Jump to content
bob40

въпрос за централно и парно

Recommended Posts

здравейте колеги преди няколко дена си купих сивик 7ма генерация 1.7 ctdi много ми харесва колата, но имам 2 проблема с нея първо буквално няколко часа след като я купих десните предна и задна врата сряха да се заключват чрез централното заключване, трябва да ги заключвам ръчно, вратите откъм водача и багажника за заключват и вторият проблем е със парното - не духа топло, клапата изобщо не обръща някакви идеи как може да се решат тези проблеми

Редактирано от bob40

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката, колега ! Прочети тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44905 - в нея има описано за проблема с машинките на централното (аз имах такъв).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега 

ще пробвам това с почистването на машинките 

макар, че имам съмнения за някакъв проблем по ел. инсталацията 

тия дни бая валя, а и е странно как така и 2те врати от дясно отказа по едно и също време 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, карам Сивик 1,7 Дизел, 2003, след 1 седмица престой в студа запали двигателя от раз, но парното така и не проработи. Врътката, която пуска парното се стремеше да застане в средно положение. Двигателя загря много бързо, но така и не тръгна парно. Подобно ли е на твоя случай и как се реши проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...