Jump to content
Guest lightfashion

Неоново Осветление

Recommended Posts

Guest lightfashion

Здравейте Има ли маняци на неоновото осветление тука :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lightfashion

е това да се чува :)който иска да пита аз ще му отговоря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kotev

Здравей колега,аз изкам да питам за блиц ефекта.Импулсната лампа се монтира в самия фар нали така ? Или греша?Само във фаровете ли се монтират, или може и в габаритите?Прави ли се някаква интервенция в самия фар (разпробиване и др.) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Здравей колега,аз изкам да питам за блиц ефекта.Импулсната лампа се монтира в самия фар нали така ? Или греша?Само във фаровете ли се монтират, или може и в габаритите?Прави ли се някаква интервенция в самия фар (разпробиване и др.) ?

за 7 лв продават едни лампи, които ги слагаш на мястото на габарита. и имаш близ ефект, на мен ми омръзна за 1 седмица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lightfashion

Да във фара се слага .Може и на друго място , на мястото на халогените например .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kotev

Здравей колега,аз изкам да питам за блиц ефекта.Импулсната лампа се монтира в самия фар нали така ? Или греша?Само във фаровете ли се монтират, или може и в габаритите?Прави ли се някаква интервенция в самия фар (разпробиване и др.) ?

за 7 лв продават едни лампи, които ги слагаш на мястото на габарита. и имаш близ ефект, на мен ми омръзна за 1 седмица.
Значи ли това че оставаш без нормални светлини за габарити?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Moa_Antoan

to4no tova zna4i!!!ima idni drygi koito se vrazvat kam myzikata na kolata i stava ............be DISKOTEKA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lightfashion

Аз тези ги знам дето мигат в зависимост от басите .. тоест по такта на музикатаСкоро един ме кара и да равя пулсиращ неон по музиката .. да пулсира в зависимост от силата на звука , много яко се получи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Аз тези ги знам дето мигат в зависимост от басите .. тоест по такта на музикатаСкоро един ме кара и да равя пулсиращ неон по музиката .. да пулсира в зависимост от силата на звука , много яко се получи :)

Няма да е лошо да сложите и цени някъде ще е полезно ако се замисли някой да купува :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

и аз мислия да си слагам :P но ме интересува от каде и как ;) и цени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lightfashion

Обикновен неон 45 лева / бройка без значение от цвета и размера на пурата,пулсиращ неон 55 лева , блитц - 35 лева .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Аз вече се престраших при пича. Сега Хондито ми е като космически кораб :blink:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

Аз вече се престраших при пича. Сега Хондито ми е като космически кораб :):)

а е пи4 я даи некои пиц да видим как е станало .а и монтират ли ти ги или ти сам си праисх монтайа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Аз вече се престраших при пича. Сега Хондито ми е като космически кораб :):)

ЕЕЕ качваи някоя снимка де :) аз от миналото лято се каня ма това ще е 100% :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lightfashion
http://www.lightfashion.com/gallery.htmlТази хонда на третия ред е неговатаМонтирам ги .. за 3 часа са готови :) Редактирано от lightfashion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest raldo

Цени с или без монтаж??.И блиц-а,можеш ли да ми го монтираш в халогенни.Имам две малки за мъгла дето не ги ползвам,а са на добро място(вградени в маската)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest edikoisi

ИМАТ ЛИ ОКАЧВАНЕ И ПРЕДПАЗИТЕЛИ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lightfashion

Тръбите са поставени в прозрачни пластмасови тръби и са изолирани от двете страни със силикон . Поставят се със скоби .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk
Отговорено (Редактирано)

понеже и аз имам същата хонда искам да попитам как си ги скрил страничните неони?надявам се не стърчат отдолу щото седи малко грозно а същия ефект се постига с турските неончета, които иначе светят доволно силно

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Може да ти направя демонстрация на по бира :rolleyes: за да видиш и прецениш как седят. По принцип не се виждат, има малко местенце до праговете. Драсни Л.С.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Даите цени бе хора :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancing_niki
Отговорено (Редактирано)

greenwather: "Обикновен неон 45 лева / бройка без значение от цвета и размера на пурата,пулсиращ неон 55 лева ,блитц - 35 лева ."за повече инфо питай lightfashion или направо на сайта: http://www.lightfashion.com

Редактирано от dancing_niki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o

Към колегата "lightfashion" човек дай някакъв адрес кадето ги слагаш че май съм се навил за две сребристи отдолу :o П.С. Освен на мен ще е полезно и на всички фенове които ще си слагат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Тела на пича е 0898579193 - Васко. Обади му се. Може и да се разберете къде да отидеш. В студ. град е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

страшни са нема що. доктора 100 пъти си ги прави .и добре ,че не му зимаха пари за това .Според мен това са ефтини боклуци ,които от след няколко дни се прецакват .нормалният и качествен НЕОН струва пари тоест около 250- 300 $говора за 4 те страни ,той е със трансформаор който се монтира високо и не се мокри нито корозира и така нататък...всичко друго според мен са празни дрънканици . аз лично напролет ще си монтирам такива зелени.ако все пак някой се заинтересува от тези неща който са американски а не от гаража на някой, да ми каже.

Редактирано от greenwather

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Ти па са ма разби ;) Аз никога на никой не съм споменавал че не съм доволен ;) Вярно е че на няколко пъти си чупих пурите, но това си е мой проблем ;) а и на кмета на селото ;) иначе трансформаторите бяха вътре в купето така че не се мокреха ;) Иначе пича е точен и за парите които иска предлага добро качество. Все пак ако някой има излишни 1000 лева да си ги дава ;) Въпреки че за тях гаранция в БГ надали има ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

Ти па са ма разби :thumbs1: Аз никога на никой не съм споменавал че не съм доволен :santa: Вярно е че на няколко пъти си чупих пурите, но това си е мой проблем :bounce: а и на кмета на селото :newbie: иначе трансформаторите бяха вътре в купето така че не се мокреха :xmas: Иначе пича е точен и за парите които иска предлага добро качество. Все пак ако някой има излишни 1000 лева да си ги дава  :chicken: Въпреки че за тях гаранция в БГ надали има :bow:

<{POST_SNAPBACK}>

има гаранция

аз не искам да обиждам момчето което ги прави само дето си мисля .че хубавите неща са скъпи.

и не са 1000 лв. а 300$ х 1.65лв. =495лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lightfashion

...за сега не се е връщал никои при нас за да се оплаква че нещо не му работи и ако се върне никога няма да му откажем помощ дори да е минала и година :chicken: .. ако си мислете че пурите са като тези японските кадето ги продават в магазините, жестоко се лъжете . те са като тези на рекламите по магазините - истински качествен неон.

новият ми телефон е 0889 10 15 10 .

цените са добри . аз не работя за пари а за слава .

 

 

 

 

 

Ти па са ма разби :thumbs1: Аз никога на никой не съм споменавал че не съм доволен :bounce: Вярно е че на няколко пъти си чупих пурите, но това си е мой проблем :newbie: а и на кмета на селото :santa: иначе трансформаторите бяха вътре в купето така че не се мокреха :xmas: Иначе пича е точен и за парите които иска предлага добро качество. Все пак ако някой има излишни 1000 лева да си ги дава  :bow: Въпреки че за тях гаранция в БГ надали има :yes:

<{POST_SNAPBACK}>

има гаранция

аз не искам да обиждам момчето което ги прави само дето си мисля .че хубавите неща са скъпи.

и не са 1000 лв. а 300$ х 1.65лв. =495лв.

<{POST_SNAPBACK}>

Редактирано от lightfashion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

...за сега не се е връщал никои при нас за да се оплаква че нещо не му работи и ако се върне никога няма да му откажем помощ дори да е минала и година  :chicken: .. ако си мислете че пурите са като тези японските кадето ги продават в магазините, жестоко се лъжете . те са като тези на рекламите по магазините - истински качествен неон.

новият ми телефон е 0889 10 15 10 .

цените са добри . аз не работя за пари а за слава .

 

 

 

 

 

Ти па са ма разби :thumbs1: Аз никога на никой не съм споменавал че не съм доволен :bounce: Вярно е че на няколко пъти си чупих пурите, но това си е мой проблем :newbie: а и на кмета на селото :santa: иначе трансформаторите бяха вътре в купето така че не се мокреха :xmas: Иначе пича е точен и за парите които иска предлага добро качество. Все пак ако някой има излишни 1000 лева да си ги дава  :bow: Въпреки че за тях гаранция в БГ надали има :yes:

<{POST_SNAPBACK}>

има гаранция

аз не искам да обиждам момчето което ги прави само дето си мисля .че хубавите неща са скъпи.

и не са 1000 лв. а 300$ х 1.65лв. =495лв.

<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>

извинявам се на колегата от lightfacion може и да съм се заблудил.

SORRY пич МИР

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lightfashion

няма проблем .. аз да изясня за какво става на въпрос :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Аз имам не6то подобно за продаване,само 4е не е неон.Пура дълга около 1 м. с диодни кру6ки има блок за управление,сменя 4 цвята.Могат да се вклю4ат о6те 3 пури има кабели и за тях.А.....могат и да мигат абе става като коледна елха.150 лв!!!Снимки 6е метна утре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Абе човек що не отвориш магазин? :):););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

хехеАми аз С ъм бе....онлайн шоп поръчва6 и идва с куриер :) Намират ми се някои не6та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Снимки на комплекта Led Neon Undercar kit сложих в галерията в албума Tuning Look.Пурата е дълка 70 см.На модула аз управление има опции за:Scan speedsens+ / -colorsequencepowerПаралелно с пурата свети и модула

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

..hubavo smenqt cvetove migat no tova vse pak sa svetodiodi i te ne mogat da dadat takava nasitena svetlina kakvato dava neona .. te davat no e sasredoto4ena v edin krug i ne e mnogo krasivo  :(

<{POST_SNAPBACK}>

Аз за това го продавам остана ми от 1 кола а такива секакви свете6ти бози не ги барам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GHOST

страшни са нема що. доктора 100 пъти си ги прави .и добре ,че не му зимаха пари за това .

Според мен това са ефтини боклуци ,

които от след няколко дни се прецакват .

нормалният и качествен НЕОН струва пари тоест около 250- 300 $

говора за 4 те страни ,той е със трансформаор който се монтира високо и не се мокри нито корозира и така нататък...

всичко друго според мен са празни дрънканици . аз лично напролет ще си монтирам такива зелени.

ако все пак някой се заинтересува от тези неща който са американски а не от гаража на някой, да ми каже.

<{POST_SNAPBACK}>

наистина са с предпазители и други глупости тия от сащ колко зор видях на летищата докато си ги вкарам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

тоя пич още ли ги продава тия неони

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

ако някои прави или продава да драсне два реда че съм мераклия :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...