Jump to content
Maho

Песента за Хонда на колегата от форума

Recommended Posts

Дайте някой линк за песента на колегата, която я пуснаха снощи за първи път на срещата ;D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свържи се с него колега ако иска да я предостави, доколкото знам има още малко до окончателното и пускане, аз я имам на диск в колата ми МНОГО Е ДОБРА изкефих се :lol:Candy_Blue_Slab се пише колегата изпълнител.пс:Радо само така брат, много успехи занапред ти желая :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже я пуснаха и си помислих, че е готова :) Еее щом не е излязал окончателния вариант ще почакам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Песента на Брат ми ще е готова края на тая седмица със студйно качество . Може би тая тема не е за тука а е за друг раздел но модераторите ще си преценят. Може би и тук е момента да благодаря на Брат ми за песента изпълнена от него, защото това беше подаръка ми от него към мен за Национална Хонда Среща 2010.Благодаря ти Радо дано и занапред да радваш мен и всички фенови с толкова добри и качествени парчета . Респект пред това което си направил и правиш.Желая ти успехи за в бъдеще и повече обществени изяви :lol: Чакаме песента с якото качество :rolleyes:

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баах нямам търпение да си я пусна в колата. Какво стана с песента? :cool:

 

Тука е мястото да поздравя автора (Радо) за отлично свършената работа, защото песента е станала супер надъхваща :lol:

 

Да продълажава все в същия дух!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за втората - "Натисни"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на Брат ми ще е готова края на тая седмица със студйно качество .

...

Остава и да уточним коя е "тая" седмица... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Промяна в плана , ще има известно забавяне , песента е готова но ще има изненанда :) за повече подробности се свържете с автора на песента , аз нямам право да говоря , не съм клюкарка :)

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промяна в плана , ще има известно забавяне , песента е готова но ще има изненанда :) за повече подробности се свържете с автора на песента , аз нямам право да говоря , не съм клюкарка :)

Aх тиииии ... как палиш фитила :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и клип и звук. Песента е много готина браво за труда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теглиш си някоя програма дето сваля мп3 от песните и си в джаза , а впрочем на първият клип песента е по-различна пее се нещо бич и ритъма е друг ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам по този начин искам си оргинала :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам по този начин искам си оргинала :tease:

Еми тогава ще трябва малко да почакаш :tease: . И мисля, че клипа от националната идеално се връзва за официален клип на песента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Още веднъж искам да благодаря на всички вас за интереса! До НЕДЕЛЯ песента ще бъде пусната в сайта на provideoz (момчетата, които отразиха НС2к10 с много хубаво видео (първото, което видяхме)). ... Благодаря още веднъж за интереса и за вниманието, наистина. Това ме прави много щастлив. Изненадата ще я оставим за по-късно, нека си излезе мп3-то! Желая ви приятна вечер!

Редактирано от Candy_Blue_Slab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сякаш не е мястото тук на тази тема, няма да е лошо да се премести в Общи, тъкмо да я видят повече хора :)

Редактирано от ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сякаш не е мястото тук на тази тема, няма да е лошо да се премести в Общи, тъкмо да я видят повече хора :)

Ако може и текста да се качи ;)да мога да си пея в колата на воля :o Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж искам да благодаря на всички вас за интереса! До НЕДЕЛЯ песента ще бъде пусната в сайта на provideoz (момчетата, които отразиха НС2к10 с много хубаво видео (първото, което видяхме)). ... Благодаря още веднъж за интереса и за вниманието, наистина. Това ме прави много щастлив. Изненадата ще я оставим за по-късно, нека си излезе мп3-то! Желая ви приятна вечер!

Те май са го рипнали от клипа във в-бокса и са го качили в дата, ма ние си искаме оригинала и няма да свалям нищо докато лично автора не разреши ::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава песен и клип, евала! Браво за труда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че спокойно може да обявим песента за официален химн на форума :D PS: дайте наистина текста :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха всичко си има химн - полицай, голфаджии и още други да не изброявам... съгласен съм с лионфеарт това ще стане добър химн на хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за добрите думи за пореден път ! Относно това, което обсъждате доста търсих в мрежата и освен онези песни за Хонда, които всички сме чували нищо не открих. Лошото при тях е, че изпълнителите не са записали проектите си на по-професионален микрофон и инструменталите не са авторски. Където и който и да било по целия свят така и не открих видео със само Хонди в него. Ако някой знае, е чул за такова моля да пусне линк. Ще дам всичко от себе си крайният продукт да радва, колкото се може повече колеги от форума. Благодаря на брат ми BOSS HOGG и на всички, които ме подкрепят. Ще се опитам да направя така, че в youtube всички чужденци, които по един или по друг начин попаднат на проекта при наличието на думите от текста, които се разбират интернационално (honda,civic,accord,prelude и тн.) + бенгърския инструментал да се изкефят, така както аз се кефя примерно на ей това

където просто във втория ред на песента се споменава civic и толкова...натам нищо не разбирам (нищо, че е на английски)...все пак разбрах, че това е комплимент и неговия кадилак е нисък като Honda Civic... това е за сега... песента остава за утре вечер! Лек ден на всички... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста дълго време гледам това видео с Хонди и с песен за марката, дано да е полезно. :)http://www.youtube.com/watch_videos?more_u...p;no_autoplay=1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да направя така, че в youtube всички чужденци, които по един или по друг начин попаднат на проекта при наличието на думите от текста, които се разбират интернационално (honda,civic,accord,prelude и тн.)

Направо пускаите проекта по The voice голям кеф ще е ако го видя там ... :D Поздрвления Брат .... Песента направо е скандална ..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да направя така, че в youtube всички чужденци, които по един или по друг начин попаднат на проекта при наличието на думите от текста, които се разбират интернационално (honda,civic,accord,prelude и тн.)

Направо пускаите проекта по The voice голям кеф ще е ако го видя там ... :lol: Поздрвления Брат .... Песента направо е скандална ..... :punk:
Благодаря :lol: попитах, но има много пречки... и в Сити и във Войса... трябва няколко супер сериозни рамена да се удрят и погледнато реално няма смисъл !!! Нека колкото се може повече Honda фенове от форума се изкефят, аз най-много това искам... къде,какво,защо, как няма значение... най-голямото удовлетворение ще изпитам, когато си чуя песента от на някой непознат в колата, случайно из града..... това искам, не ми трябва друго:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я чуеш, ще я чуеш... в това бъди сигурен :punk:Според мен ще е по-добре да я чуеш, че я слушат и в други коли, а не само в хонди :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я пуснеш, веднага си я качам на едно самостоятолно СД и се слуша нон-стоп в колата и цял Добрич ще я чуе, гаранция давам! Иначе клипчето кърти, текста и той! :punk: Еваала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...така както аз се кефя примерно на ей това

където просто във втория ред на песента се споменава civic и толкова...натам нищо не разбирам (нищо, че е на английски)...все пак разбрах, че това е комплимент и неговия кадилак е нисък като Honda Civic...
То к'во да му разбереш като цялото е на жаргон. Все едно някой ци.. ъ-ъ-ъ, извинете, ром, да изпее нещо и хамериканец, учил книжовен български да му разбере нещо. Поросто ня'а шанс според мен. :punk:

I got my Lac sitting low, like a Honda Civic Hundred sack of that dro, got a G lifted And the way I work the grain, gotta be gifted Dipping, in and out of traffic swiftly Tipsy, off drank but no beers here I got a tre, and a twenty ounce root beer Muddy, like a motherf**king hog pen Banging Pac "Makaveli", play that number eight again Time go by, puffing on high I'm feeling too fly, and that ain't even high See I's a gangsta nigga, I shoot or shank a nigga But it's some'ing about them swangas, that'll change a nigga Have you chunking the deuce up, to a stranger nigga You shining harder than a bitch, he don't blame you nigga Who could blame you nigga, you doing the damn thang Staying true to the game, you deserve to swang

Целият текст е тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да направя така, че в youtube всички чужденци, които по един или по друг начин попаднат на проекта при наличието на думите от текста, които се разбират интернационално (honda,civic,accord,prelude и тн.)

Направо пускаите проекта по The voice голям кеф ще е ако го видя там ... :punk: Поздрвления Брат .... Песента направо е скандална ..... :lol:
Благодаря :lol: попитах, но има много пречки... и в Сити и във Войса... трябва няколко супер сериозни рамена да се удрят и погледнато реално няма смисъл !!! Нека колкото се може повече Honda фенове от форума се изкефят, аз най-много това искам... къде,какво,защо, как няма значение... най-голямото удовлетворение ще изпитам, когато си чуя песента от на някой непознат в колата, случайно из града..... това искам, не ми трябва друго:lol:
Еми няма начин да не чуеш брат лично аз съм си качил клипа на телефона отделно песента и в колата по цял ден си я връткам ... Респект към това което правиш :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с песента? Нали тази вечер щеше да излиза ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати раотата... настръхнах целия... евала момчета!!!:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на всички...

 

Публикувано изображение

 

Download: http://provideoz.com

Ето за това сиговорехме :music::punk: :punk: СУПЕР !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудница наистина. Браво!!!А някой може ли да ме насочи към линк за сваляне? В саундтраци не я намирам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф Кеф :music:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е точния линк - заповядай !http://www.4shared.com/audio/S2_dcxPR/Thug...i__prodJo_.html

Много благодаря колега!!!! От утре ще промотирам песничката на всички възможни места:music:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...