Jump to content
NesTea

Хонда сервиз Плевен

Recommended Posts

Искам да попитам има ли сервиз само за Хонди в Плевен, защото ми трябва настройка на ЕКУ(или чипване там каквото е), след смяна от 1.3 карб към PGMFI(и колко ще вземат за тази операция), също ако може някой колега от Плевен който разбира от тези неща да ме светне малко ще е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма сервиз!Имаме добър майстор за суапове,двигатели,ходова част и т.н.Обърни се към колегата Valri,той може да ти свърши работа за компаПубликувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Плевен има ли някой сервиз, в който да работят наистина добре, че много некадърници се появиха и не знам къде да отида, ако ми се наложи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така аз компа го чипнах, ма сега няма кой да ми навърже инсталацията и да сложи колектора, аз бях чувал, че в Опанец имало сервиз, но не разбрах къде точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма сервиз в Опанец а колегата Kleni Публикувано изображение

В момента има малко ядове с неговата бегачка но му пиши ,ако няма възможност има и друг които може да ти смени всмукателя..... :)

 

 

 

Re:

Питах вече 3-4ма колеги, но един ми казва едно, друг- друго, та да питам всички:

Къде мога да намеря човек, който да ми сложи сокет, и да чипне компютър p28-ца(от d16z6), за да стане за Д13-ка(след суап към пълен инжекцион).

Понеже не разбирам много от тези работи, ще е добре ако кажете на каква цена върви тази услуга, и за колко време става.

 

P28 e OBD1 трябва да си намериш инсталация OBD1.......

Редактирано от Valri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, понеже смятам да отскоча до Плевен да погледна 1-2 хонди CR-V, та и аз да попитам къде може да ги погледне някой?Поровичках из форума, но единствено съм записал телефона на Милен. Та ако някой може да ме насочи ще съм благодарен.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има дилър в Плевен но само за стокови коли.Фобос мисля се казва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме насочи къде в Плевен могат да ми направят качествено регулиране на клапаните?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може.Ето ти телефона на майстора:0878580015-Мариян.Ще останеш доволен,много от Хондите в Плевен минават през него;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, ще се свържа с човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Имам няколко въпроса!

Купих си хонда црв 2004г бензин.Къде в Плевен мога да сменя маслата?

Какво е за препоръчване и колко литра събира? 

За диференциала да се долее ли или да се смени?

А на скоростната кутия?

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети мнение №9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли е актуален човека и номера от пост 9,защото съм за релгаж на клапани и ми се ще да го направи някой който си разбира от работата,колегат със ЦРВ-то дай някви отзиви?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже къде се намира този човек?  Благодаря предварително !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу завод "Мизия". Като влезеш в града от към гр. Русе караш към автогара и гарата. От там в посока бензиностанция "Шел". На светофара преди нея завиваш на дясно и караш по еднопосочното. След надлеза в дясно има бензиностанция "Еко" след нея стар, но актуален шоурум на "Ситроен" до него има като тунел. Влизаш там и първия сервиз в дясно след завоя. Ще видиш там една хонда бяла шеста генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещу завод "Мизия". Като влезеш в града от към гр. Русе караш към автогара и гарата. От там в посока бензиностанция "Шел". На светофара преди нея завиваш на дясно и караш по еднопосочното. След надлеза в дясно има бензиностанция "Еко" след нея стар, но актуален шоурум на "Ситроен" до него има като тунел. Влизаш там и първия сервиз в дясно след завоя. Ще видиш там една хонда бяла шеста генерация.

благодаря ти ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели актуално мнение за добър сервиз в Плевен. Нужен ми е ЕЛКОН и цялостна проверка на автомобил преди закупуване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж горните отговори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Можете ли да дадете актуална информация за сервиз в Плевен? Изчетох предните коментари, но все пак последния пост е от преди 3 години, останалите са още по-стари.

Предстои ми покупка на акорд 8-ма генерация от там и търся място, където разбират от хонди и могат да я прегледат адекватно. 

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и мен ме вълнува дали информацията за Плевен е актуална? Предстои ми реглаж на клапаните и живо ме интересува каква е цената и къде в Плевен е най добре да се направи?

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 23.01.2017 г. at 21:36, FBIMAN12 написа:

Срещу завод "Мизия". Като влезеш в града от към гр. Русе караш към автогара и гарата. От там в посока бензиностанция "Шел". На светофара преди нея завиваш на дясно и караш по еднопосочното. След надлеза в дясно има бензиностанция "Еко" след нея стар, но актуален шоурум на "Ситроен" до него има като тунел. Влизаш там и първия сервиз в дясно след завоя. Ще видиш там един Акорд 6-та бял.

Актуална информация

Редактирано от policeman
  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 1.10.2011 г. at 12:06, policeman написа:

Ето ти телефона на майстора:0878580015-Мариян.Ще останеш доволен,много от Хондите в Плевен минават през него;)

 

Редактирано от policeman
  • Харесвам 2
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се възползвам

Изпратено от моят Mi 9T Pro с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях при него за смяна на ангренажен ремък. Изключително доволен съм от отношение и обслужване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 9.06.2021 г. at 12:40, policeman написа:

 

Много благодаря за дадените координати за връзка с Мариян. Тея дни смени и съединителя. Много точен човек.

P.S. Оня ден докато чаках по обяд пред сервиза, ти ли беше с патрулката?!

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да да направя диагностика на хондата, от където най-вече да се разбере състоянието на дюзите, свещите, както и на други основни възли. Та въпросът е къде в Плевен ще ми свършат читава работа не само за диагностиката, но и евентуално, ако трябва след това да се свалят и да се изпратят дюзи за рециклиране или да се сменят свещи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм доволен от сервиза на Сташо. Намира се в Долна Митрополия. Човека ми смени спирачна течност на всички 4 колела по стария метод (почти никой друг в Плевен не иска да го направи), смени маркуча за високо налягане на кормилната рейка, оправи ми спирачните апарати (бяха за ремонтен комплект, което при други майстори остана незабелязано) и мн други неща. Телефона му е 0899781061

Редактирано от Legend91

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издирвам телефона на сервиза на климатици, който е от кръговото за Сторгозия нагоре по средната улица... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от сервиза срещу завод Мизия, зад бензиностанция Еко. Човека е изключително коректен и голям професионалист. С две ръце го препоръчвам. 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...