Jump to content
KRiS_KN

Honda Civic ED6 "MINI ME"

Recommended Posts

Та колеги, реших и аз да се похваля! Мечтата ми беше да си направя 4та генерация сивик за състезания. И понеже тези колици са на изчезване,преди 1 месец се принудих да купя една малоумно сива 1.5ца, която като изключим боядисването е прилично здрава откъм ръжда!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

D15В-Злето, което беше конкуренция на ТЕЦ-овете от към ауспуха! :D/>

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хубаво начало на един много популярен проект....Дано и края е такъв,да стане както трябва мотора,ще те радва много....П.С. Имам само един въпрос-Защо 4-1 колектор?Нямам против,просто питам,интересно ми е?

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с проекта. Каква е логиката при положение че си купил делко и компютър OBD-1 заради няколко букси да останеш на obd-0 ? Още на ясно ли си с разликите и предимства и недостатъци на обд 0-1 ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да попитам същият въпрос, но Сако ме е изпреварил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да мине на обд 1 което си е спестил щеше да му трябва -инсталация некоя друга жица ,и нов комп щот тоя дет го има нестава за нищо .Че има предимства океи 1цата ма така като гледам проекта невярвам да му притрябва спешно .Успех.Бе и аз се зачудих за колектора ,кви обороти ще гониш. и може ли една фронтална снимка на блока от горе ,ако не си го затрворил вече де? Или е бил с клингеритова гарнитура?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е ECU от икономик не става. Но ако е такова, сигурно са ти го продали за 20-30лв. Ако са ти взели пари като за P28, а са ти дали ECU от икономик трябва да пуснеш тема в раздела за потребители, за да имат и другите хора едно наум с този търговец :) Сори за офтопика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, прощавайте за бавния отговор, но форума е малко като масонска ложа и повече от 2 поста на ден все още са мираж. Иначе варианта за ОБД1 ми се вижда отново свързан с излишни нерви, с които за момента не разполагам. Колектора е 4-1, защото един приятел е с подобен и има доста добър въртящ момент в средните и коне във високите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, след цялостен ребилд на мотора и след 1 км кабели, днес Хондата замотори! Като цяло добре, но не държи празен ход, но утре ще се чистят детските болести! Може да се, каже че съм удовлетворен! :rolleyes:/>

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана нещо е много в застои темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми движи вече 1100 км, но на Калояново си показа рогата! Първото излизане остана на 3 цилиндъра, оказа се буксата на 3 цилиндър, оправихме я отивам и на 1вата обиколка излязох на правата с вратите напред и задната гума се отлепи, но това го разбрах на първия завой след правата Публикувано изображение/> Сменихме гумата връщам се и след 1 обиколка след кроасана излязох отново в ливадите и се скъса тампона на задния носач и наблъскахме гумени уплътнения със свинска опашка Публикувано изображение/> и пак газ! Тъкмо започнах да посвиквам на пистата и на спиране на правата се заглави на 2ра скорост. Изчакахме да истине, но нищо не се случи. Отворихме скоростите(на едно кошче за боклук) и минава един човек и се кръсти. Публикувано изображение/> Вилката на две строшена! И благодарение на Симеон Симеонов и баща му събрахме скоростите. Сега вече знам къде по колата има работа!

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от KRiS_KN
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е 4-тата!

+1 за ползването на ОБД0!

 

П.С.: Вслушай се в съветите на Теро за много неща ще ти е полезен и има доста опит в сферта! Публикувано изображение

Редактирано от Doomwisher

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме с генерация на ф60 външно :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е силно казано генерация :D

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам! Явно има доста хора, които са изключително запознати с доразвиване на двигатели - НЕ ОСПОРВАМ! Но факта че спрямо цена/ефект съм изключително доволен, си остава за мен!

Дето се вика с пари всеки знае! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...