Jump to content
kras3n

Радар детектор

Recommended Posts

Искам да попитам,някой ако има такъв радар или разбира от радари,да ми каже,кое точно да гледам,как да разбера кога пищи за "патрулка" и кога за други глупости,и има ли някакви настройки освен "градски" и "магистрален" режим.Модела е този ТУК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам,някой ако има такъв радар или разбира от радари,да ми каже,кое точно да гледам,как да разбера кога пищи за "патрулка" и кога за други глупости,и има ли някакви настройки освен "градски" и "магистрален" режим.Модела е този ТУК.

Ако вземе да ти святка и пищи "X" внимаваш, всичко друго не ти върши работа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то е ебахти ужаса през 2 секунди нещо пищи дори в мола в подземния паркинг,пред вкъщи,и къде ли още не!И до сега по цял ден ми пищи пък един път не видях куки....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще свикнеш да разпознаваш фалшивите сигнали. За момента най често ще срещаш "К" сигнала около бензиностанции и големи магазини, повечето от новите камери в патрулките ще ги хващаш на "Ка" а по-старите „Х“ диапазона, стационарните все още ми са под въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е объркващо.Днеска имаше патрулка и ми я показа като "Х",сега докато се прибера няма и 2 км. ми светна поне 5 пъти това "Х" и нищо нямаше...???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Избягвай да го държиш на режим магистрала в градски условия, освен ако не си на някое околовръстно.2. Имай в предвид, че радара засича на 360 градуса.3. Полицаите обичат да държат радарите изключени и в момента в който ги приближиш "Х", правили са ми го този номер и добре, че нямаше кола зад мен4. В градски условия ако ти се появи "Х" или "Ка" и задържи повече от 7/8 секунди и скалата започне да се пълни (ако има), бъди сигурен, че "те са някъде там". ;) Горе-долу това са ми наблюденията при експлоатация от 4 години насам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам няма ли някакви настройки ??Аз карам на градски режим,обаче ми пропищя главата с него по цял ден бип бип бип....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам Кобра от 4 години малко по ефтина но ми е спестила мнооого пари до сега . Както каза колегата ще свикнеш да познаваш фалшивите сигнали от истинските :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A защо не пробваш да ги получиш от официалният сайт на производителя - cobra.com - търсиш за твоят модел сервизно ръководство или инструкция за експлоатация ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой познат имаше радар-детектор за около 400 лв. (незнам марка и модел) - ама сподели, че пак си е отнесъл АКТ-а :lol:Каза: "Карам си, нищо не пищи, минавам покрай полицейска кола (малко по-бързо), спирам и отивам да питам - и служителя (понеже не повярвах) направо ми показа снимката със скоростта :О Факт !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се получава когато полицайте те стрелнат с радара за секунда и на теб вътре вопще не ти отчита, че са те засякли (това със стрелкането е практика на Търновските куки, така, че внимавайте когато минавате през старата столица  :lol: ) Просто разчиташ да има кола пред теб или радара на полицията да е включен постояно.  :)

 

Въпреки някои недостатаци мога смело да заявя, че много пъте ми е спасявал от актове.  :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само в Търново е така и тука в Кз е така!Няма радар-детектор,който да хваща радара,ако е в режим Н,стрелкането демек....КАРАЙТЕ В ОГРАНИЧЕНИЯТА,НЕ РАЗЧИТАЙТЕ НА ХИТРИНИ,ЩОТО ИЗЛИЗА СКЪПО....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го държат в режим "стрелкане" а в режим OFF, питал съм ги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, тоя "POP" режим на кобрата за какво е? Не е ли точно за "стрелкането"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да имаше такива радари в България да! На POP хващах (в момента е изключен) най-вече други радар детектори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се хващат други, при положение, че са пасивни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да са " пасивни" - имат излъчване . Ще ти го демонстрирам на седмичната - моят също "мяка" на голям брой други радар-детектори ...... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано си нямам и на идея! На старата Кобра се засичаха на "Кu" а на новата "POP". Последния път беше с един пасат, всеки път когато го приближа моя надаваше вой, и на един светофар му го видях от лявата страна на волана с един голям син дисплей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не мога да му разбера сериозно!Пищи постоянно за растояние от 4 км пищи над 20 пъти,а полиция никъде??????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на това нещо правилния градски режим е OFF :D И аз съм имал подобни машинки и в града могат да ти изкарат нервичките. Или да си го държиш без звук и като мига да имаш просто едно на ум. И без това във Варна са ясни местата където дебнат катаджиите, да не говорим че в този трафик е трудно да караш с превишена скорост. А иначе за извънградско е друга работа, пищи доста по-малко и ще познава отвреме навреме. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На POP хващах (в момента е изключен) най-вече други радар детектори.

A аз ги хващам на VG2 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна между 2-та мола,има камера за засичане с колко караш,и на нея пищи ужасно.Явно това трябва да е истинския сигнал за полиция с пуснат радар.Иначе постоянно си пищи в града,през 30 сек пищи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :D аз май не съм много много за този форум, но наистина имам нужда от помощ :thumbs1: Току що се обзаведох с COBRA 9965. В общи линии списъка с това какво хваща е дълъг 5 страници, и като го включих... познайте... НИЩО :D (освен вратите на бензиностанциите). Минах два пъти покрай караулката на Враждебна, два пъти покрай някакви куки с ясно видим радар... и НИЩО.... предполагам че самия радар работи като цяло, защото поне вратите на бензиностанциите ги хваща, ама аз искам и милите "душички" да ги засича. Пича, които ми го достави каза, че му трябвало около седмица за да си настрои честотите... така ли е и с вашите радари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се самонастрои да хваща? Това е нещо ново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно и откровено, между колеги Хондаджии - ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ това "чудо" - радар детектора (най-вече Кобра) ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=GH48Of5AmRYhttp://www.youtube.com/watch?v=WspC3laWVuE&feature=relatedПреценете си кой си заслужава най-много! Редактирано от Doomwisher

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


До сега съм използвал две марки:

Кобра струваше към 400лв от МЕТРО:
пълен шит както каза колегата само свири кат луда и никва работа не върши
без нея карам доста по спокойно а има 12-банда сумати настройки к'во ли не пробвах,
то за да си настроиш компаса се изисква висше па камоли да стаа за нещо като цяло :)


Другата така и не я запомних вградена е в тавана, уникална е няма
никви настройки супер стара е но до сега веднъж не ме излъгала и винаги
се обажда за гадните коп'лета: "И ся ко ша праим" :P))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...