Jump to content

Recommended Posts

Въпроса ми е как мога да се свържа с Администратор-а или с някой от екипа на http://forums.hondabg.com/. В връзка с Национална Хонда Среща 2013.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,с какво мога да ти бъда полезен?Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема ще ползвам тази.

Защо е позволено на нови потребители с под 30 мнения да могат да дават оценки чрез рейтинг бутоните, предложението ми е както са ограничени до две мнения на ден и до общо 30 да са ограничени и с гласуването на рейтинга докато не прехвърлят 30 мнения. Какво е вашето мнение по въпроса ?

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е логично ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема ще ползвам тази.

Защо е позволено на нови потребители с под 30 мнения да могат да дават оценки чрез рейтинг бутоните, предложението ми е както са ограничени до две мнения на ден и до общо 30 да са ограничени и с гласуването на рейтинга докато не прехвърлят 30 мнения. Какво е вашето мнение по въпроса ?

Че какво им пречи на новите потребители да преценят кой пост е за плюс и кой за минус .. :)

Като правите такива предложения, никога не забравяйте, че и вие сте били някога нови потребители .. ;)

Да речем, че мненията са ограничени за да няма спам по темите, ама рейтинга за какво ?

Никога не е късно и някой стар потребител да ти шибне минусче, :P  така че не виждам защо трябва да се слагат излишни ограничения ..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго е стар потребител да ти шибне минусче, друго е някои новоизлюпен пубер дето не споделяш  неговото мнение по въпроса  и се е засегнал лично да ти нацвъка на всеки пост отрицателни. Принципно не държа на рейтинга толкова, много рядко се сещам или случайно го поглеждам от както разбрах че го има :shy: Но виждам че е нараснал и не мога да скрия че това ме радва, и изведнъж някои почва да го срива за няма нищо, нека си направи 30 поста да поопознае форума и редовните участници в него, та по трезво ще може да преценя оценките си. Бе де да знам то ни така ни иначе :) както си решите :)

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям mar_tod, защо "новобранците" да не могат да оценяват дадено мнение? Оценяват се мненията а от там и рейтинга на автора им. Ако мненията са кофти и рейтинга ще е, ако мненията са ОК и рейтинга ще е, поне така мисля аз.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото преди някой новак да оцени мнението на колега, с което се опитва да помогне някому по въпроса му, следва и той самия да е имал определен принос за форума.

 

Това някак напомня за въпроса дали трябва да има изискване за образователен ценз за да можеш да гласуваш на избори, замислете се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атомче ето ти едно "кофти" мнение, прочети го и ми кажи по съвест ли е гласувал:

Ще си говорим :) Особено с Виале и с наща хубава газ. В случая ICOM JTG е по добрата оферта въпреки че Виале е висок клас, но случили ти се нещо с помпата на виале ще плачеш много, докато помпата при ICOM с малко сръчност я сменяш с обикновена бензинова помпа (реално тя си е такава) и ремонта няма да ти легне повече от 150 лева максимум, цифрата при Виале е подобна но с още една нула от зад :) Караи ся нема се плашиш ще му мислиш ако ти дойде на главата, но да кажеш че течна фаза е по безпроблемна от обикновено ГИ не мога да се съглася, Щото като скъпо струващи компоненти течната фаза е много по скъпа за ремонт, а това дали ще имаш проблеми и при ГИ и при течната си зависи от монтажа и настройката на газовата, също така и от нейната марка, ако се появят ширпотреба течни фази както стана с ГИ то и тогава ще си всеки ден за донастроики и смяна на дюзи мапове и прочие :) Просто висок клас Ги и също така течна фаза не биха имали никакви проблеми при голям пробег от км.

 

Ако и вие го оцените с отрицателна оценка няма проблем, съгласявам се. Има и други мнения в същата тема но давам само едно, за това и няма да пиша там повече да се не дразни малкия :) Само да не цъфне някои ден в раздела "алтернативни горива" с проблем че ще му дам много поводи за отрицателни оценки :)

Редактирано от Слави CR-V
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави да ти кажа прав си, мамка му :( Или иначе казано хем така, хем иначе. За съжаление това си е балканския синдром, тоз не ме радва айдееее ще го насера където и както мога......

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарежи :) той няма да изкара много, има 8 поста и вече има -8 рейтинг :) кво ли ще стане като натрупа 100 поста :rolleyes: Айде живи и здрави момци, балгодарско за включването :):drunk:

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го мисля този "проблем", който е буквално навсякъде в живота под всякакви форми. Винаги се намира някой тестостерончо, който винаги твърди нещо, до което или не се е докосвал, или се е докосвал, но само зрително или от задекранен опит. Никога не е късно бумерангът, хвърлен от теб да ти се забие отзад... Общо взето каквото предизвикаш - това получаваш.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуи аз по-скоро съм против да се гласува през прясно сефтосани профили. Атомче, ако се сещаш преди 2-3 години се беше пръкнал някакъв пубер дето явно бях засегнал по незнаен начин или просто е нямало кво да прави лапИто, та познай... Яко теми че съм бил пендехо  :eat: Аз трия и слагам наказание да си помисли младежа, аммеее. Нищо такова. Прас новия профил, прас новата тема. И така на всеки час. Какво да играя ми кажи? :) Сега с новите правила такива паразити са туширани що годе от към постове и теми. Същото е и с гласуването. И аз не седя по цял ден да си бройкам плюсчетата и минусчетата, но не е коректно аз да напиша нещо смислено (макар и рядко), приятелите ми и феновете във форума да го оценят положително, утре да засегна някоя ощипана мома (поздрав за баче Кало :) ) и да заличи всичко положително... Моля всички новорегистрирани да проявят разбиране, че правилата са такива защото средата ги е породила и наложила.Тук не става въпрос за разделение на нови и стари. Разделението е между хора с който тепърва ще споделяме положителни емоции, обменяме опит, раздаваме газ и хора с деструктивни насоки от които нищо хубаво не произлиза. Този, който е "нов фен" ще премине към просто " фен". Все пак не говорим за нещо чак толкова фрапантно. Малко време и няколко поста. Този, който е просто "нов" и иска само да си пусне чарколяка за продан или да нацъка минусите, е той вече ще си остане Нов. Ей сега тъкмо отговорих на ЛС на един от сравнително по-скоро регистрираните колеги, който много културно е обяснил,попитал и помолил за нещо по форума. Яд ме е много за такива фенове, но не виждам друг вариянт. Просто има хора и хора...П.П: Бате Славчо, имаш плюсче. Радвай!  :yes: Един жокер да ти вкарам - имаш минуси щото си позволяваш да пишеш за "алтернативи"... хи-хи

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То мене не ме грее плюсчето или тяхната броика, дразня се че отделям време да му пиша и после получавам отрицателната му оценка, самата оценка отрицателна ме дрази. За това си мисля че новите трябва да озреят с 30 те си поста и с невъзможността си да оценят, ако толкова нещо не му харесва пост има бутон "докладваи".

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слави, има хора не узряват цял живот, ти искаш за...  :book: 

Ако някой се напъва да ти забива минуси, ще го прави и после - нито акъл ще приеме, нито ще те разбере даже.

Както казваш - само си губиш времето с такива хора, ...  и лош ставаш накрая... 

Има една приказка, че когато не ти искат съвет - не го давай. Май ще излезе вярна.

Наздраве, момци!  :drunk:

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Част съм от екипа на един доста голям форум в България (с друг ник съм, а и за да не се приема като реклама няма да споменавам името) и имахме подобен проблем - рейтингова система. След доста проблеми оставихме рейтинга да стои само за даденото мнение, без потребителите да имат централизирана система за оценка. Доста се успокоиха страстите и вече нямаме главоболия ;) 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам че тези глобални рейтинги повече вредят. На HWBG например, все още , години след въвеждането, има борба да си напишеш мнението така че да получи повече зелени палчета.... или напротив има хора които вървят и бият червено на някого защото са станали с гъза нагоре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да си напишеш мнението, има ли такива дето са станали с дупето нагоре, :lol:  минуса ти е в кърпа вързан ..

На мен ми се е случвало в този форум, в тема за избор на дизелов Акорд и друга  марка пак дизел, отговарям на човека, като изтъквам предимствата на Акорда,  десетина хейтъри започват да го убеждават да не взима  дизел и да му обясняват как нямало файда, влиза на края един стар потребител (не нов, като  в случая със Слави), нищо не пише на човека  в темата, обаче не забравя да шибне един минус, на единственото мнение което е конкретно по темата .. :)

Съответно си го преместих в съседния крачол, иначе трябваше да му слизам на нивото и да му сривам рейтинга ..

Има си такива хора и не са само от новите потребители, за това не виждам смисъл в ограничения при тях .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло така е, но ако имам примерно нужда от определена част и попадна на колега с отрицателен рейтинг (егати чуждиците, с които боравим) ще се замисля дали е достатъчно надежден и добронамерен, за да се случи сделка! От друга страна се наблюдават и изкуствено напомпени рейтинги, но това не ме притеснява, защото е явно и човек може да си направи изводите, защо се случва това в даден форум... Общо взето има смисъл даден потребител да бъде оценяван по някакъв начин. А борбата за положителни вотове, за което стана дума горе е друга тема - това е борба за помпене на ЕГО при хора, които не желаят да порастнат отвъд размерите си! За мен е важно просто да има нормално контактуване между хората, нормално отношение между почитатели (фенове). Дали съществува форма за оценка или не, винаги ще се намери начин как да избереш с кого да контактуваш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Памо, тука нещата с рейтинга и търговията с части са две различни неща . В този форум те са по деликатни и това е форума с най много теми (на глава от населението :) )  за  прееВани другарчета, даже в една и съща тема, се оказва, че един и същи човек системно прецаква някой .

Това е така, защото политиката на форума е леко грешна (градивна критика) . Аз в друг форум не съм виждал забрана за писане в теми купува- продава,  там нещата се случват така, прецаква продавача едно другарче, другарчето веднага пише "отзив" в темата му и въпросът с прецаканите следващи другарчета е решен генерално .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...