Jump to content
Palko

Как да си направим JDM Ambers

Recommended Posts

Здравейте колеги. В тази тема ще ви покажа как да си направите jdm ambers за 10-15лв. Нужен ни е оранжев трансперантен спрей, който принципно струва 10лв. В моя малък град не са и чували за такъв спрей :blink: по магазините твърдяха, че има само черен,син и червен, но аз не се предавам лесно и си го намерих от интернет, няма да поствам сайта за да не правя реклама (който се интересува на лични). И така.. мигачите се свалят елементарно, измиват се хубаво и са готови за обработка. Стига излишни приказки ето снимки :

Публикувано изображение

Публикувано изображение:D :D

след първа ръка изглеждаха така Публикувано изображение

след три четири ръце воала Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Готови вече за монтиране :)

Публикувано изображение

Редактирано от Palko
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се обиждай но на мен не ми харесва как е станало, според мен с прозрачно оранжево фолио което има гланц става много по добре и излиза около 2-3лв. Може ако ги излъскаш с паста или нещо друго ще станат по-добре (лично мнение) сега ми седят матови някак.Иначе поздрави за ентусиазма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам малко са матови, мисля да им пръсна лак да видя как ще се получи. С фолиото не съм запознат за това реших да играе спрея :) Разбира се, че няма да се обиждам приемам всякакви коментари и критики :) Поздрави

Редактирано от chris_barnes
Предходно мнение не �е цитира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което си пръскал е лак, как ще пръскаш лак върху него? мини го на водна шкурка и после с паста

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли не съм разбрал, че модата се е променила. Преди години всички искаха бели мигачи, това сега връщане в соц-ерата ли е:D Аха , JDM -разбрах:blink:

Редактирано от SilverCivic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което си пръскал е лак, как ще пръскаш лак върху него? мини го на водна шкурка и после с паста

Не че разбирам много, но съм виждал хора, които затъмняват стопове със същия спрей, само че черен и след това пръскат лак :) Ще ги повозя така известно време пък ще видим. Лично на мен си ми харесват все пак това е най-важното, но винаги може и по-добре !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преместил съм темата във Визуален Тунинг. И аз съм за фолиото, ама това си е мое мнение. Като качваш снимки моля resize-вай ги малко, че така е ад...хората с по-бавен интернет много те псуват сигурно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за фолиото. Много по-вфтино и доста по завършено и добре седи. Има го в достатърно цветове и различна прозрачност. И за затъмняване и за осветяване съм ЗА фолио.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Взимаш си "транслуцентно" фолио, пистолет за горещ въздух и мека шпакла (ракел) и се упражняваш. Като не ти хареса резултата, или ти омръзне, взимаш пак пистолета за горещ въздух и махаш фолиото за 5 минути. 

Редактирано от tzetzotz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни хора, различни вкусове колеги ! Не ме кефи фолиото.. :) много ме кефят мигачите, няколко монтански колеги споделят същото мнение. Втори ден като изляза пред вкъщи не си свалям усмивката от кеф като ги видя! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни хора, различни вкусове колеги !

именно :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да покажа и аз моите, също с фолио post-20320-0-99693600-1341960872.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се е получило. Можеш ли да споделиш нещо за фолиото: марка, прозрачност или нещо подобно, че това фолио стой перфектно. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина с фолиото,като че ли седи по-добре. Но това е лично мнение все пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото помня, фолиото трябва да е гланцирано а не матово, прозрачност трябва да има но колко е никой не знае. Ако някой ще си зема от Варна, може да му кажа къде има перфектно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извиняваш колега,но лично аз, нищо красиво не виждам в свършената от теб работа.Но важното е на теб да си ти харесва,все пак колата си е твоя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За във Варна и аз мога да помогна за 2,40 има фолио за 2-3 опита :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае каде около или в София има такова фолио, защото никаде ме откривам точно оранжево

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите от ВАРНА, ако на някой му се занимава да ми купи от това фолио ще сам много благодарен .Някой ако се отзове да пише на лични.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак към колегите от Варна ..споделете от къде се купува това фолио :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм купил за един колега от Враца, но понеже колата ми се развали и е в сервиз, а фолиото остана там, и няма как да ида да го взема скоро. Нека колегата се свърже с мен, че му изгубих телефона.Иначе аз купувам фолиото от следното място:ЛИНКИма всякакви фолиа, отивате и искате прозрачно оранжево фолио, което да не е матово ами да е гланцирано, вземате 20см дължина и това е.Дано съм бил полезен.Също така съм обещал и на друг колега да му взема но като ми стане колата готова.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София фолио има ето тук :)Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се получи при мен с фолио от ул. Радецки :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз искам да си направя стоповете изцяло червени и виждам че всички го хвалите това фолио и да попитам има ли червено гланцирано и тези дни ще посетя магазина или да си ги направя със спрей..?поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...