реших че Мечо Пух е прав и колкото повече толкова повече и проекта замина към B20 Vtec, фен съм на атмосферния тЮнинг :)

 

Имах доста трудности с намирането на блок от B20Z но най-накрая в една морга се появи фейслифтово CRV автомат и реших че тва трябва да е моя блок, купих го и го оставих при Дидо да му бае :)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо си е проект да ти кажа и то доста добър :) Някои от край време само си мечтаем за такъв :) Жалко само че рано или късно тия проекти отиват за части... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде могат да се намерят такива седалки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От S2K! Още ме е яд, че не ги взех, когато можех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си я барнал колега, безаварийно.

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:
 

@Street-warrioR мерси :)
 
@sambito7 колата замина на части колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...