Към съдържанието

Съобщение: Обръщение към потребителите

Публикувано от Al Capone

Al Capone

Admin

• Администратор
  • 1063 Мнения:
  • Кара:RTSi
  • Място:София
Здравейте съфорумци,

Обръщението ми към Вас е продиктувано от ред случващи и НЕслучващи се промени във форума и клуба.Ще се опитам да Ви въведа в ситуацията поотделно за всяко едно от тях.

Малко сухи факти:
hondabg.com е собственост на СНЦ "Хонда Клуб България",регистрирано и работещо съобразно законите на РБ.Управлява се от Управителен съвет от 3ма членове,избрани при учредяването на сдружението.Приет е устав и правилник за работата и набирането на членове.Целта на сдружението е да обедини феновете на Honda в България,като за целта разполага с интернет форум и се занимава с организирането на срещи и мероприятия за полуляризирането на марката в страната и чужбина.

Сега по същество:

1. Предстоящи промени във форума.

hondabg.com е средище на Хонда феновете от цялата страна и е един от най-посещаваните едномарков форум в България,за което имат принос всички регистрирани посетители,модератори и администратори.Вие постигнахте това ниво с полезните съвети,статии и много труд.Благодаря от името на УС и от името на хората,които започнаха това дело през далечната 2003 година.
Годините обаче летят и се усеща застой в развитието на форума.Няма нови лица,идеи нови се прокрадват много рядко по редица причини,породени от или изнервен модератор или от глупав спор м/у посетители или от неправилно управление.
Задействания референдум е правилното решение за модернизирането на работата на форума,та даже и за неговия имидж в интернет пространството.Резултатите от референдума ще бъдат огледало на днешната ситуация и е добре да се приложат всички промени,приети от новоизбраните членове.Това означава: Избор на нови администратори,нови модератори и нови правила.
Ако суверена(а това са посетителите на форума)реши да остави някой от сега действащите е Ваш избор.Промените ще започнат незабавно след приключването на референдума и след гласуваните от новия състав промени.

2. Предстоящи промени в Хонда Клуб България.

Сдружение Хонда Клуб България инициира предсрочно отчетно-изборно събрание с цел промяна на Устава на сдружението,промяна на броя на УС от 3ма на 7,промяна на състава на УС,назначаване на дата за заседание за правилник за набиране на членска маса.Промените ще се гласуват на среща определена от досегашните делегати на учредителното събрание и от новоприетите в раздела на форума създаден за целта.Промените ще се публикуват във форума в раздела "Клуб и членство"(невидим за сега).

3.Важно пояснение.

Регистрацията,посещението и дейността Ви във www.hondabg.com не Ви прави член на Клуба !!!Има форма за кандидатстване,която ще е видима във форума след приложените промени.

4.Лично мнение.

За благото на всички ще е добре и двата нови състава да разгледат подробно качествата на всички "нови" и "стари"потребители,управници,модове и админи и да вземе пред вид новата енергия на едните и дългогодишния опит на другите за съставянето на работещ екип ,имащ по-глобален поглед и идеи за бъдещето на виртуалния дом,в който поне аз намерих много стойностни приятели.Дерзайте!Аз няма да участвам и няма да налагам мнение,защото може да не съм част от това след решенията.Готов съм да се оттегля.

С Безрезервно Уважение

Александър Михайлов(Ombre)
Председател на УС на
"Хонда Клуб България"

http://forums.hondab...howtopic=103761