Jump to content
Dragi4

Смяна цвят на мОкета от пода

Recommended Posts

Дали някой е информиран?В конкретния случай цвета от черен трябва да стане червен.Ако е необходимо ще пратя парче за да се види материята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ми е интересно, като ми се иска от сиво да стане черно. Преди време бях гледал по някое от предаванията за коли по Дискавъри правиха такава процедура с някакви специални спрейове - основа, цвят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз напролет ще сменям целия мокет с нов :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има два варианта:1. боядисване2. смяна с мокет от желания цвят.Ако някой си направи мокет сам, искам после снимки понеже и аз имам мерак, а ми е много интерсно как ще си пресовате нов мокет...ако си мислите че можете да оберете всички ъгли и чупки - по-добре не се захващайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е т'ва е готина темичка,изглежда супер просто,стига да се намери тая боя.http://civic-eg.com/viewtopic.php?t=5256

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия вариант е мукета първо да се избелее със белина за да исветлее след което може да се боядиса със текстилна боя,но рискът от увреждане на текстилната основа е голям защото белината е натриев хипохлорид (основа) и разгражда,другото което и в което не съм на 100 % сигурен е дали мукета е от найлонови нишки или от естесвена материя което е от значение при боядисването.Ето и едно предложение за боя http://shopping.bg/tekstilna-boia-za-cialostno-boiadisvane-1-l-tymno-sin в случая тази боя не изисква предварителна подготовка на материала докато преди години имаше едни пигментни бои ....бяха доста зле и технологията им на работа беше с вряща вода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...