Jump to content
Bucket

Опасен шофьор с Хонда

Recommended Posts

Тъпири много. Жалкото е, че се качиха на марка автомобили, която се ползва от интелигентни хора.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупаци и комплексари има с всяка марка.И на мен не ми е приятно, когато виждам да правят малоумни изпълнения с Хонда.За жалост, не зависи от нас, пазете се и умната!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам колегата и знам за какво говори.

 

Ще ползвам темата да споделя и аз по-лека случка, но при други обстоятелства не се знае...карайки си към Панчарево по Самомовско, от караулката, около ГТП пункта сив Мерцедес Е клас се беше залепил зад мен, в следващия момент ме изпреварваше с мръсна газ почти ламарина до ламарина, на 15м. по-нагоре имаше и пешеходна, минавайки през локви (които се оказаха дупки) с парчета оронен асфалт, които се удряха и подскачаха (не знам как се получи) в предното стъкло. Тук отново се показва, нетолерантността, агресията, комплексите, липсата на мисъл, живеенето за мига, абсолютна липса на отговорност към възможните последствия.

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е, че такива хора са нагли. Мислят си, че като карат голяма кола, скъпа, черна в повечето случаи, начи непременно те са с предимство в живота.Такива хора не винаги и знаят правилата и няма и да се замислят к'во да направят в конкретния случай. Правят цигании и не можеш да им кажеш нищо.

Още по-лошо е голяма кола(джип) и вътре "амбицирана жена". Нито ще знае, че колата има мигач, нито ше се огледа дали може просто си прави това, което си иска. Ама айде, че само като пиша и се изнервям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като видя такива копеленца комплексарски да ми се орлят отзад, минавам по  плътно в дясно и му сигнализирам с мигача да ме изпреварва, нека си трошат главите, аз си правя фъна само на писта, имаме една близост до София в гр.Бухово, иначе на пътя съм по  зле и от пенсионер ха ха ха ха

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста голфаджии по душа се возят вече на ХОНДА! :whistle:

Пропуснете ги, те винаги са първи! :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да си кривим душите, Сивика е новия Голф и това е факт!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...