Jump to content
Pirata Sharky

Къде да си сложа АГУ във Варна

Recommended Posts

Искам да си сложа газово,но газаджиите на Подвис не се навиха,другите пък искаха 600 лв трети нямали смесител за такава кола и ако и сложели газ нямало да върви на бензин и тотално ме объркаха и незнам при кои да отида.Моля споделете добри газаджии които са ви слагали АГУ и не са ви прецакали колата,че вече с този бензин не се издържа

И аз също търся къде във Варна да си сложа газово. Ще съм благодарен някой да сподели !P.S. От няколко дни съм със Хонда и сефте пиша у форумъ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирмата е Алфа газ мисля. Човека е Наско. Намира се като тръгнеш от терапията по околовръстния към военна болница в дясно. Има табела и малко се отбива в лозята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз газово си сложих в един гараж в блока до автогарата,николай неделчев се казва човека.Не работи професионално,но ми излезе доста тънко цялата газова- чисто ново ловато+монтаж=430 лв.Най-добре е да отидеш при газаджиите на Подвис,те са най-големите спецове по газови според мен,но на мен не се навиха да ми сложат газ,явно вече си избират работата щото голяма клиантела....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай до над метро, омега газ се казва фирмата, намира се точно до жижо от ляво. Човекът често слага газови уредби на хонди, предимно BRC ориентировъчно около 700лв. струва всичко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече си сложих чисто ново BRC за 650лв ;) Доволен съм от бързината и изпълнението ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето е същото, но проблеми ще има няма как:))) газта все пак е само разумен компромис!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих в Алфагаз във Варна газов инжекцион на CR-V 2000година с Vtec. Всичко си тръгна от раз без забележки. Върви чудесно, според мен не е загубила мощност но гори около 15% повече от бензина като литри. Казват че може да се намали малко разхода но може да падне мощността. За сега май ще си карам така, все пак има осезаемо ценово понижение, а аз си я карам доста колата.Иначе за сега всичко си е ок, нищо не свети и не прави грешки. Мисля, че с една проверка на клапаните от време на време не би трябвало да имам проблеми с колата. За сега съм минал само 2000 километра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съветвам ви когато решите да си слагате газово да отскочите до пичовите от Булавто. Аз си сложих при тях газов инжекцион и съм много доволен. Колата ми гори газ колкото си гореше бензин и варви същото. Взеха ми 1100 лев ама си засложав. Имаше и някакви по евтини ама аз реших да си сложа по скапото. Имат и сайт: http://www.autogas.bg тука може да видите какви газови слагат. Ниама да сажалявате доста са добри момчетата.

Редактирано от smel4agata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...