Jump to content
PowerSlide

Crx или Prelude

Recommended Posts

Какво ще кажете?Избора е труден ама на мене ми предстой закупуването на кола и твърдо съм решил да е Honda :D .Не ми отне дълго време да разбера коя е марката :D .Идеята ми е да си зема Crx 2 ген. още преди да съм искарал книжка.Леко по леко да почна да си я стягам :D .Единия месец да кажем нещто нови седалки или спортно гърне и накрая да си прасна якия двигател идеите са ми за B18C4 или още по мощен.Не знам дали ще стане но се надявам да си збъдна мечтата. :D Еми тва е момчета ако имате въпроси питайте нема ядове. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Prelude - по-бавен на старт, но за сметка на това по-красив и много по-комфортен.

Еми тва е момчета ако имате въпроси питайте нема ядове.

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest SuN`HiGh

Някога и пред мен беше същата дилема,аз избрах прелюда :DКоето и да избереш няма да сгрешиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

На мене ми се иска от време на време да я искарвам и за некои старт :D иначе разхода на прелюда е по голям а аз като си я ръчкам и ще гълта много предполагам :D

Реши първо за какво ще си ползваш колата и какво е за теб с най-висок приоритет. Ако искаш да правиш стартове, Прелюда не е твоята кола... Тя е кола да си се возиш, за кеф. Вече 5 месеца я имам и всеки път когат осе кача на нея изпитвам страшно удоволствие.

 

 

М/у другото и аз заглеждах рексовете... не са лоши, но прелюда си е по-висок клас отвсякъде

 

ПП: Имаш пари за B18C4 а се притесняваш за разхода??? :D

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PowerSlide

 

ПП: Имаш пари за B18C4 а се притесняваш за разхода??? :D
Не ме притеснява просто искам да знам горе доло да си правя сметката.Бащата има Мерцедес Ц220 ама не ми прае много кеф и като я карам и като се возя.Явно Прелюда е нещто подобно като мерджана да ти е широко и удобно ама аз си падам по по-бързите скорости :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще намеря тва точно каде търса щото искам да зема запазен рекс ама да е без двигател.За да може да си я поднова малко и после да сложа двигателя-мечта :D

Редактирано от PowerSlide

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като те гледам колега твоята кола е ЦРХ , прелюда не е за теб щом искаш да даваш газ , хубава кола е но не е за стартове , вземай един рекс но според мен по добрия вариант е Б16 - мотор , по изцеден и по пъргав.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като те гледам колега твоята кола е ЦРХ , прелюда не е за теб щом искаш да даваш газ , хубава кола е но не е за стартове , вземай един рекс но според мен по добрия вариант е Б16 - мотор , по изцеден и по пъргав.

Ще имам твоито мнение за двигателя в предвид пък може и да взема по мощен :D .Сега записах номера на едно момче което продава вносни двигатели B16A от Англия същто така и B18C4 със скоростна кутия,компютър и окабеляване.Не го познавам лично и не мога да ви кажа нищо повече дали е точен и т.н Номера му е 0884480140 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз познавам такъв 4овек и номера му е 0878 428755 но ги свър6и Б18-ките.Казва 4е скоро пак 6те докара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

Ще имам твоито мнение за двигателя в предвид пък може и да взема по мощен ;) .Сега записах номера на едно момче което продава вносни двигатели B16A от Англия същто така и B18C4 със скоростна кутия,компютър и окабеляване.Не го познавам лично и не мога да ви кажа нищо повече дали е точен и т.н Номера му е 0884480140 :huh:

Хахахах, взехте го на мезе ;)Приятелю, човекът, който е писал над теб (BOSS`HOGG), е човекът който докарва най-читавите рексове в тоя форум. А човекът писал под теб, е човекът който внася двигатели.Прелюд и Мерцедес C220  :) ??? Нищо общо.. Прелюда е всичко друго но не и "широка кола" и, вярвай ми, не вози като шлеп...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първата ми хонда беше Прелюд ( защото тогава ги избирах по външен вид :huh: ) след това смених няколко други хонди докато не се влюбих в моя рекс Б16А1 ! Това е за мен перфектния автомобил за двтама души ..... а и разхода е със 3 литра на 100 км по нисък ( градско ) от на прелюда ,за ускорението няма какво да коментираме ... ЦРХ а оставя бая коли зада гърба си + това като ширина на купето са един дол дренки но определено кефа при рекса е Уникален . Много рязка и агресивна машина .междудругото след 2 седмици очаквам един такъв Б16А1 от Швейцария да пристигне за продан ако си заинтересован драсни някое лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако вземеш Люд с различен двигател от 2.0-няма такъв кеф,може да е малко по-бавен на ускорение от б16-ка ,но все пак мотора е с по-голям литраж и по-голям нМ :huh: Караш си с 90 на 5та,даваш газ и гледаш как ускорява без да връщаш на 2ра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Караш си с 90 на 5та,даваш газ и гледаш как ускорява без да връщаш на 2ра :huh:

Еми като гледам рекса е по подходящ за мене.Murdera мене ме кефи повече старта пък и друго си е като ръгнеш 2-ра и колата не може да си сабере гумите ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене ме кефи повече старта пък и друго си е като ръгнеш 2-ра и колата не може да си сабере гумите ;):huh:

...после може и тебе да не могат да те съберат :) Още нямаш книжка стаж а почваш да летиш имам един приятел на който му дали да пробва един рекс той поне имаше стаж няколко години ама щеше да събори фурната на село с него ...дал пълна газ на 2-ра и не очаквал колата да се изстреля така бързо едвам я успокоил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh::);) Явно не е карал Хонда ;) Братле аз имам един приятел със Honda Civic 5 ген. седан та от него толкова много се запалих по Хондите .Тука във форума ника му е JapanPower ;) .Евала му праа на тоя човек ;) Със неговата Красавица и B18C4-ка под капака става страшно особено на Карналово ;) (Старото летище до Петрич)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз познавам такъв 4овек и номера му е 0878 428755 но ги свър6и Б18-ките.Казва 4е скоро пак 6те докара

и аз го познавам тоя , ако знаеш докара ми едно двигателче...да ти кажа останах доволен, може пак да се свържа с него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...