Jump to content
petrezk0

Още една Honda Prelude. :)

Recommended Posts

Здравейте и от мен Петър ... Наскоро (преди 2 седмици ) си взех една Хонда Прелюдия.. :) Красавицата ми ! :D Та относно нея , 1992 г. , 2.3 16v , 4ws. В момента не мога да кача снимки на нея , понеже е в сервиз, като за начало хех . В сервиза излязоха доста неща , за които имам нужда от съвети. Ами имам два предни носача за смяна (горни) , Спирачки (накладки) , Тампони на двигателя , Амортисьори предни общо взето това е . Някой , ако може да ми даде съвет , къде мога да ги намеря по тънко частите , понеже питах за носачите и ми казаха ,че можело само по поръчка от чужбина за 1200лв. (2та) . Но общо взето може да е ,много много по-зле ,така че доволен съм , надявам се скоро да излезе от сервиза за да я снимам и да ви я покажа , Поздрави !! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1200лв за два носача на автомобил от началото на 90-те години?Тия ,,майстори" яко те работят.Трябва да си луд ако им се вържеш.

Не, че знам каква им е цената, но според мен това нещо в никакъв случай не може да е истина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, незнам имали някакво значение за горните носачи от това дали е 4вс или не ама наистина за носачи 1200 лв си е обир и особенно ако е заминал шарнира и ако е като на акорда се сменя само шарнира, които не е повече от 40 50лв. Мои съвет смени сервиза

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменят се само шарнирите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носача се продава заедно със шарнир. Но ако искаш да смениш шарниш не е нужно да купуваш носач.

 

  Шарнира се продава отделно - хубав шарнир ти е 36-38 лв без никакви отстъпки (ако имаш някой който кпува с отстъпка цената отива под 30 лв)

 

Съвет- направо вади колата от този сервиз и се ориентирай другаде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Първо искам да кажа ,че съм на 18 и това ми е първата кола. А относно другите неща , не съм много навътре , но ще се заема с този случай на носачите. Благодаря ! :) Надявам се занапред само да ме радва тази количка. Иначе от към вървежа си дърпа доста, мисля за напомване , но когото и да питам относно този въпрос , хората казват че няма нужда. Благодаря за отговорите отново ! :) Поздрави!

Редактирано от petrezk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...