Jump to content
vucata

Акорд 2.0 6 ген.

Recommended Posts

Здравейте. Наскоро се сдобих с Хонда Акорд 2.0 147 коня, 2000година. Колата е виолетова перла като цвят. Вътре е със всички екстри, кожа, шибедах, ел. пакет, ел. седалка, подгравяне на седалките и огледалата, климатроник, абе всичко както си му е реда. Колата е в ужасно състояние. Вчера я изпрах от-до, днес купих друг кожен салон, и сега ще се мъча да направя и двете седалки електрически, тъй като дяснат шина става само от дясната страна. Взех и масло с филтрите и утре му идва и на него реда. За сега започва да добива вид от вътре. Външния вид е зле, колата е градушкова, има и заден десен панел за боя , но ше я търкам цялата скоро, ще се издърпа градушката и ще я боядисам. Важното е, че по мотор и скорости няма какво да се прави, както и ръжда. За сега единственото нещо което ми къса нервите е датчика на скоростта. Не работи, тоест работи когато си поиска,но няма да го бавя. Снимки на мръсното нямам, защото беше страшно просто. Утре ше я наснимам хубаво да я разгледате. Това е в общи линии. Колата ми харесва много, върви много добре, от 40км/ч наема на пета предавка веднага, без да се замисли. Абе Хонда!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменено е маслото, датчика за скоростта го оправих, че беше изгнило едното краче на буксата. Смених само шофьорската седалка за сега, с тази от колата с десен волан. За момента няма да имам подгрев и ел. регулиране, но скоро ще направя и двете седалки електрически, само да оправя моята шина, че едната тръбичка от долу е счупена и ще трябва да се заиграя със заварките. Скоро я почвам на шкурките и да влиза за боя до края на Юли месец тази година. Снимки тези дни, че не ми остава време да ги качвам от телефона.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...