Jump to content
nonamed

Амортисьори, климатик, ИТБ, и много други

Recommended Posts

Поради това, че скоро се налага да се разделям скоро с любимата си четвърта генерация, пускам за продажба малко части, и 

няма да ми бъдат нужни. Някои от тях са събирани до последно,  други са свалени поради промяната в плановете, трети са ми 

останали от операциите по колата.

Компромиси с качеството не съм правил - така че всичко е работещо без забележки.

 

Засега това са:

 

1. Амотрисьори стокови предни и задни за 4-та генерация (стават и на 5-та и ЦРХ) - 4 броя, заедно с пружини, болтчета, 

тампони, вилици и т.н. 

В много добро състояние. Взех ги от колега за мен, но няма да ми трябват. 

Цена - 90 лв. за четирите.

 

2. Климатик за 4-та генерация/ЦРХ/Шатъл/Кончерто.

Климатикът е ДИАВИА - афтърмаркет специално за 4-та/ЦРХ/Кончерто, доста по-добър от стоковия, с по-добър изпарител, двустепенен вентилатор и ТРВ, и т.н. 

ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ - липсва само бутона за старт, сложил съм друг. В момента още е на моята кола - може да се пробва и да се види как работи. 

Ретрофитнат за Р134. С комплект резервни о-пръстени за безпроблемен монтаж.

Цена - 220 лв.

 

3. ITB с всмукателен колектор/фланец за едновалова Д-серия.

ИТБ-то е в много добро състояние, иска само почистване за монтаж. Дроселите са от ЦБР 929РР. С ХОНДОВСКИ тпс - идеален, разпознава се от хондовските ОБД0 и ОБД1 ЕКУ-та. Рейка с инжектори (в момента е със 130цц, но в същите гнезда могат да се сложат и стоковите), жило за наместване на празния ход. Фланецът и тръбите са правени за едновалова Д-серия. Колата ОЗВЕРЯВА с тях (за светнатите в тунинга е ясно за какво става въпрос).

Цена - 100 лв. всичко.

 

4. Спирачни апарати предни от 5-та генерация за 240мм дискове, 2 броя, ляв и десен. 

Без луфтове. Със здрави маркучи, уплътнения и маншони. Искат само раздвижване поради дългото стояне.

Цена - по 20 лв. за всеки.

 

5. Амортисьор за багажник за 4-та генерация. 

1 бр. десен. Чисто нов - така и не стигна до колата.

Цена - 25 лв.

 

6. Механична кормилна рейка за Сивик 4/ ЦРХ. 

В отлично състояние. Без луфтове. Със здрава дясна втулка (доста ценна и дефицитна).

Цена - 50 лв.

 

7. Втулка за механична рейка за Сивик 4/ ЦРХ.

Чисто нова, купена от Хонда преди 1 седмица. Решава много мистериозни проблеми от типа "колата тропа" ;)

Цена - 25 лв.

 

8. Чисто нов вътрешен кормилен накрайник За Сивик 4/ ЦРХ.

Още е в кутията, с пакетчето грес. Цена - 15 лв.

 

9. Капак за клапани - Д16Z2.

Останал ми е от Шатъла. Иска боя.

Цена - 15 лв.

 

10. Картер за едновалова Д-серия (без 4х4).

Става за всички Д-двигатели (до Д16, за Д17 не съм сигурен). Без вдлъбнатини и побитости.

Цена - 25 лв.

 

11. Носач преден десен за 4-та/ЦРХ.

Със здрави втулки. Цена - 20 лв.

 

12. Делко ОБД1 от Д16Y3.

В перфектно състояние, без течове на масло. Д16У3 е идентичен на А6, делкото е обаче е с ОБД1 букса (което е лесно за преправка).

Върви в комплект с добри кабели за свещи.

Цена - 60 лв.

 

13. Олекотена шайба за колянов вал - Д серия.

Стокова от Д13-ка и идеална за олекотяване - с ролка само за пистов ремък на алтернатора, без допълнителните за хидравликата и климатика

Цена - 20 лв.

 

14. ЕКУ от Д13Б2.

Ако на някой му трябва - 15 лв.

 

15. Стойка за компресор за климатик - Д серия.

Остана ми след като и свалих обтегача. Цена - 15 лв.

 

16. Стъкла за предни врати за 4-та генерация - бели, ляво и дясно.

По 20 лв. броя.

 

17. Вътрешни тела от климатик - за 5-та генерация / Дел Сол, 2 броя.

В отлично състояние, с датчиците. Цена  -  по договаряне.

 

Часовници за Сивик 4 / Рекс - работещи - 3 броя, 4 добри зимни гуми Вредещайн 14-ки, конзоли-барче, рейка с управляващите ДВГ-то клапани за Д16А6, въздуховод входящ към филтърната кутия за 4-та, маслоуловител, резисторна кутия - Д серия за нискоомни инжектори,  и още много всякакви неща... - на символични цени, или подарък към нещо друго. По-нататък ще пускам и още неща.

.....

 

 

Всички части с в София. Снимки можете да видите тук - http://nonamed74.snimka.bg/automobiles/honda.880711

Ако някой си хареса нещо, за цената можем да се разберем. 

 

За контакти - лични съобщения или 0898855900, Пламен. Понякога съм доста зает и не винаги вдигам телефона, така че по-добре 

- на ЛС. 

Редактирано от nonamed

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)ъп.

Корекция на цената на амортисьорите - 80 лв. е за 4-те, или 40 предни и 40 задни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени:

 

3. ITB с всмукателен колектор / фланец...

17. Вътрешни тела от климатик... - и двете.

 

Остават:

 

1. Амотрисьори стокови предни и задни за 4-та генерация (стават и на 5-та и ЦРХ) - 4 броя, заедно с пружини, болтчета, 
тампони, вилици и т.н. 
В много добро състояние. Взех ги от колега за мен, но няма да ми трябват. 
Цена - 80 лв. за четирите, или по 40 лв. - двойка предни и двойка задни.
 
2. Климатик за 4-та генерация/ЦРХ/Шатъл/Кончерто.
Климатикът е ДИАВИА - афтърмаркет специално за 4-та/ЦРХ/Кончерто, доста по-добър от стоковия, с по-добър изпарител, двустепененвентилатор и ТРВ, и т.н. ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ - липсва само бутона за старт, сложил съм друг. В момента още е на моята кола - може да се пробва и да се види как работи. Ретрофитнат за Р134. С комплект резервни о-пръстени за безпроблемен монтаж.
Цена - 220 лв.
 
4. Спирачни апарати предни от 5-та генерация за 240мм дискове, 2 броя, ляв и десен. 
Без луфтове. Със здрави маркучи, уплътнения и маншони. Искат само раздвижване поради дългото стояне.
Цена - по 20 лв. за всеки.
 
5. Амортисьор за багажник за 4-та генерация. 
1 бр. десен. Чисто нов - така и не стигна до колата.
Цена - 25 лв.
 
6. Механична кормилна рейка за Сивик 4/ ЦРХ. 
В отлично състояние. Без луфтове. Със здрава дясна втулка (доста ценна и дефицитна).
Цена - 50 лв.
 
7. Втулка за механична рейка за Сивик 4/ ЦРХ.
Чисто нова, купена от Хонда преди 1 седмица. Решава много мистериозни проблеми от типа "колата тропа"  ;)
Цена - 25 лв.
 
8. Чисто нов вътрешен кормилен накрайник За Сивик 4/ ЦРХ.
Още е в кутията, с пакетчето грес. Цена - 15 лв.
 
9. Капак за клапани - Д16Z2.
Останал ми е от Шатъла. Иска боя.
Цена - 15 лв.
 
10. Картер за едновалова Д-серия (без 4х4).
Става за всички Д-двигатели (до Д16, за Д17 не съм сигурен). Без вдлъбнатини и побитости.
Цена - 25 лв.
 
11. Носач преден десен за 4-та/ЦРХ.
Със здрави втулки. Цена - 20 лв.
 
12. Делко ОБД1 от Д16Y3.
В перфектно състояние, без течове на масло. Д16У3 е идентичен на А6, делкото е обаче е с ОБД1 букса (което е лесно за преправка).
Върви в комплект с добри кабели за свещи.
Цена - 60 лв.
 
13. Олекотена шайба за колянов вал - Д серия.
Стокова от Д13-ка и идеална за олекотяване - с ролка само за пистов ремък на алтернатора, без допълнителните за хидравликата и климатика
Цена - 20 лв.
 
14. ЕКУ от Д13Б2.
Ако на някой му трябва - 15 лв.
 
15. Стойка за компресор за климатик - Д серия.
Остана ми след като и свалих обтегача. Цена - 15 лв.
 
16. Стъкла за предни врати за 4-та генерация - бели, ляво и дясно.
По 20 лв. броя.
 
Часовници за Сивик 4 / Рекс - работещи - 3 броя, 4 добри зимни гуми Вредещайн 14-ки, конзоли-барче, рейка с управляващите ДВГ-то клапани за Д16А6, въздуховод входящ към филтърната кутия за 4-та, маслоуловител, резисторна кутия - Д серия за нискоомни инжектори,  и още много всякакви неща... - на символични цени, или подарък към нещо друго. По-нататък ще пускам и още неща.
.....
 
Ако някой си хареса нещо, за цената можем да се разберем. 
За контакти - лични съобщения или 0898855900, Пламен. Понякога съм доста зает и не винаги вдигам телефона, така че по-добре 
- на ЛС. 
Редактирано от nonamed

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Продадени: ITB, изпарителите за климатик, носач преден десен, стойката за компресор.

Останали:

 

1. Амотрисьори стокови предни и задни за 4-та генерация (стават и на 5-та и ЦРХ) - 4 броя, заедно с пружини, болтчета, 

тампони, вилици и т.н. В много добро състояние - 70 лв. всичко или по 35 лв. - двойка предни и двойка задни.

 

2. Климатик за 4-та генерация/ЦРХ/Шатъл/Кончерто.

Климатикът е ДИАВИА - афтърмаркет специално за 4-та/ЦРХ/Кончерто, доста по-добър от стоковия, ретрофитнат за Р134 - 220 лв.

 

4. Спирачни апарати предни от 5-та генерация за 240мм дискове, 2 броя, ляв и десен - по 20 лв.

 

5. Амортисьор за багажник за 4-та генерация. 1 бр.  чисто нов - 25 лв.

 

6. Механична кормилна рейка за Сивик 4/ ЦРХ. В отлично състояние - 40 лв.

 

7. Втулка за механична рейка за Сивик 4/ ЦРХ. Чисто нова, купена от Хонда - 25 лв.

 

8. Вътрешен кормилен накрайник За Сивик 4/ ЦРХ -още е в кутията, с пакетчето грес - 15 лв.

 

9. Капак за клапани - Д16Z2 - 15 лв.

 

10. Картер от Д16Z2 за Д-серия (без 4х4) - 25 лв.

 

12. Делко от D16Y3 в комплект с добри кабели за свещи - 50 лв.

 

13. Олекотена шайба за колянов вал - Д серия - с ролка само за пистов ремък на алтернатора - 20 лв.

 

14. ЕКУ от Д13Б2 - 15 лв.

 

16. Стъкла за предни врати за 4-та генерация - бели, ляво и дясно, по 20 лв. броя.

 

Часовници за Сивик 4 / Рекс - работещи - 2 броя, 4 добри зимни гуми Вредещайн 14-ки, конзоли-барче, рейка с управляващите ДВГ-то клапани за Д16А6въздуховод входящ към филтърната кутия за 4-та, маслоуловител, резисторна кутия - Д серия за нискоомни инжектори,  и още много всякакви неща... - на символични цени, или подарък към нещо друго. По-нататък ще пускам и още неща.

.....

 

Снимки има в линка горе. Ако някой си хареса нещо, за цената ще се споразумеем, 0898855900, Пламен. Понякога съм доста зает и не винаги вдигам телефона, така че по-добре - на ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Останали:

 

- спирачни апарати предни от 5-та генерация за 240мм дискове, 2 броя, ляв и десен - по 20 лв.

- амортисьор за багажник за 4-та генерациял, нов - 25 лв.

- механична кормилна рейка за Сивик 4/ ЦРХ. В отлично състояние - 40 лв.

- втулка за механична рейка за Сивик 4/ ЦРХ. Чисто нова, купена от Хонда - 25 лв.

- вътрешен кормилен накрайник за Сивик 4/ ЦРХ, чисто нов - 15 лв.

- капак за клапани - Д16Z2 - 15 лв.

- картер от Д16Z2 за Д-серия (без 4х4) - 25 лв.

- делко от D16Y3 в комплект с добри кабели за свещи - 50 лв. Става без преправки и за D15B7 D14A2 D16A7 (след 1992 г., ОБД1) и др.

- лека шайба за колянов вал - Д серия - с ролка само за пистов ремък на алтернатора - 20 лв.

- стъкла за предни врати за 4-та генерация - бели, ляво и дясно - по 20 лв.

- габарит десен за Сивик 4 90-91 г. нов - 10 лв.

 

Часовници за Сивик 4 / Рекс - работещи - 2 броя, конзоли-барче 4 генерация Сивик,  резисторна кутия - Д серия за нискоомни инжектори, ... - на символични цени, или подарък към нещо друго. .....

 

Снимки има в линка горе. Ако някой си хареса нещо, за цената ще се споразумеем, 0898855900, Пламен. Понякога съм доста зает и не винаги вдигам телефона, така че по-добре - на ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Останали:
 
- спирачни апарати предни от 5-та генерация за 240мм дискове, 2 броя, ляв и десен - по 20 лв.
- амортисьор за багажник за 4-та генерациял, нов - 25 лв.
- втулка за механична рейка за Сивик 4/ ЦРХ. Чисто нова, купена от Хонда - 25 лв.
- вътрешен кормилен накрайник за Сивик 4/ ЦРХ, чисто нов - 15 лв.
- капак за клапани - Д16Z2 - 15 лв.
- картер от Д16Z2 за Д-серия (без 4х4) - 25 лв.
- делко от D16Y3 в комплект с добри кабели за свещи - 50 лв. Става без преправки и за D15B7 D14A2 D16A7 (след 1992 г., ОБД1) и др.
- лека шайба за колянов вал - Д серия - с ролка само за пистов ремък на алтернатора - 20 лв.
- стъкла за предни врати за 4-та генерация - бели, ляво и дясно - по 20 лв.
- габарит десен за Сивик 4 90-91 г. нов - 10 лв.
 
Часовници за Сивик 4 / Рекс - работещи - 2 броя, конзоли-барче 4 генерация Сивик,  резисторна кутия - Д серия за нискоомни инжектори, ... - подарък към нещо друго. .....
 
Добавям - два вътрешни стопа за Сивик Шатъл 2 ген., в отлично състояние - по 15 лв.
- спойлер пета врете за Шатъл - 30 лв.
- облицовка колона средна дясна за Шатъл - подарък
 
Облицовка
 
Снимки има в линка горе. Ако някой си хареса нещо, за цената ще се споразумеем, 0898855900, Пламен. Понякога съм доста зает и не винаги вдигам телефона, така че по-добре - на ЛС.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 
Последни останали дреболии: 
 
- спирачни апарати предни от 5-та генерация за 240мм дискове, 2 броя, ляв и десен - по 20 лв.
- амортисьорче за багажник за 4-та генерация, чисто ново - 20 лв.
- капак за клапани - Д16Z2 - 15 лв.
- лека шайба за колянов вал - Д серия - само за ремък на алтернатора, без пистите за серво и климатик  - 20 лв.
- стъкла за предни врати за 4-та генерация - бели, ляво и дясно - по 20 лв.
- габарит десен за Сивик 4 90-91 г. нов - 10 лв.
- спойлер пета врата за Шатъл - 30 лв.
- облицовка колона средна дясна за Сивик Шатъл 88-95та - подарък
- вътрешни стопове за Сивик Шатъл 88-95та - ляв и десен, напълно здрави - по 10 лв. всеки
 
 
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Примоция:
 
- спирачни апарати предни от 5-та генерация за 240мм дискове, 2 броя, ляв и десен - по 1 499 ст.
- амортисьор за багажник за 4-та генерациял, нов - 2 500 ст.
- капак за клапани - Д16Z2 - 1 500 ст.
- габарит преден десен за Сивик 4 90-91 г. нов - 1 000 ст.
- спойлер пета врата за Сивик Шатъл 88-95 - 3 000 ст.
- вътрешни стопове за Сивик Шатъл - ляв и десен, по ...10 ЛЕВА. ;)
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...