Jump to content
Magnum

Вовата и Боби - Хаджи Димитър, София

Recommended Posts

Колеги,

 

Искам да ви предупредя от сервиза на Боби и Владо (известен като Вовата) в Хаджи Димитър. Преди работеха на пресечка на Симеон, сега са в Хаджи Димитър, на ъгъла на Ильо Войвода и Мамарчев.

 

Извинявам се за дългия роман, който няма търпение и излишно време да прочете всичко, вижте поне последния параграф, и си направете сами изводите за тях.

 

 

По принцип работят добре, и въпреки че постоянно ми вземат все повече и повече, доскоро бях доволен, и си плащах. Случвало се е и преди нещо да претупат или забравят, но досега са се отнасяли коректно с мен, и са си оправяли бакиите.

 

Препоръчвал съм ги и на приятели, въпреки че един от тях, хондаджия, ме предупреди да не ходя повече при тях - не бяха му стегнали болта на тампона на двигателя, и едвам се прибрал. При смяната на маслото му налели поне половин литър над МАХ.

Но човек докато не се опари, не вярва на други хора.

 

Ето и цялата история:

 

Около нова година се бях запалил да си купувам друга кола, и стигнах до обявата на колегатa REDPOWER за черния CRX (оригиналната обява е изтрита, не знам защо)

Колата очевидно имаше какво да се прави, и колегата REDPOWER беше коректен да ми съобщи за повечето и проблеми още преди да я купя.

Но цената беше добра, и реших да вляза във филма.

 

Основния проблем на колата беше във скоростите - работеха перфектно, включваха много леко и точно, но виеха лагери.

Закарах колата при Владо, да я огледа основно, и да каже колко ще струва ремонта.

Огледа я Владо, и сега си обяснявам защо се усмихна като доволен мишок : "Тази кола ще ни храни няколко месеца поне"

Питах го дали могат да се оправят скоростите, и колко ще струва. Отговора беше, че се сменят 2-3 лагера, и ще стане като нова. Цената, която обяви тогава, пред продавача, беше 250лв за ремонт на скоростите.

Направих си сметката, че цената ме устройва, купих колата, и още същата седмица беше при тях за ремонт.

Диагнозата беше правилна - 2 лагера на диференциала, които намерихме в близкия магазин за лагери, и малкото лагерче на първичния вал, което е странни размери, и единствено в Хонда го има.

Поръчах го в Бултрако, и след седмица лагерчето дойде. Купих и 2л MTF масло за скоростите, също от Хонда.

Между другото, се притесних, че колата стои при тях и им пречи - за това им казах, когато нямат работа, да погледнат и спирачките, и да обслужат двигателя - ремък, масло, нормално обслужване. Задните спирачки почти не работеха, дисковете бяха ръждясали.

Занесох им накладки, спирачна течност. Шлайфаха дисковете, раздвижиха апаратите (и предните).

 

Дойде лагерчето, сглобиха кутията за норматив, и на следващия ден рекса беше на пътя.

Цената за ремонт на скоростите далеч не се оказа 250лв, колкото ми беше съобщено в началото, а 400лв. Причината за това е, че трябвало 2 пъти да качват и свалят скоростите, защото сме чакали части много време от Хонда.

Доста неприятно ми стана, че първо говорим едно, а после излиза друго, и се зачудих как е смятал да направи ремонта за 250лв, който ми съобщи преди това - много ясно, че ще трябват части, и ремонта няма да стане за 1 ден.

Но както и да е, платих си като поп, нищо не казах - важното е рекса да е ОК

 

Скоростите работят пак така добре, както и преди ремонта (което ме притесняваше леко), но нямаше неприятния шум от лагерите. Всичко по скоростите изглеждаше супер, но отзад в ляво нещо тропаше. Особено по паветата. При леко натискане на спирачката, или дръпната ръчна, тропането изчезна.

Вече беше късно вечерта, но звъннах на Владо, и му описах проблема. Диагнозата му по телефона беше "Водачите ти са износени и тропат, карай така и ще дойдеш някой ден да ги видя".

Но тази вечер можеше и да ми е последната - на един ляв завой нещо изтропа яко отзад в ляво, и спирачките изчезнаха. Добре, че бях на прав и широк път, та успях да спра на двигател и по инерция.

Като погледнах в джантата, и задния спирачен апарат висеше. Върнах се назад и събрах и накладките от пътя.

Добре че бях близко до друг сервиз, та успяхме да оправим колата.

Оказа се, че просто са сложили задния апарат, без да го затегнат, и той се саморазвил. Добре, че не е заклинил в джантата, и да се претрепя! Съдбата беше с мен този ден.

Също така проверихме и маслото на двигателя, и се оказа, че е на 1/4 НАД МАХ ... думите на моя приятел бързо се върнаха в главата ми!

 

Както и да е, закачихме спирачките.

В този период вече бях свършил парите - и ремонта по рекса замря за поне месец. Карах си сивика, а рекса чакаше час за тенекеджия, да оправи откачената предна броня и смачкания калник.

Един слънчев ден преди около месец, го изкарах от там, и реших да му направя кръщенето - първото извънградско.

Но след магистралата, около Нова Загора, при изпреварването на една кола, 5та предавка изхърка и излезе. И лоста заклини в това никакво положение, ни напред, ни назад.

Спрях колата, изстина, и 5та излезе. Пробвам на място, и скоростите влизат, без 5та и задна. Тръгвам внимателно, и всичко изглежда ОК, но 4та като влезе, и отпусна съединителя, и излиза сама и хърка на умряло.

 

Забутах рекса при Владо, и влиза отново за ремонт.

След няколко часа ми обяснява по телефона, че муфата на 5та се сцепила, и да търся нова.

Кара ми се какво масло съм бил сложил в скоростите, но се сети, че той го е наливал. Смени темата, защо съм слагал добавки в маслото, скапал съм скоростите. Казвам му, че не съм луд и не пипам вече ремонтирани и идеално работещи скорости.

Маслото било черно, все едно има добавка молибден. Обвиниха Honda MTF, че е фалшиво, че в официалния магазин са ми продали фалшиво масло и какво ли още не - те винаги работели с двигателно масло, и досега такива проблеми не са имали. ОК, както и да е ...

Спешно пускам тема във форума за муфа, но той ми каза, че е намерил, за 100лв. По принцип съм виждал цели скоростни за 100лв да се продават във форума, в момента дори има една за 200, тогава имаше една и за 180лв, но решавам, че по-добре да я направи с части, които той е намерил, и да не ме обвинява после, че съм му дал дефектни части.

Питам го дали няма поражения по скоростната кутия, дали този проблем с 5та не е довел до стружки и частици в скоростите, които да заклинят някъде и да скапят скоростите, дали ще се оправят скоростите или да търся други.

Казва ми, че скоростите са ОК, няма счупено нищо, и до вечерта колата ще е излязла от сервиза.

Следващата сутрин отивам в сервиза, и гледам рекса пак на подемника, и пак свалят скоростите. 4та излизала сама.

Мърморят ми нещо от рода "ти идваш с проблеми в 5та че не включва, ние 5та правим". Мисля си наум "нали ви разказах за 4та, защо мислите, че съм карал на 3та" и т.н., но си спестявам коментарите - за мен най-важното е скоростната да стане.

По обяд ми се обаждат, че лагера, който е до муфата на 5та, трябва да се смени. Омбре имал такъв за 40лв, да го платя ли - казвам, че плащам.

Вечерта отивам със сивика до сервиза - колата е готова.

Обясняват ми, че лагера е бил поставен на обратно (от кого?), че в Германия скоростите са били отваряни (а защо не са сменили и виещия малък лагер?), и че лагера е излязъл, натиснал е 5та, и е изпекъл муфата. Ясно се вижда, как лагера е прегорял където е контактувал с муфата, а муфата е сцепена, и заклинила с външната муфа. Черното в маслото явно е от триенето на лагера и муфата - въпреки че магнита на дъното на скоростите е чист, няма нищо по него, което е добър знак, че няма парчета желязо из маслото.

 

Плащам си частите (160лв, с маслото), и питам Владо колко да му дам за труд.

Тук идва спорния момент.

Гледа ме гузен в краката, и ми казва: "Е, колко да дадеш ... по принцип ремонт на скорости струва 250лв (аааа, нали така, а ми взехте 400 на мен... си мисля аз) ама не знам колко да ти взема"

Ясно е като бял ден, че аз идвам за гаранционен ремонт, по скорости, които те са правили, и се чупят при първото им сериозно използване. Става проблем там, където го е нямало преди да вляза при тях.

Давам му 100лв за труда, и му казвам, че повече не мога да му дам, и Владо ги прибира, и нищо не каза.

Не исках да му казвам, че повече И НЕ ИСКАМ да им дам, и дори според доста мои познати и това им е много, и трябва да си оправят бакиите безплатно - както аз бих направил на тяхното място. Че 650лв за ремонт на скорости е прекалено много, след като ми е обявено 250лв. Че заради него можеше и да се претрепя със спирачките, и почти със сигурност пак е забравил нещо да стегне по скоростите, и от там е тръгнало всичко - но си замълчах, платих си, и си тръгнах.

 

Скоростите пак си работят супер, всички влизат точно и леко. Правя test drive, с пълна газ, без газ - няма шум или неправилна работа.

Мисля си, че много платих, но поне скоростите станаха супер.

 

И точно в този момент чувам някакъв вой. Но докато реагирам, и воя изчезна.

Карам още, изреждам всички предавки, с газ и без газ - нищо.

Но отивам да кажа на Владо, че съм чул нещо обезпокоително, и пак чух този вой от скоростите.

Казвам му, и той каза, че го е чул веднъж, но си помислил, че докато се сработят скоростите, "докато вдигне масло до всякъде" сякаш не се къпят целите скорости в масло.

Не мога да репродуцирам шума, и си тръгвам, с глупавата надежда шума да изчезне.

Много се ядосах, но нищо не мога да направя - не мога да ги накарам да отварят скоростите пак, за шум, който не съществува.

 

Но този шум, съвсем логично не изчезна, а напротив - стана постоянен.

Всеки път на 4та предавка, като карам с газ - леко или на пълна газ, и скоростите вият като правозъба кутия.

На другите предавки няма проблеми никакви, може би еднократно съм чул този шум и на друга предавка, но е било единичен случай, и по-тихо.

 

 

Но 4та си вие постоянно. Връщам газта, спира да вие. Подавам леко газ, и пак вие.

 

Минавам след 2-3 дни през сервиза, и Владо го няма. Казвам на Боби за шума, и той директно ми вика "ами пусни го тоя лост докато караш де!"

Обяснявам му, че не е от това, и чак след това се съгласи да го повозя и да му покажа шума. Шума си беше там, и Боби нищо не можа да каже.

Но почна да ми развива теориите:

"Като искаш всичко да стане както трябва, отиваш в Хонда, и купуваш всички предавки, синхронизатори, муфи и лагери, идваш да ги сменим, и така ще стане. Ти идваш тук да ни мърмориш и искаш да стане най-евтино" (държа да отбележа, че никога не съм казвал, че искам да стане евтино, или не съм се пазарил за обявената ми цена на ремонт - единствено да попитам защо е толкова, какво включва)

 

Както и да е, изслушах му цялото конско, нищо не казах за всичките пари, които съм дал до момента, и че след 4то сваляне на скоростите, още не са ОК. Казах му единствено, че ме е страх да карам така колата, че избягвам 4та да не се спраскат вече златните скорости.

Той ми казва "Карай спокойно, нищо не може да стане" и ме изпрати да си ходя.

 

Сивика ми остана там, и един слънчев ден отивам да го прибера, да не пречи.

Срещнах Боби, и той ми промърмори нещо, но изчезна на някъде.

Тъкмо взех сивика, и гледам и Владо. Разприказвахме се какво може да им има на скоростите, преговори всичките ремонти, които е правил, обясни ми пак всичко от началото до края, разсъждавахме от къде може да идва виенето на 4та.

Казах му, че се притеснявам да карам така, и че едва ли ще издържи дълго с това виене, ще изпече и това масло, и ще сдадат багажа и другите предавки.

Но не сме говорили нищо за пореден ремонт, нито пък за пари.

Тръгвам си от там по живо по здраво.

И след 10 мин. ми звъни Боби, и нервен ми кара по телефона "Ти що си тръгна без да дадеш 100те лева?!? До кога ще ни разиграваш, колко да те чакаме!"

Аз съм като ударен с мокър парцал, питам го за кои 100лв става дума, явно той нещо не е разбрал - аз по принцип общувам основно с Владо, и на него съм и платил. Обяснява ми, че дължа 100лв за ремонта на скоростите. Казвам му, че съм дал 100лв на Владо, и сме се разбрали.

 

А Боби ми вика по телефона:

- Ти колко мислиш, че струва един ремонт на скорости?!?

- Досега ми струва 650лв на мен, и още не са готови. Колко струва един ремонт? - контрирам аз

- Не ме интересува колко си дал досега, последния ти ремонт ти струваше 200лв, ти даде само 100. Владо ти даде ключовете да си ходиш, защото си нямал повече пари да му дадеш - и веднага премина в контраатака, даже не дочака моя отговор - не сме ти за 100те лева, но си изтрий телефона ни, защото ние с цървули не работим! - и ми затвори телефона.

 

Все още не вярвам на ушите си, и си мисля, че нещо не са се разбрали. Връщам се при тях, и те от далече като ме видяха, и почнаха "А, ей го оня цървул, тъкмо за него говорим." и ми подвикват още преди да съм стигнал до тях "Реши все пак да се издължиш, а" и ме гледа като гладно циганче.

Питам Владо какво сме си говорили и какво сме се разбрали за парите, обаче и смени темата, не смее да ме погледне в очите, но повтаря и той на Владо думите, че са ме пуснали да си ходя, въпреки че не съм имал достатъчно пари да си платя ремонта.

Питам го "Защо не ми ги каза тия неща като бях преди 10 мин при теб, защо изобщо не отвори темата за парите, след като съм ти дължал 100лв" но Боби ми софлира на заден фон "абе не сме умрели за твоите 100лв, ние на доверие работим с теб, но ти не заслужаваш. Вземай си ги и се махай от тук"

 

Усещам аз, че Боби го е дострашало (да не кажа домързяло, въпреки че по цял ден се чудят какво да правят, за 3 ходенета там само веднъж съм виждал кола да правят), разбрал е, че трябва пак да отварят скоростите, и че пак ще е за тяхна сметка, и ме контраатакува, за да се скараме и да не ги закачам да си оправят каквото са развалили.

 

Само ги попитах "За вас това ли е ремонт на скорости? За 250лв обявена цена, вече съм дал 650, и след 4то сваляне на скоростите, 4та предавка вие - при това тя не виеше като дойдох при вас - и за всичко това ми искате ОЩЕ 100лв?!?"

В този момент чалгата надделя в душичката им, и започнаха да изригват псувни и обиди, Боби тръгна да ми налита и на бой - но не му стигна смелостта да ми посегне.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ги биеш ли такива, да ги трепеш ли... и аз не знам... и аз съм имал такива подобни случки с преднишните ми коли и си представям как се чувстваш. Заради такива ЛАЙНА не ми се минава покрай сервиз. :):angry: Щях да кажа, като не могат да правят скоростни кутии, да се хванат и само масла да сменят, ама те явно и за това не стават... Естественият подбор ще се погрижи за тия БОКЛУЦИ, но за съжаление много хора още ще се набутат при тия. Пази си нервите и да сме живи и здрави е най-важното. Ще се оправиш - :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли 2-3 приятели да ходите да ги очистите тея кашони?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеееееее,Иво,много си търпелив човече!!!Преди да се погрижи естествения подбор за тия боклуци май трябва някой друг да се погрижи за тях!!!За да не си трошиш ръцете и да се занимаваш с глупости,вземи по културния начин поискай документ за извършения ремонт???Тия плачат за проверка и за защита на потребителя?Говорим за културната страна на нещата.А като оставим настрана боя,трябва да се разнесат по всички форуми(ако правят и коли различни от Хонда).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал колега по горе земи си пусни една молба в данъчното за неиздадена касова бележка и да си им мине данъчна проверка и тогава да видим кой ще даде много повече от тея пари дето са ти зели също така към комисията за защита на правата, там само чакат такива като тез да им се появят от някъде :angry: бахти наглите хора има :cool: аз ако бях на твое място сигурно нямаше да издържа и щеше да има саморазправа с подръчни средства (тръби, железа, дървета и т.н.) :) Дано се оправи колицата защото изглежда невероятно :) (другата ми кола ще е черен CRX)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Единственот нещо с което човек не може да свикне, това е боя...

(народна мъдрост)

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги оставяй тия колега. Чудя ти се на търпението. Постъпил си супер коректно, а те буквално са те прецакали. Не се оставай да ти се качат на главата.Ако решиш, дай да се съберем повече хора и да отидем да ги погледнем и да видим с каква сума ще те компенсират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде да ходим да ти вземем парите .да направим списък.аз съм първи мераклия.1.uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешиш и не четеш, аз бях първи. :cool: Всичко си зависи от Magnum, ако реши отиваме. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 650лв щеше да си вземеш здрава кутия и да ти я сложат в нормален сервиз. Верно си много търпелив и са ти се качили на главата. Да бяха 50лв. майната им ама толкова... и пак да нямаш кола. аз бих събрал няколко човека за наказателна акция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, с насилие нищо не се постига!нито ще оправят насила колата, нито ще върнат парите -- като ги видиш какви са мизерници, няма от къде да извадят пари и да ми върнатняма нужда от наказателен отряд, тях съдбата ги е наказала достатъчнопросто внимавайте като ходите при тях, или при други подобни квартални майсторчета - винаги водете някой за свидетел, и искайте гаранция на всеки от направените ремонти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насилието верно е най-елементарния и първичен подход, ама то такива хора явно от друго и не разбират ... такива не заслужават да бъдат толерантно подминавани, а напротив - наказани, заради простотията им, нахалността и наглостта им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не говори за насилие. Аз мисля да ги убедим с присъствие. Ако те поискат насилие, ще си го получат. Идеята е да стигнем до истината и те да ти говорят с уважението, което заслужаваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в повечето случаи насилието не решава проблема, но при такива нагли типове какъв е другият изход? Всеки греши но да те пуснат с хлабав спирачен апарат... заеби. и с цялата тази наглост... неам думи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С бой и добра дума се постига много повече отколкото само с добра дума :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... "Со кротце, со благо и со малко кьотек...", както са казали предците ни. Аз по принцип не съм конфликтна личност. Дори напротив - все гледам да оправя нещата разумно и го играя умиротворител. Много мразя обаче да ме правят на маймуна. Тогава мога да извърша голяма глупост и за по-малко. Ако бях на мястото на Магнум сигурно вече щях да имам условна по бързото производство за хулиганство и нанасяне на средни телесни повреди. Той явно е по-спокоен и разумен човек от мен.Човече, търси си правата, а ако трябва и бой им уреди (ще се намери кой да помогне). Най-лошото, което можеш да направиш е да ги оставиш с впечатлението, че номера минава. По разумния, или по неразумния начин, но им го покажи - не става така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3. Радко (и аз съм в списъка) Ако решиш все пак наказателна акция,обаждай се и да ходим.Ти си клиент.. Какво направиха те за теб освен,че са ти взели парите??Отиваме и им казваме: Момчета имате 2 варианта:1. Парите обратно2. Скоростите готови (в определен от теб срок)!Така че не се чувствай сам... имаш колеги от форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако всичко е така съм потресен , но не забравяйте всеки има глава на раменете за да разбере , че това е едната гледна точка на нещата! не че не вярвам или нещо от сорта , просто съм убеден , че пък онези хора имат коренно различна гледна точка и ще разкажат друго..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивоо човек защо ходиш при тях и 2мата ги знам особено. Недей!!!! учудвам ти се на нервите и издръжливоста да изтърпиш такова нещо :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да те посъветвам да copy/paste този ферман в тунинг.бг и където се сетиш. Жалко е това което са ти причинили, тука в провинцията 90% са така за съжаление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че бой!Може и е*ане и сръбска музика даже!Аз съм същия като теб.Все си мълча, ръся пари и накрая ти се и***рат ви лицето.Ама до тука беше.Трябва някой да ги вкара в болница за да не продължават да се е*ават с хората :bg:;):rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм така...мълча мълча мълча и накрая някой гризне дръвцето.точно преди 2 седмици един вече го изяде в Пловдив.Затова дай да ходим да ти земем парите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди време имах ено поло за него бая ме деряха , хем е малка бангия, обаче един ден имаше много кръв и зъби на земята :rolleyes: така че бой яко до откат , като не става с думи ;) аман от измамници и такива пишман майстори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо още когато ходихме с теб при тях за оглед ми стана ясно що за стока са само като им видях мизерията в сервиза.Още ти се чудя при условие,че с Омбре се познавате от сто години защо въобще ходи там.Другата седмица най вероятно ще ходя до Германия и ще пробвам да ти взема една кутия и да забравиш за всичко приятелю.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако знаех във какъв филм се набърквам, нямаше да стъпя там ... ама като не разбирам, "колко му е една скоростна кутия"засега ще карам с тази кутия, няма признаци на влошаване, издържа на разходката до Търново и обратно, че и на пистата в Ресен.като реша да я сменям, по-скоро ще сложа Y1 кутия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пасквила на магнумчето е добър. За пубери които не различават волана от резервната гума . Ката жена му която определя дали ремонта е успешен или не . И тогава Иво плаща. Прочетете Другите форуми и вижте какво са му отговорили сериозните клиенти. Не е посмял да отговори на никой. Мести се в друг форум и продължава да лъже.Обвинение 1: Сипали му eдна чeтвърт повече масло. За незнаещите обяснявам. Между минимума и макса при ходата е 800 гр. т.е сипали са 200 гр. повече. Е и? Какво ще стане с 200 гр. повече ? Попитайте който искате монтьор. С тоя проблем занимаваме страната.Обвинение 2: паднал сп.апарат. Може би. Случва се. Питам той обадил ли се е на някой в сервиза ? Аз бих направил такаЕлате , вижте, оправете. Нямаше да му откажат. Все пак 5 г. им е бил клиент. След месец отива в сервиза по друг повод и им казва че му бил паднал апарата. Малко смърди тая работаОбвинение 3 : При първия ремонт - перфектна диагностика, перфектен ремонт. След 6 месеца (??) му гърми друг лагер и жена му ( ???) решава че сервиза е виновен. След оправянето на кутията пак си тръгва доволен и след 10 дена когато трябва да се издължи обяснява че му вие 4-та. Но забележете -отива в сервиза без колата (????). Как бе, нали вие ,отиди да чуят хората ,да си довършат работата. Не ви ли смърди ? Истината е че Иво е една жалка селска душичка на която жена му му е стъпила здраво на врата и той не може да си оправдае похарчените пари за един куп Хонди които изпотроши. И реши да клепе хората по форумите. Той е единствиния който има такова мнение за тоя сервиз. Вижте в другите форуми. Хората си правят състезателните ск. кутии там. Може би все пак това значи нещо. Може да пишете за саморазправа и да коментирате но все пак чуйте и други мнения. Не знам дали хора които имат собствен автосервиз са мизерници,но тия дето нямат 100 лв.да си платят и слушат жените си- сигурно

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, отдавана имам да си го връщам на тези мародери и мърлячи, просто мислех че съм единствен и не ми се занимаваше,имам предложение към вас, утре 19.06.09г. среща на шела на хаджи димитър.Събираме се 500-600 стотин човека отиеваме и ги изриваме тияв съ се сервиза им, писнало ми е от такива пишлемета.Очаквам отговори тук и допълнително ще се разберем в колко часът ще е срещата.Аиде да ги смажеме!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм за, да идем утре и да се позабавляваме с тия бабаити.Само кажи в колко часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обвинение 2: паднал сп.апарат. Може би. Случва се.

Абе ти нормален ли си ?? :D ,,, кво значи случва се да падне спирачен апарат ! Аз карам 16 години ... и все още не ми е падал е бати ... е гати случването !! Дано не се случва на никой !

 

Истината е че Иво е една жалка селска душичка на която жена му му е стъпила здраво на врата

Сори пич ама познавам човека и не ми се връзват определенията ти ! И за да хване да напише толкова дълъг роман , колегата ... явно има причина ! Аре със здраве и по-сериозно отношение към клиентите ... шото сервизи много , животи малко !!

Ама Иво и аз ти се чудя брат ... що не ходиш при Сашо ??!! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

................................................

Прекалено си анонимен за разлика от Магнума, когото повечето тук познават, за да правиш каквито и да било коментари спрямо него........еле пък за жена му!!! Аре къш...............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познават го всички? От форума.Като си пишешете безумия по цяла вечер значи си познавате? Правилен въпрос - зашо не ходи при Омбре? Питайте Омбре. А най -добре е да попитате Омбре и за въпросните хора.Може би ще ви разкаже нещо интересно и различно. Не ходи щото се е усрал май и там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познават го всички? От форума.Като си пишешете безумия по цяла вечер значи си познавате? Правилен въпрос - зашо не ходи при Омбре? Питайте Омбре. А най -добре е да попитате Омбре и за въпросните хора.Може би ще ви разкаже нещо интересно и различно. Не ходи щото се е усрал май и там.

В нашия форум е важно да се легитимираш, може ли да раберем от кое име пишеш ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да и на мен ми е интересно, след като изсипа тонове помия защо го правиш анонимно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно е отдавна тук във форума, от 2г е регистриран, дори и телефона му го има в темите, познава доста народ.....явно лична вражда или има връзка с въпросния сервиз. Но не е редно анонимно да се напада някой, който е легитимен!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анонимен е защото повечето хора са МИШКИ. За това както каза колегата Лари трябва да се съберем повечко хора и да ги навестим тия две невестулки и да ядат големите чурки. Както ние ги ядем така трябва и те един път да ги хапнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета според мен този hondadom е Вовата вие не мислите ли така?Поне на мен така ми се струва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Аве к'ви са тия
За 650 лв се пазаруват 2 скоростни кутии минимум че даже и с монтажа бахти!


Следя темата :thumbs1::D :D :D :D
с кеф шъ додъ да им обръна чиненетата и да им вкарам по една задна скорост!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре де какво стана ше се събираме ли или както винаги сички са много смели ама само в нета ???Намирисва ми на клавиатурни побоиници отново.... :thumbs1:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой ще каже ли нещо?Това форум на хонда ли е?Да не е форум на скинхедс?Омбре, твой форум ли е или е форум на скинхедс?Питате кой съм.Аз съм Вовата.Питайте ме ако имате проблеми.

Редактирано от hondadom

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...