Jump to content
Монката

Крушки за таблото неоткриваеми Пловдив

Recommended Posts

Срава въпрос за крушлетата за осветлението на километража, помагайте колеги обиколих 10-тина магазина в Пловдив два от който за японски автомобили и няма и няма :huh: били някакъв среден размер,имат по-малки,по-големи,но не и като мойте.Някой ако знае от къде мога да намеря нека пише,благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кажи за кои крушки става въпрос точно ? Във Вики ват отиде ли ? По миналата седмица ги смених всичките , заедно с вложките , защото за едни дебели нямаха такива крушки , но ги замених ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега иди в Кузмов електроникс. Има на централна гара на, до понеделник пазара, и един в кичука ама за него незнам дали го има вече... Има бели, червени, зелени, сини, каквото ти хрумне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И във Вики Ват бях днес и там ми казаха " Ааа тези са от средните нямаме такива може и да не намериш никъде иди в някоя автоморга" :blink: :blink: А фасонките са големички пише Тошиба на тях, незнам дали могат да се сменят с по-малките където ги има на всякъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Кузмов не се бях сетил колега ще погледна там,май само там несъм проверил.Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямат крушки слагай диоди в фасунките ;) имат и по ниска консумация :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка за коя точно става въпрос ;) Във Викиват и аз като бях нямаха като моите , но имат заместител , който пасва идеално :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Кузмов има аз от там ги взех мойте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и в Кузмов бях днес и там няма крушлета като за мен,предлагат ми да ги заменя с диоди,ама то така ще трябва да ги сменя всички плюс тези на парното,защото ще стане разлика в осветлението,а аз такава неискам,събирам още предложения къде мога да намеря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега можеш да погледнеш и срещу старческия дом на коматевско шосе - Автоспринт, но ако си купуваш диоди си купи от по-хубавите, защото ще сменяш през ден по някой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В OMV но там са по 4.19 лева за 2 бр :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До автомивката на Румекс има магазин "4x4" за дребни чаркълъци .Оттам съм взимал , но за други коли и преди време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка на крушката която търсиш.Поръчвал съм си от общата поръчка на ОЕМ части от САЩ и имам една две в запас ако изобщо става въпрос за такава.Имам и едно табло за части и по него има някоя крушка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в магазина до автомивката няма колега на всякъде обиколих вече и няма никъде,в последния магазин ми казаха да ходя в Бултрако,ще проверя и там,до колкото разбрах аз тези крушки са три размера,малките като на CHECK лампата примерно,средната като моята където я няма никъде и голяма като за габарита, ще видя тея дни да снимам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хора които имат желание да ти помогнат , но така и не постваш снимки на това какво търсиш !!! Във Викиват намерих заместител и имаше всички видове крушки по таблото ми !!! Успех все пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега май не си прочел моя пост - ако си решил да дадеш пари колкото за едно цяло табло отивай смело в Бултрако

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде сега запали колата и иди до Киров-Боша и ако и там не намериш ела при мен да ти дам някоя кружка! 0888 657 032--Тодор!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,взимах такива крушлета от Мосю Бриколаж. На мен ми гори няколко пъти тази на пепелника. Имат доста такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И в Киров няма колега проверил съм отдавна там:) ,твойте който ги имаш излишни, нови ли са?

Редактирано от Монката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли от къде да си намеря бели диодни крушки за таблото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами аз видях в Кузмов (ако си от Пловдив де) направо с фасунгите 1.80 лв./бр.

Редактирано от Монката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега миналата седмица преминах през същото след като обиколих доста магазини в пловдив накрая си взех от вики вата 1.2V малко са по тясни но цокала е същия и стават на фасонката светна и всичко е ок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също сложих такива колега,но светят много-слабо,защото оригиналните са 1.2W, а оригиналните 2W,продължавам с търсенето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо въобще се занимавате с крушки, вместо да си сложите диодна лента и да забравите за горенето на крушки и неравномерното светене?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Уф, е...и крушките, е..бати сватбата :D Щракни я пак без да е във фасунката и да мина до кварталния ни магазин в Перник по 20-25ст са по спомен :D Купувам ви 50 бр да си имате и ви ги пускам с наложен платеж. :cool: п.п.По сайтовете за електроника и за осветителни тела гледахте ли?

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срава въпрос за крушлетата за осветлението на километража, помагайте колеги обиколих 10-тина магазина в Пловдив два от който за японски автомобили и няма и няма :huh: били някакъв среден размер,имат по-малки,по-големи,но не и като мойте.Някой ако знае от къде мога да намеря нека пише,благодаря

Колега виж какви крушки си поръчах и дойдоха де ако са същите http://www.dealextreme.com/p/1-12w-car-instrument-yellow-light-bulbs-for-honda-nissan-mitsubishi-toyota-black-5-pack-47998

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно да питам някои от колегите в пловдив откри въпростна крушка?Искам да сменя крушката на лампичката за резерва а не ми се обикаля из града с разглобено табло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...