Jump to content
Civic 16v

Дидо Сервиз

Recommended Posts

Отзиви за сервиза на Дидо в захарна фабрика,добри ли са?Някой ходил ли е при тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щях да напиша нещо лошо, но няма ... всеки има право на място под слънцето ...

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорих ти на ЛС какво ми е мнението за сервиза на Дидо, а ако се поразровиш из форума ще намериш по обширен отговор на въпроса ти. Успех! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм ходил няколко пъти при него от както работи сам, а и от преди имам добри впечатления за него, работи бързо качествено, и пак при него ще отида ако ми се наложи. Без агитация, просто лично мнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога не ходи в този сервис мзашото колата ще стои няколко дена инищо ниама да пипнат по нея

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ходих там.Не съм доволен,смениха ми части от колата абсолютно ненужно,проблемите по колатаостанаха.Иначе са много отзивчиви.Друг път няма да отида,дори да е последния сервиз.

  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в сервиза, трудно се намира но останах доволен. Имах проблем с запалването, оказа се комутатор. Обикалях като луд 3 часа по Люлинските сервизи и всички ме гледаха умно. Отидох във въпросния сервиз Дидо ми каза 99.9% комутатор, след 1час (той ходи да купува часта) колата запали и си тръгнах. Спести ми доста време, в района на Люлин е може би човека, който най много разбира от Хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време (от както Влади от сервиз "Vip Honda" отиде да работи при Омбре) посещавам сервиза на Дидо. Колата не е оставала при него повече от половин работен ден, оставам му я към обяд и вечерта си я взимам отремонтирана. Забележки относно обслужването нямам. Ще продължавам да посещавам този сервиз най-малко защото ми е близо. Бих се консултирал и с Влади, но едва когато отново има самостоятелен сервиз. Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм същото като горния постинг. Откакто Влади се премести, ходя при Дидо, където най-после някой обърна по-сериозно внимание на моя "морално остарял" Прелюд и не ме посрещна с въпроси "Що не се напъна да земеш поне 4ген" и т.н. Бил съм вече 2 пъти и съм доволен и като работа и най-вече като отношение. Не се бърза и претупва и не се дискриминира по модел и година на производство. Предполагам че темата (или най-малкото последните постинги) ще бъдат изтрити, но искам да дам още един глас в полза на сервиза на Дидо :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ходил и съм останал с добри впечатления :lol: Но ми е малко далечко :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзиви за сервиза на Дидо в захарна фабрика,добри ли са?Някой ходил ли е при тях

Малко и от мен.... Наистина препоръчвам този сервиз на всички, които са в района на Люлин, Света Троица, Надежда и т.н. Според мен добрите думи за този сервиз няма да намалят клиентите на Влади и Омбре. Аз съм общо взето един от най-големите почитатели на Влади, тъй като го познавам добре и си правя колата само при него. Случайно попаднах на сервиза на Дидо и останах доволен. Нека спомена все пак, че живея на 10 минути пеша от него и ми е много удобен от тази гледна точка. Освен всичко това и Дидо според мен си разбира от работата и отношението му е също впечатляващо. Нека не забравяме, че се е учил и работил при Омбре. Моето мнение е, че има работа за всички и понякога нашите любими хонди, не могат да се поберат едновременно в малкото сервизи, в които хората разбират от тази марка. И добре, че има такива хора, че сме го закъсали иначе от пишман "разбирачи". Важно е да има приемственост и фенове. А за моя радост хондите от година на година стават все повече, хората започнаха да се усещат какво да карат и мита за скъпите за поддръжка японки отдавна умря.. :) !
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги споделете къде се намира този сервиз, тел. за връзка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги споделете къде се намира този сервиз, тел. за връзка.

Аз също съм много доволен от работата на Дидо. Адресът му е УЛ. 738; КВ. МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ, мисля някъде тук се пада--> http://www.bgmaps.com/services/links/links...c179318adf18d50тел. 0878 710 207

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за инфото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги споделете къде се намира този сервиз, тел. за връзка.

Аз също съм много доволен от работата на Дидо. Адресът му е УЛ. 738; КВ. МОДЕРНО ПРЕДГРАДИЕ, мисля някъде тук се пада--> http://www.bgmaps.com/services/links/links...c179318adf18d50тел. 0878 710 207
Адресът е ул.Суходол 13, http://avtoservizi.com/diksi_04-details-e7...7ff942f119.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора замълчаха в тая тема ,странно,интересното е че коментарите са от хора с малко на брои постове.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора замълчаха в тая тема ,странно,интересното е че коментарите са от хора с малко на брои постове.....

Има и с повечко поста :D А това че се премалчава :D всеки си е в правота :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че темичката е вече меко казано стара но....още едно позитивно мнение за сервиза ходя вече редовно и съм много доволен ..... въпреки че от начало бях малко скептично настроен заради мненията на другите колеги но мога да кажа че не се оправдаха сервисчето е много добро и човека е много точен и коректен а и по всичко личи че си разбира от наща марка :angry: струва ми се че има колеги който пишат негативи само защото явно е имало нещо някога ...... иначе немога да си го обясня ако е така......то това е твърде непрофесионално и некоректно не спрямо Дидо а спрямо всички нас ........ако греша ме извинете ако съм прав се извинете има си и рима :angry::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С първия пост и вече доволен...е аз па не съм ,когато бачкаше на едно друго място....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако това е сервизът който е близо до орион и представлява бели халета в един голям двор - много отрицателно мнение не съветвам никого да ходи там, лично съм потърпевш

Редактирано от asentchernaev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиза на Дидо в захарната ли ? Много съм доволен !! Е аз не съм редовен там за щастие :shy: въпреки че и аз съм на близо! Преди около година ми ремонтира двигателя - мога да кажа че много добре си знае и разбира работата. Не ми спести нито дума в обяснението какво е излязло след отварянето на двигателя какво трябва да се направи/смени защо и как ще го направи(мога да му открадна занаята ако ми направи още някои ремонт :tooth: - шегувам се). Взех си хондилката на третият ден и то защото го забави шлайфането. Дори ме изчака ден или 2 беше че ми укъсяха стотина лева - щом вика си от форума няма проблеми :drunk: Пич ! Ако ми се наложи пак при него ще отида ! П.П. Аз по прехвалени маисторяги разбирачи не ходя(може да е грешка)! Небях чувал за него преди - имам приател много сръчен майстор макар и да не е хондаджия :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че темата е стара, но да изкажа и аз мнение:Напълно доволен съм от сервиза - работят бързо, коректно, разбират си от работата и цените са добри. Следващият път пак там ще отида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен от сервиза. Три клетки, два колонни крика, оборудване и разбиращ човек.GPS координати: 42° 43' 9" N, 23° 17' 12" E Не знам и не ме интересува какви са разногласията м/у този и сервиза в жк.Дружба, за мен е най-важно колата ми да се прави качествено!!!ПП. Има и свободен безжичен интернет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един плюс и от мен!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е меко казано отрицателно не само че не ми оправи колата, но почна да ми предлага да сменяме една купчина части които нямат нищо общо с проблема ми. От разговора ми с Дидо ми стана ясно че не е запознат с доста неща т.е. поредния пишман майстор в БГ. За Влади съм чувал добри отзиви но нямах късмета явно да попадна на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От скоро съм с любима Хонда и се регистрирах във форума за да се приобща и да си бъдем полезни. Но немога да си отговоря - защо, бе колеги са тези шибани игрички които си въртите и не забравите миналите си жалки проблемчета. Автомобилът ще е ремонтиран или Не, но простотията и зависта завинаги са неизлечими и непоправими.Човекът не го познавам, но мисля да отида за да видя какво толкова е свършил за едни, пък натирил далече - други. Нали все пак работи за да печели/гледам повече от година/ и помага доколкото може - иначе никои няма да повтори и какво фалира. Но стига с този БГ синдром, за хубавото сме пестеливи в хвалбите, а и най-малката грешка е фатална, недопустима и анатемо. Извинявам се предварително, ако съм обидил някого. Успех желая на всички!

Редактирано от Marto66

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходил съм - близо е до работата ми е и ми е сгодно.И + и - мога да пиша ...

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мене, не един ами ДВА плюса :lol: .

От повече две години съм регистриран във форума, не съм от най-активните, но редовно го следя. За този сервиз обаче не бях чувал/чел нищо. Разбрах за него съвсем случайно.

По една или друга причина преди два месеца участвах при покупката на една Toyota Yaris. Та това Yaris-че трябваше да се прегледа и обслужи след покупката. От форума на Toyota разбрах за сервиза му, където не само че имаше доста добри мнения и похвали, ами даже не се и сещам да имаше нещо негативно. След като се чухме по телефона се оказа, че края на работното му време съвпада с моето, а трябваше да закарам колата до Захарна фабрика от Младост. Човека на драго сърце се съгласи да ме изчака и ме чака м/у половин и един час докато стигна. На всичкото отгоре, не можах да открия сервиза, бях объркал пътя, звъннах му, казах му къде съм и момчето дойде и ме намери и карах след него до сервиза (м/у другото той караше Civic :lol: ). След като уточнихме какво ще се прави по колата, ми предложи ако пак съм към района на Младост да ме закара, понеже той е към Дружба. Мисля че е излишно да казвам, че до момента бях очарован от отношението :) . А по пътя обратно към Младост, докато си лафихме, разбрах че е голям фен на Honda. На следващия ден до вечерта колата беше готова, взех я (отново се наложи да ме изчака след края на работния ден докато стигна от Младост), и останах (а и още съм) доволен и от работата му, освен от доброто впечатление, което вече имах откъм обслужването. Цените за части и работа бяха доста добри, особено в сравнение с другия сервиз, който хвалеха във Toyota форума (който м/у другото се намира в Малинова долина и ми е много по-удобен, частите и цените им, които ми казаха в този сервиз бяха същите като при Дидо, но пък цените които ми обявиха за работа бяха дооооста по-солени от тези на Дидо, затова и избрах да отида при него).

Та покрай тази Toyota ме спечели за клиент, понеже точно по-това време се наложи да сменям радиатора на Accord-а. Когато се чухме по телефона за да се уговорим ми предложи радиатор Nissens, устройваше ме като цена и на радиатора и на антифриза (понеже му казах направо и него да смени, защото не съм го сменял) и за работа. Единствената претенция, която имах е да закарам колата в събота, защото ми е доста далеч и пак ще трябва 2 дни да ме чака след работа докато ида да оставя колата и след това да я взема. Каза ми, че няма проблем за това, но не е сигурен дали Nissens ще работят в събота. В крайна сметка се разбрахме да отида пред тях в Дружба, да му оставя пари за радиатора, той да го вземе и когато отида - направо да се захване със смяната. Когато отидох, докато пия едно кафе в близкото OMV и колата беше готова. Отново мисля, че е излишно да казвам колко съм доволен от отношението му, а и от работата му :) .

След всичко това се разрових повече в нашия форум, за да видя как е възможно да не съм забелязал нищо за този сервиз до сега и останах супер изненадан когато открих, че има толкова негативни мнения.

В крайна сметка моето мнение е: в сервиза има 3 клетки, оборудван е със всичко необходимо, обслужването е перфектно, човека е много точен, отношението му към клиента е супер, а и според мен си разбира от работата. Това са впечатленията ми за въпросния сервиз. И двете коли до момента са си перфектни и не мога и да си помисля да се оплача от нещо, което е пипал по тях. Вярно, че не е правено нещо много сериозно по тях, но и да се наложи да се прави пак бих отишъл при него, въпреки че ми е много неудобен откъм местоположение.

Редактирано от mitaka_t

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,На 04.11.2010г. купих Хонда Сивик 6-та генерация.Може би две или три седмици след това започнах да търся специализиран сервиз за да бъде направена диагностика на Хондата. Един мой колега ми даде мобилния тел. на Дидо и аз се свързах с него след което се разбрахме да посетя сервиза и да направят диагностика.На 27.11.2010г. (събота) бях в сервиза в уговореното време.Не ми беше трудно да намеря сервиза защото Дидо ми обясни точно и ясно къде се намира , а и GPS-а ми свърши работа.Направи ми впечатление, че сервиза е добре оборудван за работа затова поставям + . Срещнах се с Дидо и след оглед на цялата кола много подробно ми обясни какво трябва да се смени и подробно отговори на въпросите ми което ми направи много добро впечатление, затова добавям още един + . Той ми предложи опции от които да избирам какво да се прави и кога.Подробно ме информира и за частите които ще смени, също така коя е фирмата производител и каква гаранция дава на съответната част. Аз направих избора си и на 08.12. в 09:00ч. оставих колата в сервиза за пълно обслужване на двигателя. На 09.12 в 17:00 часа както се бяхме разбрали с Дидо бях в сервиза и си взех Хондата. Останах доволен от ; коректност и точност , добре свършена работа, подробна и изчерпателна информация. Доволен съм от сервиза на Дидо и отново ще ползвам услугите му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хо-хо-хо, новозаписани на 1 мнение, сипят хвалебствия. Дали е случайно... Защото и аз не бих написал добри неща... Ама нали е празнично време, ще си трая :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хо-хо-хо, новозаписани на 1 мнение, сипят хвалебствия. Дали е случайно... Защото и аз не бих написал добри неща... Ама нали е празнично време, ще си трая :)

Еми аз тогава като натрупам повече от 9435302 поста, тогава ще кажа, че момчето е точно, работят добре и съм доволен. Това обаче след 29484021 поста, че сега и мене ще ме освиркате.П.С. - мисля, че е доста незряло, това да се игнорира и омаловажава мнението на колеги, само защото нямат еди колко си написани поста и са нови във форума. Аз съм имал достатъчно коли и съм ходил в няколко сервиза и имам база за сравнение, така че защо да не мога да изкажа адекватно мнение (същото се отнася и за другите)...?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "gin " броя на постовете може да е критерий единствено и само за активноста на потребителя във форума и нищо друго ! Аз написах мнението си за услугата която получих от този сервиз и на този етап нямам забележки.Ще ползвам отново сервиза след 2-3 месеца и ако имам забележки за работата им ще ги споделя.В поста ми по-горе съм се аргументирал, защо давам имено положителна оценка.Фактите и аргументите които имам на този етап говорят за добре свършена работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не схванахте какво искаше да ви каже колегата gin , няма значение кой колко мнения има , просто е странно че тия колеги с по едно или две мнения които хвалят даден сервиз , морга или каквото и да е изглеждат съмнителни. Всеки може да отиде в някоя интернет зала , в комшията или където си пожелае , да се регистрира в Хонда форума и да похвали някой или да оплюе някой.Това според мен е съмнителното , не че някой бил с малко мнения а че първото мнение на някой е точно от такъв вид , страшен сервиз , страхотен човек , уникално разбиращ майстор . Принципно аз никога няма да взема на сериозно мнението на един такъв колега , който още с първото или второто си мнение възхвалва или оплюва някой. Не искам да обидя някой , просто живеем в България и много хора злоупотребяват с каквото могат.Чао ви от мене и весело посрещане на новата година ;)

Редактирано от BOSS`HOGG
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съмненията са за нереални потребители с цел автореклама (самореклама), да съгласен съм. Но иначе не е никак гот' за нови колеги като нас (нови във форума), с първи пост и да отнесеш една "тънка - дълга".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно това ми беше идеята... много по-естествено е първи пост да бъде "Какво масло да си сипя" :) ЧНГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно това ми беше идеята... много по-естествено е първи пост да бъде "Какво масло да си сипя" !!! ЧНГ

 

Защото? :honda:

 

Може да се регистрира например днес колега, който е от 20 години фен на марката.. Или вие първо се регистрирате тук във форума и после си купувате коли и започвате да трупате знания?

 

Мисля, че по-скоро въпроса беше как така с първо мнение се започва с хвалби по даден адрес (в смисъл едва ли не, че Дидо или негови близки/познати са замесени) което мен лично МНОГО ме съмнява и вярвам, че е просто случайност..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм доволен от Дидо.Вече 2 години каквото ми се наложи там ходя и няма проблем,коректен е и е добро момче.И наистина цените които дава са супер конкурентни.Нито на прелюда сме сложили някакви чилийски части с неясен произход,нито Маздата.И Хондата и Маздата се правят при него ако има някакъв проблем и работи много добре.Ще ме извините,че нямам много мнения ,това не означава че съм нов юзър,просто не пиша за щяло и нещяло:)Стоян Цветков,България,9 коридор,напрЕко на басейна:)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същестута ли още сервиза, че от 2011 не е писано в темата, а аз разглеждам как седят нещата със сервизите в София. Много странно, че никъде няма една проста темичка за сервизите, които имат взимане даване с хонда в цяла България, а всеки новак като мене пуска теми и пита Пловдив сервизи, Бургас и прочие .... това е пряка препоръка към модераторите :)/>/>)))

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...