Jump to content
gogo_conev

фолио за затамняване

Recommended Posts

колеги някой може ли да ми препоръча каде да си затамня задните стакла на разумна цена и да е качествено и колко пари ще ми струва саответно.става на вапрос за сивик 6-та генерация и за град варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой може ли да ми препоръча каде да си затамня задните стакла на разумна цена и да е качествено и колко пари ще ми струва саответно.става на вапрос за сивик 6-та генерация и за град варна

незнам приател ама бих те посаветвал да си слож от штацкото фолио ама е по ск :tooth: апо иначе е супер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой може ли да ми препоръча каде да си затамня задните стакла на разумна цена и да е качествено и колко пари ще ми струва саответно.става на вапрос за сивик 6-та генерация и за град варна

незнам приател ама бих те посаветвал да си слож от штацкото фолио ама е по ск :tooth: апо иначе е супер
а него от каде мога да си го купя :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук минахме на Лумар вече.Препоръчвам ти такова.Доста по-скъпо е но за сметка на това суперлативите спрямо фолиа от по 5-10 лв. са огромни. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

А някой да каже от къде да си набавим Лумар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да каже от къде да си набавим Лумар.

Тва не мога да ти кажа и аз не знам моите приятелчета от къде се снабдяват.Но ако някой иска да си направи колата да заповяда в Сливен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги никой ли не знае в варна каде поставят фолио на разумна цена и да е качествено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моя съвет е да си вземеш едно американско фолио (2 броя) и да отделиш малко повечко нерви и време за да си го сложиш сам. Не е много трудно, а и ще се справиш. Напръскай стъклото обилно с вода и самото фолио като го отлепиш също се напръсква след което е просто приплъзгване и нагласяне със шпатулката в комплекта. Успех дано съм ти помогнал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моя съвет е да си вземеш едно американско фолио (2 броя) и да отделиш малко повечко нерви и време за да си го сложиш сам. Не е много трудно, а и ще се справиш. Напръскай стъклото обилно с вода и самото фолио като го отлепиш също се напръсква след което е просто приплъзгване и нагласяне със шпатулката в комплекта. Успех дано съм ти помогнал

наистина най добре ще е аз да си го направя но ме притеснява как ще го изрежа не искам да го осера а съм чувал че после трудно се маха :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

колеги никой ли не знае в варна каде поставят фолио на разумна цена и да е качествено

Над стадион Спартак има две момчета в едно гаражче се занимават с това.На предната кола си затъмнявах стъклата там и бях доволен макар че бяха с обикновеното фолио.За качественото сега ми искат 170лв двете задни странични стъкла и задното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги никой ли не знае в варна каде поставят фолио на разумна цена и да е качествено

Над стадион Спартак има две момчета в едно гаражче се занимават с това.На предната кола си затъмнявах стъклата там и бях доволен макар че бяха с обикновеното фолио.За качественото сега ми искат 170лв двете задни странични стъкла и задното.
Е*ати цената за хеч? Тая сума е почти двойно по-голяма от реалната, дори и с лумар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Тва е цена за купе 5та колега. Разрових се малко квадрата на Лумар-а е около 40 кинта и мисля че е по добре да дам 170 да ми го направят, отколкото да дам 150 за фолио и да измъча някой авер да ми го сложи :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на принципа ако правя нещо да е качествено на астрата ми един приятел ми ги прави с обикновенно фолио и затъмняването ми излезе почти без пари ама на някой места имаше шупли отгоре неможа да се залепи като хората и като цяло беше много грозно,затова сега мисля да си ги затъмня при някой който наистина разбира как се прави :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Разликата е 20 лева не че ще дам на някой който за пръв път слага. Ама защо някой авер да се мъчи. Ако си намеря нещо качествено и евтино тогава може да се замисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси мисля да ги посетя тези момчета и те ще ми кажат цена там ня място :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Извинявам се ако Въпроса ми не е за тука: Някой може да ми каже на кои Стъкла е разрешено да се слага Фолио? Благодаря Предварително. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Задните странични при положение че имаш 2 странични огледала и задния .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=297613ето аз как си оправих ПРОБЛЕМА с затъмняването на стъклата ! :) излезна ми 80 лв материал :) квадрат тва с надписа мацката ми го направи на корел дроу ! :) якото е 4е има перфорация и няма да стане на балон4ета... отвънка се вижда черно а вътре къвто цвят си иска6...и да ти кажа не става пълен мрак през деня...светличко е ... и едновременно неможе да се различи кво има вътре... и т.н. от варна съм ако иска6 срещичка да видиш драсни някой ред....живея до рибната борса... Редактирано от Dedovoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

пич линка ти не работи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси по автор dedovoto и излиза, станало е добре! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето това фолио е за поставяне от външна страна,иначе сами виждате ефекта-от вън се вижда почти без проблем,а от вътрешна страна трудно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дето това фолио е за поставяне от външна страна,иначе сами виждате ефекта-от вън се вижда почти без проблем,а от вътрешна страна труно :offtopic:

Вечер белият фон с надписите контрастира дото през деня избледнява... не се 4ете отвънка ... целта бе да не става пълен мрак в задната част на автомобила .. като катафалка примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колега кажи кога ще ти е удобно да се се видим цената е разумна и е станало хубаво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Лично на мен този вариант с перфофолио не ми харесва няма кой знае какъв ефект, освен надписите отвътре. Отвън все едно е затъмнено с някакво мн светло фолио. А когато фолиото е качествено вътре не става чак като катафалка а отвън не се вижда прозрачно като това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм аз ще искам по тъмно фолио :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм аз ще искам по тъмно фолио ;)

0896655068Дидо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля тая ве4ер да мръдна до ОМВ на околовръстното в21:00 съм там с сива 4-та генерация с Разградска регистрация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигнем малко темата. Колеги изчетох тази тема както и много други,но така и не разбрах каде мога да отида и да ми затъмнят стъклата на задните врати на сивик 6 ген.англичанка-става въпрос за град Варна.Навсякаде пишете,че е по-добре с американско фолио(това и аз го знам),но каде да отида да ми го направят.Пробвах с обикновенно,но не ми хареса как го направих,а да купувам скъпо(американско) и да го разваля.Затова ако знаете каде във Варна слагат фолио моля кажете-предваритерно ви благодаря. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелее колеги кви са тия цени?!!моито седанче,задното и задните странични стъкла ми излезе 30лв.+-,с обикновенно фолио съм но резултата е доста добър.става дума за гр.Видин.поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега излезнало ти е толкова защото си се затамнявал с такова фолио.....ние говорим за фолиата на лумар при които цените са малко по различни а разликата огромна ... аз лично съм затъмнен целия дори и челото стъкло с въпросните фолиа и мога да кажа на 100% че си заслужава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега излезнало ти е толкова защото си се затамнявал с такова фолио.....ние говорим за фолиата на лумар при които цените са малко по различни а разликата огромна ... аз лично съм затъмнен целия дори и челото стъкло с въпросните фолиа и мога да кажа на 100% че си заслужава

ок,колко струва самото фолио и колко работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

лелее колеги кви са тия цени?!!моито седанче,задното и задните странични стъкла ми излезе 30лв.+-,с обикновенно фолио съм но резултата е доста добър.става дума за гр.Видин.поздрави на всички

бате, не се излагай с смешното китайско фолио. Ела да ти покажа след 2 години какъв цвят е придобило (и аз сам си го лепих на задните) Отвътре като гледаш има поне 7 различни оттенъка. Верно за без пари е супер, ама ако искаш качество си има цена. доколкото съм чувал за марковите фолиа си има технология на лепене и не мисля че ще го залепиш по добре от човек дет го е правил на 100+ коли Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно сте разисквали тази тема, но отново не успях да намеря отговор с помоща на търсачката.До колко може да се затъмнят стъклата( задно, задни странични и предни странични)?Някой имал ли е проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

за задните няма лимит. за предните 2 е забранено

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

... аз лично съм затъмнен целия дори и челото стъкло с въпросните фолиа и мога да кажа на 100% че си заслужава

Четох това мнение и от там ми възникна отново въпроса със степента и въобще затъмняването на стъкла. Преди време до колкото помня имаше някакъв максимален разрешен процент (25%?), но не помня дали за задни или за предни странични? Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За задните странични няма лимит,а за предните мисля,че е забранено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива проценти. Ако имаш странични огледала можеш и да си боядисаш задното и задните странични. За предните закона казва, че се забранява каквото и да е затъмнение или ограничаване на видимостта (например тъмна лента в горния край на челното стъкло). Много хора обаче заобикалят това и ако този, който лепи фолиото е кадърен, има начини да се направи така, че да не личи, че е фолио. До 5% на предните стъкла е ОК, ако ти го залепят както трябва (да не може полицая ако се усъмни да изчопли ръба на фолиото). Само че за предни стъкла не си правете експерименти с ефтино фолио и МНОГО внимавайте, кой ви го слага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много правилно .... забранено е но ако се сложи както трябва няма проблеми както казах съм затамнен целия дори и челното досега никаде никой не ми е правил проблемколегата който ме затамнява и по горе си е осавил и номера е така близо година че да не е и повече, той също няма проблеми,а ефекта е голямнаистина си заслужава стига да е със хубаво фолио

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен въпроса ми беше свързан с един много тривиален проблем - пече ми на лявата ръка като карам. И затова питах за фолио за предни странични стъкла.Да разбирам, че по закон е забранено да се слага, но ако е направено както трябва не се заяжда полицията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...